Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

41 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Orbitrek - zbiorczy

30 cze 2013 - 22:17:12

Mam w domu i jest super :)

Orbitrek - zbiorczy

30 cze 2013 - 22:17:19

tylko radzę uważać ;) by z tłuszczu nie zbudować sobie mięśni, i później nie mieć nóg jak pudzian :)

Orbitrek - zbiorczy

10 lip 2013 - 15:35:56

Ja jakoś nigdy nie byłam przekonana, znajoma kupiła i efekty były raczej średnie. Fakt że może za mało ćwiczyła...

zweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

11 lip 2013 - 02:51:39

Drogie dziewczyny, systematyczne aeroby na orbitreku- wykonywane najlepiej na czczo, to najlepszy, skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej oraz na poprawę metabolizmu.
A o rozbudowie mięśni nie ma tu mowy !!!
Przy okazji- tkanka mięśniowa to lepsza przemiana materii, twarde,jędrne ciało. Więc nie ma co obawiać się delikatnej muskulatury, która nadaje sylwetce atrakcyjny , wysportowany wygląd.

Pozdrawiam!



zweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

13 lip 2013 - 04:01:26

Myślę,że na potrzeby domowego użytku sprawdzi się :)

Orbitrek - zbiorczy

24 lip 2013 - 09:33:43

ja trenuje codziennie i widze efekty ale tez robie przy okazji duzo innych rzeczy :) aby schudnac :) mam mocniejsze miesnie w lydkach :)i twardsze

Orbitrek - zbiorczy

13 wrz 2013 - 10:33:33

Witam :) Do tej pory odchudzałam się za pomocą tabletek i innych niezbyt mądrych metod. Teraz chcę w końcu zacząć ćwiczyć. Myślę nad zakupem tego orbiteka http://alegratka.pl/ogloszenie/rower-treningowy-magnetyczny-osk-803-22246643.html?h=581455895e5f6f50, ale nie wiem, na co powinnam zwrócić uwagę przy zakupie tego rodzaju sprzętu. Pomożecie?

Orbitrek - zbiorczy

12 paź 2013 - 13:41:07

myślicie że taki z 8-9 kg kołem będzie ok?

Orbitrek - zbiorczy

22 sty 2014 - 15:37:57

Czy orbitrek pomaga zrzucić jakiś tłuszczyk z brzucha?
Czytałam, że nalezy trzymać za uchwyty, a nie rączki i wtedy podziała na brzuch..
I jeszcze jedno - mam szerokie ramiona. Czy ćwicząc z rączkami, rozbuduję je sobie jeszcze bardziej? Bo tego bym chciała uniknąć.

Cytat
aniaaaa
myślicie że taki z 8-9 kg kołem będzie ok?

Ważne żeby pedały nie były montowane tak jak przy rowerze, a do koła zamachowego.. Wtedy każdy ruch jest wydłużony..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 15:41 przez Zoneone.

Orbitrek - zbiorczy

22 sty 2014 - 15:58:42

Cytat
Zoneone
Czy orbitrek pomaga zrzucić jakiś tłuszczyk z brzucha?
Czytałam, że nalezy trzymać za uchwyty, a nie rączki i wtedy podziała na brzuch..
I jeszcze jedno - mam szerokie ramiona. Czy ćwicząc z rączkami, rozbuduję je sobie jeszcze bardziej? Bo tego bym chciała uniknąć.
Cytat
aniaaaa
myślicie że taki z 8-9 kg kołem będzie ok?

Ważne żeby pedały nie były montowane tak jak przy rowerze, a do koła zamachowego.. Wtedy każdy ruch jest wydłużony..


przy wszystkich aerobach spalasz tluszcz z calego ciała, z brzucha także, nie ma znaczenia jakie to jest ćwiczenie, ważne aby się przyłożyć i żeby cwiczyc systematycznie i dość dlugo:) aha i dobrze podczas cwiczen na orbitreku jak rowniez innych miesnie brzucha mieć napiete tosie wzmocnią dodatkowo

Orbitrek - zbiorczy

22 sty 2014 - 16:16:43

Ja mam orbitreka i stepper 2w1 osobiście polecam :) dalej niezłego kopa :p ale trzeba się namachać ;) na chwilę obecną nie ćwiczę na nim bo coś się popsuło ;/ trzyma tylko na najwyższym obciążeniu. Ale nie ma się co dziwić...6 lat służył ;) Z kolei moja bratowa kupiła sobie ostatnio orbitreka magnetycznego i jest rewelacyjny! nawet nie słychać że ćwiczy ;) POLECAM :)

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Orbitrek - zbiorczy

09 cze 2014 - 10:57:01

Hej, też się muszę dołączyć do pytania, bo planuję zakup orbitreka, ale nie znam się na specyfikacjach. Czy taki za niecałe 600 zł jest dobrym sprzętem http://www.forumowisko.pl/topic/120943-sprzęt-do-ćwiczeń/ ? Szukałam w sklepach sportowych, bo nie chcę kupować w markecie

niezweryfikowana
Posty: 68
Ostrzeżenia: 5/5

Orbitrek - zbiorczy

24 cze 2014 - 14:52:45

Nie sądzę by orbitrek za 600 złotych był dobrym wyborem, będziesz się na nim strasznie męczyła. Już lepiej dołożyć trochę kasy i np orbitrek z hop sport
http://www.hop-sport.pl/product-pol-2200-Orbitrek-elektromagnetyczny-HS-55E-Elite-i-4-gratisy.html Przynajmniej będziesz miała gwarancję, że kupiłaś porządny sprzęt a nie coś co rozpadnie się po miesiącu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-24 14:54 przez feed.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

błonnik w czym?