Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

38 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Mądrze nawet..

Cytat
NightMusic
No nawet można ją popić alkoholem.
:D :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-13 20:33 przez baska_80.

Cytat
imdessert
Jak dla mnie takie osoby są żałosne .. zacznij myslec co robisz..to nie boli..

Jestem za!!!

Jak to "jak wygląda"?? Wzięłaś ją to chyba wiesz. A co do picia alkoholu to ulotki nie masz?

Ale musialas pic... ?

Ciezko teraz powiedziec.

Alkohol nie wplywa dobrze na zaden lek, mi kiedys zwykle wapno na uczulenie nie zadzialalo, bo wczesniej wypilam piwo

Czlowiek zapyta i już go oplują. Genialnie.

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

ja pier... alez wy mile.. MASAKRA... dziewczyna nie wiem wiec pisze.. a Wy zamias grzecznie odpisac skoro macie ochote, to sie przypier... jej sprawa co robila jak robila.., po prostu zapytała..

niezweryfikowana
Posty: 241
Ostrzeżenia: 1/5

takie jak ty............... normalnie żal

Cytat
Spinka222
Czlowiek zapyta i już go oplują. Genialnie.

że też nie zastanawiałaś się przed tylko po.

Macie racje, jakie to żałosne, niebezpieczny seks a potem problemem staje się to czy można pić czy nie.
Wiem, wiem autorka zaraz napisze, że pękła gumka. Czyż to nie dziwne, ze wszystkie dziewczyny które mają problemy z nieplanowaną ciążą lub ewentualnym zajściem w ciąże, piszą zawsze to samo - pękła gumka (na zasadzie, że to nie ich wina tylko gumka zawiodła). Ja nie wiem, ale jakby te gumy tak pękały jak podają wszystkie "zaciażone" to na świecie powinien być niezły przyrost demograficzny

brałam tabletkę po, ale nie piłam wtedy alkoholu więc nie wiem, ale myśląc logicznie to nie powinno się. wkurza mnie gadanie" najpierw się myśli a później robi" ja akurat zawsze myślałam o zabezpieczeniu a tabletke wzięłam gdy pękła prezerwatywa... po tej sytuacji przerzuciłam się na plastry, mniej stresu, więcej przyjemności ;)

Ja tam jestem mocno ciekawa co autorka miała na myśli pytając "jak wygląda". Bo nie rozumiem i mnie to nurtuje.

Cytat
imdessert
Jak dla mnie takie osoby są żałosne .. zacznij myslec co robisz..to nie boli..

a np. dla mnie żałosne są takie odpowiedzi.
a i lepiej może Ty zacznij myśleć co piszesz to również nie boli.


odnosnie tematu. nie wskazane jest spożywanie alkoholu po zażywaniu mocnych tabletek, szczególnie hormonalnych

Cytat
ilayla
skoro wzięłaś to po co chcesz wiedzieć jak wygląda...?

wszystkiego powinnaś dowiedzieć się na ulotce, ja nie pomogę, bo nie miałam potrzeby brania


Słuszna uwaga...

O matko i córko brak mi słów, piszesz ze mamy Ci powiedziec jak wygląda a za chwile ze ja brałas, to co ciemno bylo czy ktoś ci do ust wcisnął?

albo laba nr 2, niby wzielas a popilas alkoholem, to jak wiedzialas ze bralas taka tabletke to po co w ogole bralas drinka do ust? TEZ ktos wlal ci na sile? Ręce opadaja....

A moze jakas tabletka ,,PRZED,,??
Dla mnie zazycie tej tabletki po byloby ostatecznoscia, wolalabym zabezpieczyc sie przed.
A widze ze kolezanka planuje jeszcze jakas libacje...
Zal mi takich lekkoduchow jak ty...no ale coz...

Cytat
Motylica22
A moze jakas tabletka ,,PRZED,,??
Dla mnie zazycie tej tabletki po byloby ostatecznoscia, wolalabym zabezpieczyc sie przed.
A widze ze kolezanka planuje jeszcze jakas libacje...
Zal mi takich lekkoduchow jak ty...no ale coz...

no co niektorzy żyją chwila i zakładaja durne wątki hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bole menstruacyjne