Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy rower odchudza?

06 cze 2017 - 07:37:26

Kiedyś bardzo dużo jeździlam na rowerze i miałam super wyrzeźbioną pupę i nogi, a szczupła byłam z natury

Czy rower odchudza?

06 cze 2017 - 16:21:20

jeżdżę i chudnę. Jestem w formie, mam więcej energii i pieniędzy, bo w odstawkę poszedł samochód :-)
Ważna jest regularność i niepodjadanie, czyli- pojeździłam trochę to mogę teraz czipsiory albo duży deser.
Bardzo dobrze robisz i tak trzymaj.
Kiedy jeździłam ok 50-70km dziennie codziennie, to brzuch mi się spłaszczył, a po bokach talii urosły mi takie sztywne "belki".

Czy rower odchudza?

06 cze 2017 - 21:14:46

@LaKasiula
Brawo autorko! brawo
Jestem z Ciebie dumna.
Pamiętaj tylko o systematyczności i samodyscyplinie.
Wszystko zacznie procentować.
Sama już zauważyłaś efekty.
Trzymam kciuki.super

Czy rower odchudza?

27 wrz 2017 - 22:54:58

Dość przydatne są te wszystkie informacje :) Dzięki wielkie :) Z całą pewnością mi się przydadzą ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Czy rower odchudza?

09 lis 2017 - 09:56:36

Mówi się, że tłuszcz zaczyna spalać się po 30 minutach aktywności fizycznej. Zatem, moim zdaniem, jeśli poświęciliście się przez 30 minut żeby cokolwiek zaczęło się spalać, szkoda na spalanie przeznaczyć 10 czy 15 minut. Trochę jest bez sensu czekać na coś 30 minut, a potem korzystać z tego przez 10 minut czyż nie? Oczywiście przy spokojnej jeździe nie spalicie zbyt wiele. Wolniejsze tempo jest dobre na rozgrzewkę, około 15-20 minut wolnej jazdy tj. 15 km/h powinno rozgrzać wasze mięśnie i przygotować do większego wysiłku.

Czy rower odchudza?

09 lis 2017 - 11:02:41

Wielu Osob pytalam co wsedzie jezdza na rowerze tylko kondycje wyrabia nie odchudza.

Czy rower odchudza?

09 lis 2017 - 13:42:35

Mowienie, ze rower nie odchudza jest bzdura :) Kazda aktywnosc odchudza, nawet tak podstawowa jak chodzenie :D Najwazniejsze to ruszyc sie z miejsca, wstac z kanapy i sie ruszyc :D Jesli lubisz rower jezdzij! Jesli lubisz biegac, biegaj! Wazne jest to by ta aktywnosc dawala rowniez radosc :D

Czy rower odchudza?

09 lis 2017 - 14:02:28

Jasne! Każda forma aktywności fizycznej powoduje utratę zbędnych kilogramów. Jak dużą, to zależy od rodzaju wysiłku i długości treningu. Rower to super sprawa, ja dojeżdżam rowerem do pracy i widzę same zalety takiej formy przemieszczania się, mam trochę ruchu i nie stoję w gigantycznych korkach. Polecam:D

Czy rower odchudza?

26 lis 2017 - 17:52:59

Moim zdaniem rower odchudzający jest bardzo dobrym rozwiązaniem nawet na lepsze odchudzające.

Czy rower odchudza?

26 lis 2017 - 19:57:17

Jasne że odchudza , wyrzeźbia mięśnie nóg i pośladków oraz jest dobrą formą na spalanie kalorii oczywiście przy odpowiednio zbilansowanej diecie.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Czy rower odchudza?

12 gru 2017 - 08:13:21

Jasne,że odchudza. CHociaż wiele równięż zależy od Waszej diety. Za to plusów jest o wiele więcej niż tylko samo odchudzanie. Sa to na przykład:
formowanie sylwetki
zwiększenie wytrzymałości
poprawa zdrowia
no i wydzielanie endorfin. Sport sprawia,że stajemy się szczęśliwsi. W Polsce powstaje coraz więcej ładnych ścieżek rowerowych tak więc gadanie,że nie mam czasu na jazdę rowerem to jedynie kiepska wymówka :)

Czy rower odchudza?

20 maj 2018 - 19:50:19

Nie działa. Zalezy to od Osoby ale na 10 co znam 1 tylko schudła raptem 3 kg a jezdza mnostwo dziennie. Stacjonarny pomaga wiecej. Odchudza bieganie jak rusza zatrzymanie wagi i dieta. Rower tylko łydki robi Męskie hehe

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Czy rower odchudza?

20 maj 2018 - 21:07:06

Moja mama mawia o złotej zasadzie: jp - jedz połowę :D do tego ten rower i faktycznie na pewno się schudnie

Czy rower odchudza?

21 maj 2018 - 13:10:23

Każda aktywność fizyczna odchudza przy odpowiednim odżywianiu się. Nawet chodzenie.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Czy rower odchudza?

12 cze 2018 - 10:52:25

Przykro mi, ale nie będę mógł pomóc. Nie jest to mój obszar wiedzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Treningi siłowe- chodzisz na siłownie? Jak zaczęła się Twoja przygoda?