Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

tabernakula sklep

19 minut temu

zakupy internetowe

44 minut temu

Budowa domu

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drążek dla dziewczyny

22 mar 2017 - 08:42:21

czesc! wiem że podciąganie na drążku kojarzone jest raczej z męską cześcią trenujacych ale ja mam dość silne ręce, w szkole sobie radze ze zwisami na drązku lepiej niż niektórzy faceci (jestem w 2 liceum), pomyslałam sobie że mogłabym kupić drążek i zamontowac w pokoju i w ten sposób ćwiczyc ramiona, nie mowie ze chce od razu wyglądać jak bokser ale podobają mi się z lekka wyrzezbione bicepsy u kobiet i nie widze w tym niczego złego, podpowiedzcie mi jaki drązek będzie odpowiedni, widziałam w internecie całkiem proste ale tez jakieś takie wymyślne, powyginane, czym się one róznią?

Drążek dla dziewczyny

22 mar 2017 - 09:59:03

drążek jak najbardziej ale jak chcesz większe bicepsy to jakieś hantle może od drążka rozrosną ci się ramiona pooglądaj w necie sylwetki jak wyglądają jeśli ci sie podoba kupuj w sklepie ci doradzą :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Drążek dla dziewczyny

23 mar 2017 - 08:49:14

Niechęć kobiet do podciągania na drążku wynika z faktu, że zwykle mają one słabiej rozwinięte mięśnie górnych partii ciała, a przez to ćwiczenie tego typu wiąże się z większym wysiłkiem niż u mężczyzn. Jest jednak świetnym treningiem ramion i pleców, dlatego bardzo dobrze, że chętnie je wykonujesz. W kwestii zakupu drążka, rzeczywiście można wybierać między klasycznymi modelami rozporowymi a wielofunkcyjnymi. Na tych drugich da się wykonywać nie tylko podciąganie, ale także brzuszki albo pompki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-28 08:23 przez moderator.

Drążek dla dziewczyny

24 mar 2017 - 08:43:32

nie, to raczej ten prosty jak już bym kupowała, ale jak już pisałam, nie chce zrobic sobie strasznych muskułów, jak powinnam cwiczyć zeby tylko sobie lekko ramiona wyrzexbić ale nie przegiąc z rzeźbą? bo wtedy to już przestaje byc kobiece nawet dla mnie

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Drążek dla dziewczyny

27 mar 2017 - 09:55:38

Przede wszystkim regularnie, ale niezbyt często. Trening złożony z kilku (7-9) powtórzeń wykonywany mniej więcej 2 razy w tygodniu wpłynie na mięśnie, ale nie powinien wyrzeźbić znaczącej muskulatury. Pamiętaj, żeby opuszczanie było dłuższe i wolniejsze od podciągania – to w tej fazie mięśnie pracują najbardziej. W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania akcesoriami do ćwiczeń z naszego sklepu zapraszam do kontaktu :)

Drążek dla dziewczyny

27 wrz 2017 - 23:11:27

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie polecacie ćwiczenia dla początkującej?