Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co motywuje was najbardziej do ćwiczeń? Pytam o motywację chwilową jak i taką na dłuższą metę. ;)

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Bardzo pomaga dobrze dobrana muzyka. Są jednak momenty że nie mam ochoty na nic wtedy okładam tylko worek bokserski.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Ja skupiam się na swoim trenerze, który ma niewątpliwe sukcesy. Ja chce być tam gdzie on jest w tej chwili. A jeśli to osiągnę to on znów pewnie znów będzie dalej ...

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Ja ostatnio wpadłam niechcący na bloga jakieś dziewczyny, która piszę o podróżowaniu o Polsce i natrafiłam na wpis o tym, jak szkolenie motywacyjne pomogło odmienić jej życie. Ten wpis -> podroze-po-polsce.pl/2016/02/22/opinie-o-mateuszu-grzesiaku-sa-rozne (Opinie o Mateuszu Grzesiaku są różne) opowiada o tym jak dziewczyna rzuciła pracę i zaczęła spełniać swoje marzenia z młodości. Czytałam to i zastanawiałam się, że skoro ona potrafi zmienić diametralnie swoje życie, to ja mogę zacząć ćwiczyć ;) wszystko leży w naszej głowie ;)

Ja z narzeczonym ćwiczę i nawzajem się motywujemy - czasem mi się nie chce, to on mnie ciągnie na siłkę, a jak jemu się nie chce, to ja go wyciągam.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Cytat
karola-ania
Ja z narzeczonym ćwiczę i nawzajem się motywujemy - czasem mi się nie chce, to on mnie ciągnie na siłkę, a jak jemu się nie chce, to ja go wyciągam.
Ja póki co swojego namówić nie mogę. Czy myślicie, że zakup jakiegoś gadżetu na siłownię w prezencie urodzinowym będzie dobrym pomysłem, aby wreszcie przekonał się, jak bardzo mina tym zależy?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-01 19:37 przez moderator.

Mysle sobie,ze za jakis czas dzieki cw bede szczuplejsza

Jeżeli chłopina nie chce ćwiczyć, to nie wydaje mi się żeby jakiś gadżet pomógł, sam musi sobie to uświadomić czy potrzebuje tego czy nie. A to że Ty byś tego chciała, to raczej będzie mu to dyndać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-16 12:45 przez andrzej15200.

Przeglądam strony o odchudzaniu, fitnessie, dietach i tak się nakręcam. Oglądam zdjęcia szczupłych dziewczyn albo oglądam ładne ciuszki, które chciałabym nosić. A najlepiej motywują efekty. Rób sobie zdjęcia, zapisuj pomiary i przy porównaniu będziesz widziała, że twój wysiłek przynosi efekt.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Dla mnie największą motywacją są po prostu coraz bardziej widoczne efekty. Dzięki temu chce mi się więcej i więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-01 19:37 przez moderator.

odpowiednia muzyka naprawdę potrafi być motywująca.. podobnie jak te fotki w stylu: przed i po ;)

Ja jak zaczelam cwiczyc to ogladalam filmiki motywujące na YouTube, sluchalam piosenek najczesciej rapu związanego z ćwiczeniami z walka o siebie itd, potem zdjecia przemian a teraz to juz sama dla siebie jestem motywacja w sensie takim, ze staje przed lustrem patrze jak z cwczenia na cwiecznie przybywa mi mięśni ujędrnia sie cialo i chce wiecej:), no i z pewnoscia moj chlopak ktory tez trenuje na silowni i zawsze zauwaza moje zmiany, znajomi ktorzy ciągle pytaja co ja robie ze mam taka forme, a moje motto to zrob dzis to czego innym sie nie chce a jutro będziesz mial to czego inni pragna:)

moje zdjęćia brzucha i pupy z przed kilku kilkunastu miesiecy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-02 00:16 przez XxAtmospherexX.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Spróbuje z tymi zdjęciami, bo może to widocznie daje kopa do działań :) Ja zawsze próbuje się dobrze nastroić poprzez muzykę, lekki relaks, czasami nawet świeczkę sobie zapalę, żeby było przyjemniej jak daję sobie wycisk :P

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Efekty przychodzą po paru tygodniach ćwiczeń więc staram się wyobrażać się za te kilka tygodni:D Plus jeżeli widać postępy, że dajesz radę zrobić więcej powtórzeń to też pomaga.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szorty na spalanie tłuszczu