Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

Orbitrek - zbiorczy

02 maj 2015 - 17:44:58

Ja mam orbitrek z hop sport http://www.hop-sport.pl/orbitreki/orbitrek-elektromagnetyczny-hs-50e-raptor-bialo-czarny.html

i jestem mega zadowolona :)
Kupiłam go za 600 zł używanego jedynie pol roku, ale jest w stanie idealnym, nic nie skrzypi itp. Zakupiony w 2013 roku za 1398 zł...


POLECAM teraz cena jest bardzo atrakcyjna

Orbitrek - zbiorczy

13 sie 2015 - 22:38:08

ja kupiłam 2 lata temu, przez pierwszy rok uzywałam co 2 dzień, a teraz? od roku stoi i się kurzy, jakoś motywacji i czasu brak :(

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Orbitrek - zbiorczy

22 paź 2015 - 06:49:22

Ile spalacie kalorii podczas godziny ćwiczeń? Mój orbitrek pokazuje tylko 230 kcal... To chyba mało.

Mam 168 cm wzrostu i obecnie ważę 64 kg. Chciałam schudnąć jakieś 7-8 kg a waga ciągle stoi w miejscu. Moim celelm jest też usunięcie cellulitu, dlatego dodatkowo stosuję masaże bańką chińską. Odżywiam się w miarę możliwości racjonalnie (chociaż niczego sobie nie odmawiam), a ćwiczę 3-4 razy w tygodniu od prawie 2 miesięcy.

Co zmienić? Czego nie robić lub co robić?

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Orbitrek - zbiorczy

24 lis 2015 - 18:30:17

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program dietetyk, schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę. A na rowerze jeżdżę tylko dla relaksu Każdej to polecam

Orbitrek - zbiorczy

20 wrz 2017 - 15:23:04

Ja się w 100% zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

Orbitrek - zbiorczy

08 maj 2023 - 10:47:02

A ja nigdy nie umiałem pojąć fenomenu tego urządzenia... takie to przecież wielkie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Damy radę! ;)