Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Orbitrek - zbiorczy

20 sty 2013 - 21:59:08

Cytat
malinka44
Cytat
IzKaAd
Ja mam, ale nie korzystam :)
Oddałabym Ci za darmo :)

hehe a czemu nie cwiczysz? z lenistwa czy co? :D
mam mierzenie pulsu:D a jak obliczyc moje tętno? mam 20 lat

A masz google w przeglądarce? -_- napisałam: 'poczytaj o ćwiczeniach cardio.'

Orbitrek - zbiorczy

20 sty 2013 - 22:05:06

Ja mam orbitrek w domu, ale nie lubię na nim ćwiczyć bo mnie strasznie nudzi:-( Wolę pójść na siłownie na rower i na bieżnię :-)

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 12:43:51

Hej,myślę o zakupie orbiterka,czytałam różne opinie ale chciałabym sie dowiedzieć więcej czy naprawde spala tłuszcz z całego ciała?Czy naprawde jest dobry.Może posiadacie takowy sprzęt?ile ćwiczycie?widać efekty?oczywiście dieta przy tym!Waże 70 kg przy wzroście 162,mam nadwagę,nie dużą ale mam,nie mogę patrzeć na siebie na ten brzuch moje grube ramiona drugi podbródek,nie powiem mam duże piersi(ja tak uważam) i boje się,że spadnie mi tez z nich:(,więc piszcie co wiecie,co słyszeliście..Magnetyczne czy mechaniczne?Kupić w sklepie sportowym ,czy na allegro?

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 12:45:32

Cytat
olgate
"Orbitrek" czy "orbiterk" to nie wiem, ale na orbitreku całkiem przyjemnie się ćwiczy. Niestety o efektach nie powiem, bo dopiero zaczęłam.

To samo wcześniej napisałam, ale nie chciałam być uszczypliwa :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 12:54 przez paulyne.

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 12:47:26

"Orbiterek" czy "orbiterk" to nie wiem, ale na orbitreku całkiem przyjemnie się ćwiczy. Niestety o efektach nie powiem, bo dopiero zaczęłam.

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 12:53:19

Efekty na pewno jakieś bedą, ale wydaje mi się, że bardziej jeśli chodzi o ujędrnienie nóg, pupy i mięśnie rąk. Ja polecam ćwiczenie z Ewką Chodakowska np Skalpel bardzo przyjemne ćwiczenia, a wystarczy tylko karimata i 30 minutek każdego dnia :) efekty widać już po 2 tygodniach

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 12:55:59

Ćwiczę na orbitreku od ok. 2 tyg. Po 10 min dziennie. Widzę efekty. Co prawda waga spadła tylko nieznacznie (2-3kg max) ale: już praktycznie nie mam tłuszczu na brzuchu (zawsze miałam fałdę na dole brzucha - najciężej ją zrzucić), wyszczuplały mi uda, pośladki, boczki "zbiły się" i też powoli zaczynają znikać. Jestem zachwycona. Serio. Nie mam pojęcia, czy był kupowany na all czy gdzie, ani czy jest magnetyczny czy mechaniczny, bo stoi u nas już parę lat. A ja nie wiedziałam, że mam takie cudo w domu ;) Polecam każdemu. Daje w kość, ale efekty są super.
Aha, w moim jest 8 "stopni obciążenia". Zaczęłam na 3, po tygodniu wskoczyłam na 4. Niedługo czas na 5 :)

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 13:00:59

Ćwiczy się fajnie, ja już po kilku dniach zauważyłam różnice w wyglądzie mojego ciała. A zapłaciłam za niego chyba 250zł w Decathlonie.

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 13:02:33

Mój trener zalecił mi jeździć po pół godzinny dziennie ,oczywiście mogę to sobie jakos rozplanować .Ćwiczę na orbitreku ok. 6 miesięcy i efekty są bardzo na plus. Po pierwsze waga spadła mi o 5 kg , wyrobiłam sobie delikatne mięsnie ,nie mam już tak obwisłych ramion , ale najbardizej zadowolona jestem z mojej pupy ;p Zero cellulitu , pupa jest jędrna i bardzo zfgrabna . Na początku nie zwracałam na nia uwagi ,ale inni bardzo :> Jeżeli zastanawiasz się nad jego zakupem ,osobiście Ci go polecam ! :D

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 13:03:54

ja też mam orbitreka mechanicznego :), mam siedzącą pracę przed kompem, ćwiczę 2x w tygodniu po 20km (obciążenie na 6 poziomie z 8 możliwych)i tak już pól roku, najlepiej z rana, potem kąpiel i do pracy, "bieganie" zajmuje mi ok 1,5h, strasznie się wypocę ale warto

Mam wrażenie, że od siedzenia mój tyłek robi się płaski dlatego mam taki zapał :D

Ja mam 163cm i też ważyłam 70kg, ze sporego biust 80 DD spadłam do małego 75C i mam rozstępy na piersiach!! (dobrze, że nie aż tak widoczne) do tego też ostatnio zauważyłam rozstępy na pośladkach bo z rozmiaru 42 zeszłam do 36.

Od ćwiczeń mam masywniejsze uda, ale mam mega wcięcie w pasie więc wygląda to sexy :)

Reasumując jestem ZADOWOLONA bo wyglądam lepiej i czuję się lepiej!!

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 13:09:13

A co z cellulitem? Znika? Bo ja chciałabym zlikwidowac cellulit i zgubić brzuch :)

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 13:11:57

hmm,tez myśle,że jak bym dodała ćwiczenia z Ewa napewno coś by sie ruszyło,ale muszę najpierw wypróbować ten orbiterek +jakieś ćwiczenia + dieta..

Airen91 to i tak dużo już Ci spadło,w 2 tyg!!!czyli to działa,ja mam motywacje wystarczy,że popatrze jak Ewa Chodakowska wygląda lub te Kobiety co zrzuciły kg po jej treningach,teraz tylko zakupić i działać,aż się chce po prostu z myślą,że idzie do lata wiosny:),nigdy nie miałam takiego zapału co teraz,chce czuć się dobrze w swoim ciele.

czekam na więcej odpowiedzi:)

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 13:14:57

Nigdy nie używałąm,ale chetnie sie dowiem opini.
Może też sobie kupie :)

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 13:15:05

wiesz...kupic jak kupic ...ale trzeba cwiczyc ;P znam duzo kolezanek ktore sie zapieraly kupywaly a potem lipa..bo im sie cwiczyc nie chcialo.. od samego patrzenia na rowerek sie nie schudnie ...warto kupic uzywany sprawdz sobie na tablicy itd. im cięższy tym lepiej no i najwazniejsza rada : MŻ ( mniej ż...jesc) niestety(ale u mnie sie sprawdziło

Orbitrek - zbiorczy

01 mar 2013 - 13:16:43

Ja dzis zaczelam cwiczenia Ewy, zrobilam Kilera ktory mnie wykonczyl a po 10 minutach odpoczynku Skalpel, wlasnie siedze jeszcze w dresiku hehe o orbitreku nic nie wiem ale 3mam kciuki! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

abs a zanik talii pomocy;/