Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Orbitrek - zbiorczy

26 sie 2009 - 20:52:52

Hej. Założyłam ten wątek, gdyż mam pytanie. Ostatnio kupiłam orbitrek . w związku z tym pytam, czy któraś z Was go posiada, a jesli tak, to czy po jeździe na nim zauważyła jakieś efekty. Z góry dziękuje za odpowiedź! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-13 12:21 przez moderator.

Orbitrek - zbiorczy

07 wrz 2009 - 00:31:08

ja posiadam :D
a efekty zauważyłam po 2 tygodniach codziennej 20minutowej jeździe na nim :D ale takie efekty to były, że hoho :D uda i łydki schudły, tyłek się tak fajnie 'podniósł'.... ;D aż się sama zdziwiłam ;p
no ale 3 tydzień mi się już na nim jeździć nie chciało i stoi sobie teraz taki biedak u mnie w pokoju nieużywany ;p no dobra, służy mi jako wieszak na ubrania xD

Orbitrek - zbiorczy

07 wrz 2009 - 00:38:34

heh to zupełnie jak z moim rowerkiem:)Nie chcesz przypadkiem sprzedac tego orbiterka?

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

07 wrz 2009 - 01:12:41

oj mialam mialam, ale kupilam z za duzym oporem i sprzedalam... na silowni na takim orbitrekopodobnym urzadzeniu cwiczylam bardzo duzo i daje on wieeeeeele :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-07 01:12 przez ewelinka_.

Orbitrek - zbiorczy

08 wrz 2009 - 01:14:20

no tak się właśnie cały czas, od dwóch prawie lat (hehe ;D) zastanawiam czy go może nie sprzedać, ale zawsze sobie powtarzam, że 'może jutro poćwiczę' xD ...myślę, że dam mu jeszcze trochę czasu ;))

Orbitrek - zbiorczy

08 wrz 2009 - 01:38:34

też mam orbitreka :)) Trafiła mi się okazja na allegro :) koło zamachowe ok 22kg, rurki i kokstrukcja bardzo mocne :) ogólnie waży wielkolud prawie 60kg :P Dałam za niego 450zł. Jeśli planujecie dziewczyny zakup, wydaje mi się, że warto kupić lepszy używany, niż nowy z kołem 5kg i rureczkami średnicy 2cm :) efekty są (oczywiście należy też dopasować stopień ciężkości do zamierzonego efektu :) jeśli planujecie spalać tłuszczyk lepiej jechać na średnich obrotach szybciej, a jeśli wolicie kształtować mięśnie, na dużych w dowolnym tempie :)), nawet na początku chce się cwiczyć, ale 2-3tygodnie i się człowiekowi tak naprawdę nie chce :P jeśli nie ma się slinej woli, chyba lepiej wybrać się na siłownię co jakis czas :-)

Orbitrek - zbiorczy

08 wrz 2009 - 07:48:29

mam i jak ćwiczyłam ,to naprawdę mi pomagał ,ale od czasu zerwania wiązadła na snowboardzie stoi i nikt go nie używa. Jak mi przejdzie kolano to na bank wrócę do ćwiczeń na nim:)

Orbitrek - zbiorczy

23 wrz 2009 - 19:34:39

a nie ma ktoś czasem na sprzedaż?:D

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Orbitrek - zbiorczy

23 wrz 2009 - 19:38:31

mi maz chce kupic na barborke, widzielismy juz fajne za 950 zl ale caly czas sie zastanawiam nad nim.... moze mnie przekonacie

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

10 mar 2011 - 20:10:23

też sie zastanawiam nad kupnem

Orbitrek - zbiorczy

10 mar 2011 - 20:16:46

a co powiecie o STEPPERZE?

Orbitrek - zbiorczy

10 mar 2011 - 20:18:49

Ja polecam air walkera :)

Orbitrek - zbiorczy

10 mar 2011 - 20:26:30

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

13 mar 2011 - 22:17:41

Moim zdaniem orbitrek jest o wiele lepszy niż stepper. Najważniejsze jest to, że angażuje całe ciało. Oprócz tego, że spala tłuszczyk, to także poprawia kondycję. Ja jak na razie ćwiczyłam na orbitreku jedynie w siłowni, ale teraz na oku mam ten model: http://hellhound.pl/sprzet-fitness-do-silowni/orbitreki/orbitrek-be-5510-c-1307.html Patrząc na jego specyfikację, to jest faktycznie warty zakupu, także będę mogła sobie poćwiczyć i w tym samym momencie np. oglądać telewizję ;)

Orbitrek - zbiorczy

16 paź 2009 - 11:20:53

Witajcie kochane ! Chciałam was zapytać czy któraś z Was używała tego cuda? Czytałam różne opinie że w połączeniu z dietką MŻ (dla niewtajemniczonych dieta mniej żreć) daje extra rezultaty ;) Podzielcie się swoimi sukcesami a mianowicie :
1) Jakie sprzęt posiadacie
2) ile ćwiczycie dziennie minut na orbim
3) jakie udało wam się osiągnąć rezaultaty i w jakim czasie

Ja własnie jestem w trakcie okczekiwania na swój sprzęcik i jestem ciekawa waszego zdania :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pole dance