Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:10:39

Ja próbowałam z różnymi tabletkami, czego nie połknę, od razu zwracam. Pierwszy dzień okresu mam tragiczny, ale ostatnio nastąpił przełom!!!
Za sprawą pyralginy. Mój tata jest lekarzem, więc jak jest podaje mi dożylnie (wtedy działa ekspresowo). Ale fiolkę, którą się wstrzykuje można też rozpuścić w szklance wody i wypić (gorzkie jak cholera) ale działa szybko i bardzo dobrze.

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:14:55

ja mam tylko drugi dzien taki bolacy ale wtedy pomaga mi tylko ketonal 2 x tbl w ciagu dnia;) i nie czuje nic a mam bardzo bolące miesiaczki;/

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:19:03

Ja biore wszystko co się da po kilka mam takie objawy że prawie wcale nie wstaje z łożka prócz do łazienki (chyba że w pore wezmę odpowiednie tabletki Vegantalgin,imuprom) ogólnie wymiotuje i mam biegunkę. a u lekarza byłam i stwierdzoną że poprostu za dużó krwi mi się zbiera w ciałku żółtym i poprostu jak tak dalej będzie bede miała zabieg i usunięcie tago i wtedy będzie dużó łatwiej.
A o dziecku właśnie też mi mówił były lekarz że po urodzeniu będzie dużo lepiej ale się jeszcze nie skusiłam :D.
Pozdrawiam dziewczynki trzymajcie się.

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:19:51

U mnie jest tragedia. Pierwszy dzień i pół drugiego to taki ból, że ledwo się ruszam. Czasami ból dopada mnie również w nocy, zwijam się z bólu i każdy najmniejszy ruch sprawia mi dodatkowe cierpienie.
Brałam Nospe Forte, pomagała do czasu. Teraz jak na razie tylko ketonal forte 100g jest w stanie mi pomóc.
Dodatkowo ciągle masowanie brzucha i ciepłe okłady.

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:22:17

Połóż się na brzuchu i rozłóż nogi, wiem, brzmi okropnie, ale tak zrób. Poleż tak sobie, ból będzie powoli się zmniejszał :) A wcześniej walnij sobie od razu dwa ibupromy- ja tak robię. Najważniejsze w przeciwbólowych jest to, by wziąć je przed lub na początku bólu, potem to już po ptokach ;)

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:24:43

Stara i sprawdzona pyralgina. Mnie zawsze pomagała a bóle miałam takie, że z bólu mdlałam, wymiotowałam, dostawałam biegunki itd. Lekarz stwierdził przodozgięcie macicy. Po porodzie jak ręką odjął.

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:33:36

Jak ja bym apap wzięła to też by mi nic nie pomogło ja biorę ibuprofen lub ketonal. Lekarz ginekolog nic nie poradzi na to bo byłam i mi powiedział że już tak mam i nic na to nie poradzę muszę tabletkami uśmierzać ból.

Cytat
19BaMbOoChA90
Połóż się na brzuchu i rozłóż nogi, wiem, brzmi okropnie, ale tak zrób. Poleż tak sobie, ból będzie powoli się zmniejszał :) A wcześniej walnij sobie od razu dwa ibupromy- ja tak robię. Najważniejsze w przeciwbólowych jest to, by wziąć je przed lub na początku bólu, potem to już po ptokach ;)

O to to jak już boli jak nie wiem co to przeciwbólowe już nie działają ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-18 10:34 przez puma73.

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:34:43

aulin, przy okazji zmniejsza krwawienie.

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:41:58

Ja też mam takie bóle i muszę wziąć ketonal, bo nic innego mi nie pomaga, ale oduczam się już tego. To bardzo niszczący lek, staraj się go nie brać. Ponadto jak zażywałam ketonal to spałam cały dzień tak mnie osłabiał, a gdy się obudziłam ból powracał. Ketonal jest naprawdę baaaardzo silny, staraj się go unikać.

bole menstruacyjne

18 maj 2012 - 10:46:45

Ja w dzień dostania miesiączki biorę odrazu 2 tabletki IBUM :) i cały ból mija na ten dzień, jak i resztę krwawienia.

A bóle mam silne :/ i bez tego zwijam sie z bólu, i wtedy raz jestem cała mokra, raz trzęsie mnie zimno. Koszmar.. Obczaiłam Ibum, i jest super! :) Moge robic wszsytko w te dni. :)

bole menstruacyjne

14 cze 2012 - 13:17:19

Cytat
Kaja0
Ja w dzień dostania miesiączki biorę odrazu 2 tabletki IBUM :) i cały ból mija na ten dzień, jak i resztę krwawienia.

A bóle mam silne :/ i bez tego zwijam sie z bólu, i wtedy raz jestem cała mokra, raz trzęsie mnie zimno. Koszmar.. Obczaiłam Ibum, i jest super! :) Moge robic wszsytko w te dni. :)

a ja mam tak że jestem cała zimna, a brzuch mam gorący.

bole menstruacyjne

14 cze 2012 - 13:20:38

Wypij sobie setkę.Alkohol działa rozluźniająco i pomaga.Też mam bardzo silne bóle,gdzie ledwo się trzymam na nogach i tabletki nie pomagają.No chyba,że na łykam się różnych rzeczy to jedynie ból łagodnieje.

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 08:48:14

Ta setka to pomysł na weekend raczej, jak muszę iść do pracy to nie ma takiej opcji..

Cytat
Kaja0
A bóle mam silne :/ i bez tego zwijam sie z bólu, i wtedy raz jestem cała mokra, raz trzęsie mnie zimno. Koszmar.. Obczaiłam Ibum, i jest super! :) Moge robic wszsytko w te dni. :)
Ja też tak miałam, nie dość że bolało to na zmiane było mi gorąco i zimno, dreszcze i cała upocona, najlepiej zjeść kilka tabletek i do łóżka spróbować przespać ale rzadko się tak dało bo jednak trzeba iść do pracy. Odkąd kupiłam sobie ten rezonator biofotonowy, uzywam go też przy bólach menstruacyjnych, już parę dni przed noszę i ostatnie 2 miesiące obyły się bez bólu :)

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 08:51:36

Cytat
zakrecona38
ja bralam wszystko po kilka tabletek;)ale najlepsze co jest na bol to Nimesil do picia;)jest na recepte ale pomaga ...ja mialam takie bole ze nieprzytona bylam prawie...lezalam i nie chodizlam zwiajlam sie z bolu...kiolku moim koleznakom pomoglo wiecmysle ze tobie tez...
Właśnie miałam pisać o tym leku. Dostałam go na stawy, ale sprawdza się rewelacyjnie przy miesiączce. Idz do lekarza po receptę, bo warto

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

bole menstruacyjne

12 lis 2012 - 08:56:09

Ja też miałam silne bóle.Nie pomagały dwie tabletki apapu i dwie no-spy naraz.Nie wiem czy jak bym wzięła coś z ibupfrofenem to by pomogło,bo nie mogę brać takich tabletek. Mi pomogły tabletki antykoncepcyjne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naraya tabletki antykoncepcyjne