Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wpadka, niechciana ciaża? Zadzwon na pewno CI pomoge. Profesjonalna pomoc ginekologiczna, ginekolog z wieloletnim doświadczeniem. Kompleksowe zabiegi, mozliwosc wystawienia recepty. Kontakt <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-23 21:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

No to idź po receptę. Z silnymi środkami nie ma zabawy i nie kupuję się kota w worku.
Poza tym najpierw się myśli i zabezpiecza,a dopiero później panikuję.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

"Tabletka Po" jest środkiem poronnym, ponieważ nie pozwala się zagnieździć zapłodnionej komórce jajowej, która już posiada swoje odrębne DNA, tak jak każdy z nas.Poza tym jest szkodliwa dla kobiecego układu hormonalnego i często rozregulowuje późniejsze cykle.Kochane mamy nie fundujcie tego sobie! Jeśli jesteś w nieplanowanej ciąży to zapraszam do <moderacja>. Wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszelkie pytania. Wygoogluj nas!
Pozdrawiam serdecznie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-26 23:33 przez moderator.

no niby tak, niby "tylko" zapytała... Ja jednak mam alergię na głupich ludzi. Wiem, że to nie ich wina, ake wkurza mnie, ze potem ktoś, kto myśli mniej od mojej złotej rybki ma głos w wyborach i wpływ na moje życie też

Hej, Karolina, Twój komentarz został ocenzurowany i użytkowniczki nie widzą mogą się zgłosić w razie niechcianej ciąży. Czy możesz to napisać jeszcze raz?

Z takimi tabletkami lepiej uważać, nie łączyć dodatkowo z alkoholem bo same w sobie są mocnym obciążeniem dla organizmu

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Moim zdaniem trzeba głosić gdzie się da, że receptę na tabletkę PO od stycznia tego roku lekarz może wypisać zdalnie (np. serwis lekarzonline.eu). Owszem za taką zdalną konsultacje i wypisanie recepty płaci się, ale przynajmniej jest 100% pewności, że lekarz nam tę receptę wypisze, nie będzie o nic pytał i powoływał się na klauzulę sumienia (sick!) no i maksymalny czas trwania takiej konsultacji to max pół godziny.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

"Tabletka Po" jest środkiem poronnym, ponieważ nie pozwala się zagnieździć zapłodnionej komórce jajowej, która już posiada swoje odrębne DNA, tak jak każdy z nas.Poza tym jest szkodliwa dla kobiecego układu hormonalnego i często rozregulowuje późniejsze cykle.Kochane mamy nie fundujcie tego sobie! Jeśli jesteś w nieplanowanej ciąży to zapraszam Cię do pozostawienie wiadomości na priv. Wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszelkie pytania.
Pozdrawiam serdecznie!

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Niestety, tabletka po może nie zadziałać. W takim przypadku pozostaje jeszcze zabieg farmakologiczny. Tak samo jest bezpieczny, szczególnie na początku ciąży. W tym miejscu można sporo o nim poczytać https://ginekologicznie.pl. W Czechach jest to całkowicie legalne do 12 tygodnia.

Jeśli tabletka po nie zadziała a nie chcemy tej ciąży mamy 2 wyjścia:

1. Aborcja mechaniczna za granicą
2. Aborcja farmakologiczna z wykorzystaniem tabletek poronnych (legalna opcja w PL).

Obie opcje mają swoje plusy i minusy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-06-06 14:06 przez amelia6666.

Każdemu kto zastanawiał się nad antykoncepcją awaryjną w postaci tabletki dzień po polecam informacje jakie w tym temacie przygotowano na stronie https://www.mamyrecepte.pl/blog/porady/t...a-dzien-po Możecie tam również otrzymać e-receptę. Wystarczy w bardzo łatwy sposób zalogować się na stronie. Zrobisz to zarówno na komputerze jak i telefonie bez stania w kolejce. W kilka chwil otrzymasz od lekarza receptę, którą zrealizujesz w każdej aptece.

Tabletki poronne, znane również jako tabletki albo pigułki wczesnoporonne, to skuteczna metoda farmakologicznej aborcji. Wykorzystują one odpowiednio dobrane leki, takie jak mifepriston i mizoprostol, aby przerwać ciążę we wczesnym stadium. Ta metoda jest uważana za jedną z najskuteczniejszych i bezpiecznych opcji, szczególnie w pierwszych tygodniach ciąży - takie są po prostu fakty.

Spoko, że jest taka mozliwosc antykoncepcji awaryjnej, bo rozne sytuacje sie w zyciu zdarzaja, aczkowliek ja jednak staram sie nie dopuszczac do takich akcji, na codzien biore tabletki Drovelis, wszystko zgodnie z ulotką, żeby wlasnie nie zajsc w nieplanowaną ciąże

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bolesna owulacja