Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zwłaszcza,żeby brzuch spadł
jestem totalnym kondycyjnym emerytem i takie jak chodakowska czy mel b to nie da rady
polecicie coś na początek lekkiego?

Tiffany Rothe jest znana z treningów, które cieszą się olbrzymią popularnością na całym świecie. Jej cykle treningowe dedykowane są dla osób początkujących i zaczynających swoją przygodę w magicznym świecie domowego fitnessu.

Cytat
gosc456
Najlepsze bynajmniej według mnie były ćwiczenia z trenerem online. Ja osobiście polecam <moderacja> ;)
wystarczy chęć siła dobrej woli zajrzeć do internetu .poczytać trochę i spać na brzuchu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 19:01 przez moderator.

Cytat
banach
Cytat
gosc456
Najlepsze bynajmniej według mnie były ćwiczenia z trenerem online. Ja osobiście polecam <moderacja> ;)
wystarczy chęć siła dobrej woli zajrzeć do internetu .poczytać trochę i spać na brzuchu

Spać na brzuchu? Serio? zaintrygowało mnie to.. to pomaga zrzucić brzuszek jak sie śpi na nim? rozwiń proszę :)

Ja bym radziła robic te treningi do połowy np skoro nie dajesz rady całego albo rób mniej powtórzeń i przerywaj cześciej, z czasem sie poprawi kondycja i będziesz mogła zrobić cały a radośc wtedy nieopisana :D

Cytat
doniniczka
Cytat
banach
Cytat
gosc456
Najlepsze bynajmniej według mnie były ćwiczenia z trenerem online. Ja osobiście polecam <moderacja> ;)
wystarczy chęć siła dobrej woli zajrzeć do internetu .poczytać trochę i spać na brzuchu

Spać na brzuchu? Serio? zaintrygowało mnie to.. to pomaga zrzucić brzuszek jak sie śpi na nim? rozwiń proszę :)

Ja bym radziła robic te treningi do połowy np skoro nie dajesz rady całego albo rób mniej powtórzeń i przerywaj cześciej, z czasem sie poprawi kondycja i będziesz mogła zrobić cały a radośc wtedy nieopisana :D
Całe zycie śpię na brzuchu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy rower odchudza?