Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 16:25:38

Do lekarza i na badania!

Przy moich bólach dowiedziałam się, że mam torbiele na jajnikach..

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 16:28:25

zacznic regularnie ćwiczyć,a bolało nie będzie ;)

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 16:31:49

Cytat
djmc14
zacznic regularnie ćwiczyć,a bolało nie będzie ;)

Ale co regularnie ćwiczyć??

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 16:33:10

uzywalam Vegantalgin ale juz po jakimś czasie mi przestal pomgac,

teraz ginekolog przepisal mi CYCLODYNON to tabletki ktore je sie codziennie po 1 i widać roznice w okresie :) nic nie boli.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 16:41:26

Cytat
fajneubrania
Cytat
djmc14
zacznic regularnie ćwiczyć,a bolało nie będzie ;)

Ale co regularnie ćwiczyć??

Ogólnie uprawiać sport ;)

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 17:03:55

Jak już dziewczyny pisały nimesil, a do tego spasmolina, działa rozkurczowo i jest sto razy lepszy niż no-spa. Obydwa są na receptę ale gdyby nie te leki to chyba bym chyba zgupiała z bólu :) Ketonal jak się za długo stosuje w końcu nie pomoże, wiem po sobie, a pyralgina niestety mi się nie sprawdziła bo jestem uczulona:)

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 17:09:43

wez ciepla kapiel okolice jajkiow i 1/3 odcinka krzyzowego kregoslupa polewaj bardzo ciepla woda, i do dziewczyn ktore chca mnie skrytykowac odrazu mowie ze nigdy przez to nie mialam zadnego krwotoku czy cos wiec wiem co mowie cieplo dziala rozkurczowa na miesnie wiec na pewno Ci ulzy a lepsze to nic truce sie milionami tabletek.

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 17:50:14

Cytat
kiciek1985
Cytat
zakrecona38
zrob sobie dzidecko hehhe po ciazy bole przestaja byctakie

przeczytałas tą nowinę w pani domu? przepraszam ale chrzanisz jak potłuczona. mam okropne bóle menstruacyjne po ciąży.

ja dostałam cipronex od lekarki więc może też by to pomoglo. trzeba pogadać z lekarzem.

dokładnie kiciek 1985!
Mam to samo, ginekolog pelen współczucia skwitował, że takie moje piękno, ułożenie macicy- nic nie poradzę... bóle mogłyby byc łagodniejsze przy braniu tabletek anty, ale wolę się jeszcze z tym wstrzymać, przez co raz w miesiącu przez jakieś 2-3 dni chodzę jak zombiee :(

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 17:55:35

Bo to trzeba brać przeciwbólową i rozkurczową od razu. Ja też mam straszne bóle zawsze. Biorę sobie dwa "apapy" i nospę na rozkurczenie. Kładę się w pozycji embrionalnej i pomaga.

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 18:02:02

Wszystkim kobietkom które mają bóle podczas miesiączek polecam Deep Heat. Maść ma przeznaczenie do smarowania pleców przy bólach, jednak mi nie pomagały żadne tabletki, nawet Ketonal. Zaczęłam smarować tą maścią brzuch, rozgrzewa i naprawde pomaga.



bole menstruacyjne

20 lis 2012 - 09:27:02

Dziewczynki!!!
Musiałam się specjalnie zalogowac żeby podzielić sie z Wami moim odkryciem.
Ja podobnie jak niektóre dziewczęta miewam straszne, nie do wytrzymania bóle menstruacyjne. Musiałam aż się zwalniać z pracy bo trwały one cały dzień. Czasami nawet na drugi mnie bolało. Przy tym miałam zawroty głowy i osłabnięcia. Dopóki nie odnalazłam tabletki rozpuszczającej SOLPADEINA.Na ulotce pisze żeby wlać pół szklanki wody letniej przegotowanej jednak ja wlewam połowe z tej połowy i wrzucam jedną tabletke. Jest to niedobre fakt, ale skuteczne. Uwieżcie mi, po wypiciu tego, przyłożeniu butelki z bardzo ciepłą wodą oraz położeniu się przechodzi po ok.15 minutach. Tabletki można brać na sztuki po jednej,dwie itd bez recepty :) Polecam!!!!!!! Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

bole menstruacyjne

20 lis 2012 - 09:34:32

Cytat
zakrecona38
ja bralam wszystko po kilka tabletek;)ale najlepsze co jest na bol to Nimesil do picia;)jest na recepte ale pomaga ...ja mialam takie bole ze nieprzytona bylam prawie...lezalam i nie chodizlam zwiajlam sie z bolu...kiolku moim koleznakom pomoglo wiecmysle ze tobie tez...

Ja też polecam Nimesil. U mnie się go nawet pije, jak kogoś łapie przeziębienie :)

bole menstruacyjne

20 lis 2012 - 09:40:06

nie możesz po apap extra wziąć jeszcze ketonalu. Kiedy nie brałam tabletek anty to też miałam takie problemy. Wtedy co trzy godziny na zmianę paracetamol na zmianę z ibuprofenem (czyli np paracetamol+ibuprom) i tak dobę ... masakra.
Zastanów się nad tabletkami anty, stabilizują miesiączkę i zmniejszają bóle na stałe. Mnie pomogło, na dzień przed okresem boli mnie lekko brzuch, a gdy już dostanę wszystko mija ...

bole menstruacyjne

20 lis 2012 - 09:46:08

Mnie nic nie pomaga jedynie by w nocy jakoś zmniejszyć ból robię sobie ciepłe okłady na brzuch.

bole menstruacyjne

20 lis 2012 - 09:53:12

Nimesil.ale to na recepte

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to poprawnie przyjąć ??? Pomocy