Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:20:52

Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na bole miesiaczki? Bralam o 2 w nocy apap extra i kolo 9 to samo i nic nie pomoglo:-( . Czy moge wzoasc teraz ketonal bo juz nie wytezymuje? Apap extra posiada 500 mg paracetamolu + 65 mg cofeiny.

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:23:04

ja bralam wszystko po kilka tabletek;)ale najlepsze co jest na bol to Nimesil do picia;)jest na recepte ale pomaga ...ja mialam takie bole ze nieprzytona bylam prawie...lezalam i nie chodizlam zwiajlam sie z bolu...kiolku moim koleznakom pomoglo wiecmysle ze tobie tez...

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:28:02

Spróbuj Buscopan lub Vegantalgin H- oprócz działania przeciwbólowego (jak np Apap) zawierają silne substancje rozkurczowe dzięki czemu naprawde pomagają. Też mam ten problem, podczas okresu jestem nie do życia:( Trzymaj się.

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:29:56

Ja też polecam Vegantalgin H. :)

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:31:30

zrob sobie dzidecko hehhe po ciazy bole przestaja byctakie

zweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 3/5

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:33:41

mnie pomaga tylko ketonal niestety:(

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:36:28

A mnie nic nie pomoga. Nawet 2 tabletki ketonalu...

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:36:42

Mam wlasnie jakies amerykanskie tabletki Midol Complete capletes , ktore znalazlam szafce. Moze ktoras z was brala?

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:37:59

ja tez tylko ketonal i choc mam dziecko to miesiaczki mam bolesne ;/

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:39:13

Cytat
zakrecona38
zrob sobie dzidecko hehhe po ciazy bole przestaja byctakie

to samo powiedział mi ginekolog jak miałam 12 lat :/

Vegantalgin H jest bardzo dobry, tylko że jak "chodzisz po ścianach" z bólu to już niewiele pomoże. Nimesil i Ketonal pomogą, ale są szanse uszkodzenia żołądka (nie mówiąc o wątrobie), bo są bardzo silne. najlepiej do ginekologa idź, niech zobaczy co jest przyczyną

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:50:31

Cytat
JemmaZ
Cytat
zakrecona38
zrob sobie dzidecko hehhe po ciazy bole przestaja byctakie

to samo powiedział mi ginekolog jak miałam 12 lat :/

Vegantalgin H jest bardzo dobry, tylko że jak "chodzisz po ścianach" z bólu to już niewiele pomoże. Nimesil i Ketonal pomogą, ale są szanse uszkodzenia żołądka (nie mówiąc o wątrobie), bo są bardzo silne. najlepiej do ginekologa idź, niech zobaczy co jest przyczyną
Takie bole trafiaja mi dwa razy na rok:-/

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:54:41

Cytat
zakrecona38
ja bralam wszystko po kilka tabletek;)ale najlepsze co jest na bol to Nimesil do picia;)jest na recepte ale pomaga ...ja mialam takie bole ze nieprzytona bylam prawie...lezalam i nie chodizlam zwiajlam sie z bolu...kiolku moim koleznakom pomoglo wiecmysle ze tobie tez...


Dokładnie, też męczyłam się niesamowicie. Zwijałam z bólu, praktycznie przez pierwsze dni 0 wstawania z łóżka chyba, że w potrzebie, brak możliwości poruszania się, czułam się jakbym umierała jednak Nimesil strasznie mi pomógł, polecam!

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:56:42

ja truję się ketonalem, niestety nic innego mi nie pomaga ;/ ale nie stosowałam tego Vegantalgin H i Buscopan'u więc przy najbliższej wizycie u ginekologa się o te środki zapytam ;)

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:57:58

Polecam Nimesil mi oprócz niego pomaga tylko tramal. A wypróbowałam naprawdę wszystko buscopan vegantalgin ketonal itp apap czy ibuprom byly dla mnie jak cukiereczki.

bole menstruacyjne

02 lis 2011 - 11:58:08

A ja polecam wizytę u ginekologa, a nie faszerowanie się wszystkim co masz pod ręką w apteczce. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół policystycznych jajników, PCOS - WĄTEK ZBIORCZY