Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

52 minut temu

szkoła nauki jazdy

53 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Jak chodzicie ubrane na siłownię?

23 sie 2022 - 10:12:08

Jak chodzicie ubrane na siłownię? Chodzi mi głównie o górę? Czy uważacie, ze sam stanik sportowy/top jest czymś niestosownym i trzeba założyć długa koszulkę? I czy usłyszałyście jakieś nieprzyjemne komentarze, typu że jesteście np. za bardzo rozebrane itp?

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Jak chodzicie ubrane na siłownię?

24 sie 2022 - 09:28:35

U mnie na siłowni wiekszosc dziewczyn ma jednak jakis top. Rzadko widuje jakas w staniku... Wydaje mi sie to raczej malo higieniczne, na kursy, cardio ok, ale na maszyny... Na niektorych silowniach jest tez zle widziane by mezczyzni w tych tanktopach chodzili. Zwlaszcza jak ktos sie poci powinien zalozyc koszulke. Poza tym obowiązkowym dodatkiem jest moim zdaniem porządny ręcznik na siłownię:
https://drbacty.com/
Od siebie polecam szczegolnie szybkoschnące reczniki od dr Bacty. Będziesz zadowolona.


Jak chodzicie ubrane na siłownię?

31 sie 2022 - 18:23:46

Ja chodzę w legginsach.

Jak chodzicie ubrane na siłownię?

28 lut 2023 - 11:23:34

Ja ostatnio odkryłam prawdziwy hit. Kombinezon sportowy Moove Wear. Świetnie leży, podkreśla sylwetkę. Jest nieprześwitujący i z wysokiej jakości materiału. Bardzo polecam :)

Jak chodzicie ubrane na siłownię?

01 mar 2023 - 08:21:29

ja polecam leginsy z pull&bear te prążkowane za 60zl sa idealne i nie przebijają a na górze mam zwykle obcisły top i czasem oversizową koszulkę na to

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rakieta do tenisa wybór