Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odzież dla faceta

09 lip 2019 - 15:26:56

Mój partner biega i chodzi na siłownię. Chciałabym sprawić mu na urodziny jakieś lepszej jakości ubrania i pomyślałam że zacznę od koszulek, bo w sumie najczęściej się ich używa i zmienia po każdym treningu :) Zastanawiam się nad ubraniami The North Face, bo słyszałam o nich wiele dobrego. Na tramp4.pl znalazłam model T93S3RDYX TNF Light Grey Heather i chyba przy nim pozostanę, bo dość uniwersalny i neutralny.

Ale zanim zainwestuję w więcej ciuchów The North Face - dajcie znać, jak tam z ich jakością ;)

Odzież dla faceta

16 sie 2019 - 14:56:27

Kupiłam t-shirt, co prawda inny model, ale muszę przyznać, że bardzo fajna jakość. Materiał jest miły w dotyku. Szwy są bardzo mocne - to też nieźle wróży, jeśli chodzi o trwałość ;)

W ogóle to polecam zakupy na tramp4. Robiłam tam większe zamówienie dwa tygodnie temu - brałam dla siebie legginsy do biegania, buty trekkingowe i też trochę rzeczy dla mojego faceta - dwie koszulki funkcyjne, softshell, no i jeszcze taką większą torbę na wyjazdy albo na siłkę. Przesyłka szybko doszła.

Dodam jeszcze, że ostatnio postanowiłam sobie, że będę od teraz inwestować w ubrania sportowe lepszej jakości, a nie zaopatrywać się po sieciówkach. No, różnica w jakości jest zauważalna od razu. A nawet po praniu widać, że dobrze odszyte ciuchy są trwalsze, bo nic się nie odkształca, rozciąga.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-16 15:09 przez moriartyy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pole Dance Gdzie Najlepiej ?