Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hejj Kochane

Tak jak w temacie....Jak zaczęła się Twoja przygoda, ze sztangą ? Czy też po prostu uważasz, że siłownia nie jest dla kobiet?

Kopanie w ogródku, koszenie trawki i biegi za dzieckiem. Pot się ze mnie leje że hej. Sztangę też ponoszę w postaci 16 kg synka.
I mam to wszystko za darmo.

Cytat
kukingaku
Kopanie w ogródku, koszenie trawki i biegi za dzieckiem. Pot się ze mnie leje że hej. Sztangę też ponoszę w postaci 16 kg synka.
I mam to wszystko za darmo.
dokładnie tak tak.
Zadne siłownie i treningi nie zastąpią zajmowanie sie dziecmi w postaci odchudzania :D

Jeśli zajmuje się dziećmi bez świadomości prawidłowego/nieprawidłowego ruchu to szybko plecki zaczną boleć :P
Ja siłownie pierwszy raz zobaczyłam w liceum, później tylko coraz bardziej ją lubiłam, studiowałam kierunek związany z siłownią ale nie pracuję w zawodzie. Na siłownię chodzę teraz wyłącznie z upodobania. Dobrze wyposażona siłownia jest naprawdę dla każdego, często tylko nie ma kto pokierować osób, których na trenera personalnego nie stać.

Super, dzięki za sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się przyda :)

Na siłownię już nie chodzę bo mam jedną u siebie w domu. Korzystam z niej regularnie zażywając przy tym sterydy ze strony https://esterydy.pl/winstrol/ dla lepszych wyników.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta