Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Orbitrek - zbiorczy

30 cze 2013 - 22:17:12

Mam w domu i jest super :)

Orbitrek - zbiorczy

30 cze 2013 - 22:17:19

tylko radzę uważać ;) by z tłuszczu nie zbudować sobie mięśni, i później nie mieć nóg jak pudzian :)

Orbitrek - zbiorczy

10 lip 2013 - 15:35:56

Ja jakoś nigdy nie byłam przekonana, znajoma kupiła i efekty były raczej średnie. Fakt że może za mało ćwiczyła...

zweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

11 lip 2013 - 02:51:39

Drogie dziewczyny, systematyczne aeroby na orbitreku- wykonywane najlepiej na czczo, to najlepszy, skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej oraz na poprawę metabolizmu.
A o rozbudowie mięśni nie ma tu mowy !!!
Przy okazji- tkanka mięśniowa to lepsza przemiana materii, twarde,jędrne ciało. Więc nie ma co obawiać się delikatnej muskulatury, która nadaje sylwetce atrakcyjny , wysportowany wygląd.

Pozdrawiam!



zweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

13 lip 2013 - 04:01:26

Myślę,że na potrzeby domowego użytku sprawdzi się :)

Orbitrek - zbiorczy

24 lip 2013 - 09:33:43

ja trenuje codziennie i widze efekty ale tez robie przy okazji duzo innych rzeczy :) aby schudnac :) mam mocniejsze miesnie w lydkach :)i twardsze

Orbitrek - zbiorczy

13 wrz 2013 - 10:33:33

Witam :) Do tej pory odchudzałam się za pomocą tabletek i innych niezbyt mądrych metod. Teraz chcę w końcu zacząć ćwiczyć. Myślę nad zakupem tego orbiteka http://alegratka.pl/ogloszenie/rower-treningowy-magnetyczny-osk-803-22246643.html?h=581455895e5f6f50, ale nie wiem, na co powinnam zwrócić uwagę przy zakupie tego rodzaju sprzętu. Pomożecie?

Orbitrek - zbiorczy

12 paź 2013 - 13:41:07

myślicie że taki z 8-9 kg kołem będzie ok?

Orbitrek - zbiorczy

22 sty 2014 - 15:37:57

Czy orbitrek pomaga zrzucić jakiś tłuszczyk z brzucha?
Czytałam, że nalezy trzymać za uchwyty, a nie rączki i wtedy podziała na brzuch..
I jeszcze jedno - mam szerokie ramiona. Czy ćwicząc z rączkami, rozbuduję je sobie jeszcze bardziej? Bo tego bym chciała uniknąć.

Cytat
aniaaaa
myślicie że taki z 8-9 kg kołem będzie ok?

Ważne żeby pedały nie były montowane tak jak przy rowerze, a do koła zamachowego.. Wtedy każdy ruch jest wydłużony..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 15:41 przez Zoneone.

Orbitrek - zbiorczy

22 sty 2014 - 15:58:42

Cytat
Zoneone
Czy orbitrek pomaga zrzucić jakiś tłuszczyk z brzucha?
Czytałam, że nalezy trzymać za uchwyty, a nie rączki i wtedy podziała na brzuch..
I jeszcze jedno - mam szerokie ramiona. Czy ćwicząc z rączkami, rozbuduję je sobie jeszcze bardziej? Bo tego bym chciała uniknąć.
Cytat
aniaaaa
myślicie że taki z 8-9 kg kołem będzie ok?

Ważne żeby pedały nie były montowane tak jak przy rowerze, a do koła zamachowego.. Wtedy każdy ruch jest wydłużony..


przy wszystkich aerobach spalasz tluszcz z calego ciała, z brzucha także, nie ma znaczenia jakie to jest ćwiczenie, ważne aby się przyłożyć i żeby cwiczyc systematycznie i dość dlugo:) aha i dobrze podczas cwiczen na orbitreku jak rowniez innych miesnie brzucha mieć napiete tosie wzmocnią dodatkowo

Orbitrek - zbiorczy

22 sty 2014 - 16:16:43

Ja mam orbitreka i stepper 2w1 osobiście polecam :) dalej niezłego kopa :p ale trzeba się namachać ;) na chwilę obecną nie ćwiczę na nim bo coś się popsuło ;/ trzyma tylko na najwyższym obciążeniu. Ale nie ma się co dziwić...6 lat służył ;) Z kolei moja bratowa kupiła sobie ostatnio orbitreka magnetycznego i jest rewelacyjny! nawet nie słychać że ćwiczy ;) POLECAM :)

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Orbitrek - zbiorczy

09 cze 2014 - 10:57:01

Hej, też się muszę dołączyć do pytania, bo planuję zakup orbitreka, ale nie znam się na specyfikacjach. Czy taki za niecałe 600 zł jest dobrym sprzętem http://www.forumowisko.pl/topic/120943-sprzęt-do-ćwiczeń/ ? Szukałam w sklepach sportowych, bo nie chcę kupować w markecie

niezweryfikowana
Posty: 68
Ostrzeżenia: 5/5

Orbitrek - zbiorczy

24 cze 2014 - 14:52:45

Nie sądzę by orbitrek za 600 złotych był dobrym wyborem, będziesz się na nim strasznie męczyła. Już lepiej dołożyć trochę kasy i np orbitrek z hop sport
http://www.hop-sport.pl/product-pol-2200-Orbitrek-elektromagnetyczny-HS-55E-Elite-i-4-gratisy.html Przynajmniej będziesz miała gwarancję, że kupiłaś porządny sprzęt a nie coś co rozpadnie się po miesiącu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-24 14:54 przez feed.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

błonnik w czym?