Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

Dobry psycholog

47 minut temu

Druk ścienny

55 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zwłaszcza,żeby brzuch spadł
jestem totalnym kondycyjnym emerytem i takie jak chodakowska czy mel b to nie da rady
polecicie coś na początek lekkiego?

Tiffany Rothe jest znana z treningów, które cieszą się olbrzymią popularnością na całym świecie. Jej cykle treningowe dedykowane są dla osób początkujących i zaczynających swoją przygodę w magicznym świecie domowego fitnessu.

Cytat
gosc456
Najlepsze bynajmniej według mnie były ćwiczenia z trenerem online. Ja osobiście polecam <moderacja> ;)
wystarczy chęć siła dobrej woli zajrzeć do internetu .poczytać trochę i spać na brzuchu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 19:01 przez moderator.

Cytat
banach
Cytat
gosc456
Najlepsze bynajmniej według mnie były ćwiczenia z trenerem online. Ja osobiście polecam <moderacja> ;)
wystarczy chęć siła dobrej woli zajrzeć do internetu .poczytać trochę i spać na brzuchu

Spać na brzuchu? Serio? zaintrygowało mnie to.. to pomaga zrzucić brzuszek jak sie śpi na nim? rozwiń proszę :)

Ja bym radziła robic te treningi do połowy np skoro nie dajesz rady całego albo rób mniej powtórzeń i przerywaj cześciej, z czasem sie poprawi kondycja i będziesz mogła zrobić cały a radośc wtedy nieopisana :D

Cytat
doniniczka
Cytat
banach
Cytat
gosc456
Najlepsze bynajmniej według mnie były ćwiczenia z trenerem online. Ja osobiście polecam <moderacja> ;)
wystarczy chęć siła dobrej woli zajrzeć do internetu .poczytać trochę i spać na brzuchu

Spać na brzuchu? Serio? zaintrygowało mnie to.. to pomaga zrzucić brzuszek jak sie śpi na nim? rozwiń proszę :)

Ja bym radziła robic te treningi do połowy np skoro nie dajesz rady całego albo rób mniej powtórzeń i przerywaj cześciej, z czasem sie poprawi kondycja i będziesz mogła zrobić cały a radośc wtedy nieopisana :D
Całe zycie śpię na brzuchu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy rower odchudza?