Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 366
Ostrzeżenia: 4/5

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 15:52:21

Po co sie innych pytac ??? Twoj organizm jest w 100% inny od innych, jedynie sprawdzając to na sobie się dowiesz czy Ci rozbuduje czy wyszczupli... Na początku napewno mięsień się rozbuduje aby podołac wysiłkowi, lecz przy dłuższym czasie efekt przedzie w wyszczuplanie. pzdr

zweryfikowana
Posty: 1.226
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 15:54:27

Cytat
Landryna91
Po co sie innych pytac ??? Twoj organizm jest w 100% inny od innych, jedynie sprawdzając to na sobie się dowiesz czy Ci rozbuduje czy wyszczupli... Na początku napewno mięsień się rozbuduje aby podołac wysiłkowi, lecz przy dłuższym czasie efekt przedzie w wyszczuplanie. pzdr

masz rację:)

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 15:58:26

Cytat
Landryna91
Po co sie innych pytac ??? Twoj organizm jest w 100% inny od innych, jedynie sprawdzając to na sobie się dowiesz czy Ci rozbuduje czy wyszczupli... Na początku napewno mięsień się rozbuduje aby podołac wysiłkowi, lecz przy dłuższym czasie efekt przedzie w wyszczuplanie. pzdr

Pewnie masz rację:) jestem wdzieczna za wszelkie sugestie:)
Cytat
agrafka_27
Cytat
Landryna91
Po co sie innych pytac ??? Twoj organizm jest w 100% inny od innych, jedynie sprawdzając to na sobie się dowiesz czy Ci rozbuduje czy wyszczupli... Na początku napewno mięsień się rozbuduje aby podołac wysiłkowi, lecz przy dłuższym czasie efekt przedzie w wyszczuplanie. pzdr

Pewnie masz rację:) jestem wdzieczna za wszelkie sugestie:)
i chętnie poznam wasze doświadczenia:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-22 15:59 przez agrafka_27.

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 16:00:18

30 minut to bardzo mało... Tłuszcz zaczyna się spalać po ok 20 minutach ćwiczeń. Ja jeżdżę 2x dziennie po 90min na rowerku i efekty widzę...

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 16:04:47

Cytat
rikarika
30 minut to bardzo mało... Tłuszcz zaczyna się spalać po ok 20 minutach ćwiczeń. Ja jeżdżę 2x dziennie po 90min na rowerku i efekty widzę...

tak, ale wystarczająco według mnie jak na pierwszy raz...dzis mam takie zakwasy, że sie ruszać nie mogę, mimo tego , że prowadzę aktywny tryb życia. Wygląda na to, że orbitrek ruszył mięśnie, których wcześniej nie ćwiczyłam:) Zamierzam używać go conajmniej godzinkę dziennie, ale zaczynac musze stopniowo:)

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 16:08:25

hej,ja mam od lutego-na początku ćwiczyłam na 4 ok 2 tyg.ale strasznie zaczęly mi sie uda robić masywniejsze,potem zeszłam na 2 i tak przez kolejne 4 tyg.Dla mnie orbitek okazal się bombą,schudłam 5 kg,w 6 tyg,zmniejszylam w znacznym stopniu celulit.Do tego zamówiłam sobie spodenki z podwyzszonym stanem "neoprenowe";(koszt ok 60zł)-pociłam sie jak wariat.Najwazniejsze tutaj to wytrwałość i konsekwentność,czas ok.45 min.,zwracaj uwagę na puls i pij duzo wody....Od pazdziernika i ja zaczynam,bo troszke pfolgowałam przez wakacje,więc może razem spróbujemy????

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 16:35:14

basia141110 jasne bardzo chętnie...zawsze to raźniej we dwie:) chociaż ja jestem ambitna i na pewno nie odpuszczę:) możemy sie dzielic doświadczeniami:) super:)

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 16:55:28

:))
.....Któraś jeszcze chętna???? :))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-03 12:18 przez basia141110.

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 17:04:20

ja też będę z Wami smigała na orbim;)

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 17:06:44

więc jak się umawiamy?????.Wpisujemy tutaj w tym wątku dzienne zaliczeni,minutki,kalori....itd.Czy zakładamy nowy????Zaczynamy od jutra???

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 17:22:16

ja moge dopiero od poniedzialku

Orbitrek - zbiorczy

22 wrz 2010 - 18:36:44

Ja za chwilkę śmigam na fitness, dziś fat burning, czyli to co daje fajny efekt:)...a od jutra orbi, tak jak rozmawiałysmy z Basią....na weekend odpuszczamy, aby się trochę zregenerować:) im wiecej nas bedzie tym większa motywacja:)także zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny...co do wpisywania efektu, to sama nie wiem, jak uważacie, możemy założyć nowy wątek:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-22 18:37 przez agrafka_27.

Orbitrek - zbiorczy

05 gru 2010 - 22:03:38

Moge sie dolaczyc do was?:) tez mam orbitrek w dmu od niedawna i od jutra chce zaczac cwiczyc:)

Orbitrek - zbiorczy

05 gru 2010 - 22:07:14

a ja chce kupic orbitrek jakis nie drogi mozecie cos polecic??

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

07 gru 2010 - 11:02:49

Ja też mam orbitreka. Niestety nie ćwiczę na nim regularnie. Jednak od wielu koleżankę słyszałam, że zdecydowanie im pomaga szczególnie w utrzymaniu dobrej kondycji. Poza tym twierdzą, że zrzuciły już kilka kilogramów dzięki tym ćwiczeniom. Poza tym fajnie się na tym ćwiczy, można wykonywać ćwiczenia a przy okazji np. oglądać film w telewizji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??