Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak osiagnac taka figure?

18 sty 2016 - 11:43:09

Czesc dziewczyny.
Chcialabym osiagnac tego typu figure i nie mam pojecia jak. Nigdy jakos specjalnie nie interesowalam sie cwiczeniami, nie chodzilam na silownie. Mam duze wciecie w talii i szerokie biodra tylko plaska pupe :/ wiec mysle ze w moim przypadku osiagniecie takiej figury jest mozliwe, tylko jak?
PS. nie interesuje mnie czy komus sie ta figura podoba czy nie. Mi sie podoba i wszystko :)



Jak osiagnac taka figure?

18 sty 2016 - 11:58:34

Straszna :P ale myślę że po prostu musisz robić ćwiczenia na pośladki, (skoro masz wcięcie w tali i szerokie biodra - to już połowa sukcecu), żeby mieć je jędrne i krągłe, a takich ćwiczeń w internecie jest od groma ;)

Jak osiagnac taka figure?

18 sty 2016 - 12:09:09

okropna

Jak osiagnac taka figure?

18 sty 2016 - 12:44:02

kto co lubi.ale wygladaja jak potwory.

Jak osiagnac taka figure?

18 sty 2016 - 15:37:55

wydaje mi się ze te panie maja implanty w pośladkach ;)

Jak osiagnac taka figure?

18 sty 2016 - 16:11:26

Jak safarnie okropne. Z umiarem połowę tego jest ok

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 08:24:56

One maja implanty w pupach przeważnie .

W pupach i biodrach tez.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-19 08:26 przez filipekkrol.

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 08:31:48

Trzeba pójść na operację powiększenia pośladów :) najłatwiejszy i najpewniejszy sposób :)
Swoją drogą, jest to nieestetyczne.
Jeżeli chcesz ujędrnić pośladki musisz ćwiczyć.

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 08:42:22

Ciotka mojego męża w sumie młoda jeszcze kobieta ma podobna figure naturalną.Nosi rozmiar 42 /44 ma wąską talie duża i to bardzo pupę ,figure klepsydry .Tyle że ma do tego grube nogi bardzo grube uda .I powiem wam jak idę z nią w lato ,ja chuda ,to kierowcy z aut mało się nie porozbijają tak się za nią oglądają:) Serio nie wymyślam.Za mną nie ,tylko za nia.A ile razy ja podrywali w sklepie i to dużo młodsi ,nieraz śmiałyśmy się z tego.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 08:44:46

Biorąc pod uwagę typy większości szafowiczek nie dziwię się, że taka figura się nie podoba.

Ja mam w zasadzie taką pupę - nie mam implantów. Po prostu mam taką budowę, natomiast uniesienie pupy dają przysiady oraz steper, ale nie tak jak robi to większość osób na siłowni - 2 cm noga w górę, tylko tak jak chodzenie po schodach. I nie 5 minut tylko 30 min 3 razy w tygodniu minimum. Efekty są na prawdę oszałamiające, widzę to już po sobie.

PS - za potwora się nie uważam :)

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 08:45:24

Czytałam gdzieś że Kyle Jenner zrobiła sobie właśnie implanty pośladków jak i bioder by uzyskac figure klepsydry jaka mają jej starsze siostry.

Cytat
preciosa86
Biorąc pod uwagę typy większości szafowiczek nie dziwię się, że taka figura się nie podoba.

Ja mam w zasadzie taką pupę - nie mam implantów. Po prostu mam taką budowę, natomiast uniesienie pupy dają przysiady oraz steper, ale nie tak jak robi to większość osób na siłowni - 2 cm noga w górę, tylko tak jak chodzenie po schodach. I nie 5 minut tylko 30 min 3 razy w tygodniu minimum. Efekty są na prawdę oszałamiające, widzę to już po sobie.

PS - za potwora się nie uważam :)
Podoba się na pewno mężczyzną i sama o tym się przekonałam .Mi również się podoba, chciałabym mieć taką tylko szczuplejsze nogi nie takie grube jak na ostatnim zdjęciu .

preciosa86 można powiedziec ze ci zazdroszczę bo chciałabym chodz trochę taka mieć.Ja jestem szczupła, mam zero prawie talii bioder a pupa to taka ,że mąż nakryje ja całą swoja ręką jedną.No daj spokoj gdzie tu kobiecość :(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-19 08:50 przez filipekkrol.

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 09:01:12

Figurka z pierwszego zdjęcia jest bardzo ładna.Operacji robić nie musisz,wystarczą ćwiczenia...dużo ćwiczeń na mięsnie pośladków :)

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 09:17:13

Cytat
filipekkrol
Ciotka mojego męża w sumie młoda jeszcze kobieta ma podobna figure naturalną.Nosi rozmiar 42 /44 ma wąską talie duża i to bardzo pupę ,figure klepsydry .Tyle że ma do tego grube nogi bardzo grube uda .I powiem wam jak idę z nią w lato ,ja chuda ,to kierowcy z aut mało się nie porozbijają tak się za nią oglądają:) Serio nie wymyślam.Za mną nie ,tylko za nia.A ile razy ja podrywali w sklepie i to dużo młodsi ,nieraz śmiałyśmy się z tego.

no rozmiar 42/44 nie należy do najmniejszych. Można mieć naturalnie dużą pupę, ale kosztem bioder, ud i rozmiaru.
Niestety chude uda nie idą w parze z wielką pupą (naturalną), którą faceci lubią.
Ja tam mam fajną pupę, jędrną, odstajcą, ale nie tak wielką jak na zdjęciach. Po prostu mi się to nie podoba :/

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 09:25:38

Cytat
mmka67
Cytat
filipekkrol
Ciotka mojego męża w sumie młoda jeszcze kobieta ma podobna figure naturalną.Nosi rozmiar 42 /44 ma wąską talie duża i to bardzo pupę ,figure klepsydry .Tyle że ma do tego grube nogi bardzo grube uda .I powiem wam jak idę z nią w lato ,ja chuda ,to kierowcy z aut mało się nie porozbijają tak się za nią oglądają:) Serio nie wymyślam.Za mną nie ,tylko za nia.A ile razy ja podrywali w sklepie i to dużo młodsi ,nieraz śmiałyśmy się z tego.

no rozmiar 42/44 nie należy do najmniejszych. Można mieć naturalnie dużą pupę, ale kosztem bioder, ud i rozmiaru.
Niestety chude uda nie idą w parze z wielką pupą (naturalną), którą faceci lubią.
Ja tam mam fajną pupę, jędrną, odstajcą, ale nie tak wielką jak na zdjęciach. Po prostu mi się to nie podoba :/
No właśnie zazwyczaj tak jest duza pupa duże uda i nogi grube.I ta ciotka tak ma ,ale wierz mi mimo rozmiaru 42 /44 to ona niema fałdek tłuszczu, tylko jak pisze do pasa szczuplejsza a od pupy już szeroka .

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 09:30:39

Cytat
filipekkrol
Cytat
mmka67
Cytat
filipekkrol
Ciotka mojego męża w sumie młoda jeszcze kobieta ma podobna figure naturalną.Nosi rozmiar 42 /44 ma wąską talie duża i to bardzo pupę ,figure klepsydry .Tyle że ma do tego grube nogi bardzo grube uda .I powiem wam jak idę z nią w lato ,ja chuda ,to kierowcy z aut mało się nie porozbijają tak się za nią oglądają:) Serio nie wymyślam.Za mną nie ,tylko za nia.A ile razy ja podrywali w sklepie i to dużo młodsi ,nieraz śmiałyśmy się z tego.

no rozmiar 42/44 nie należy do najmniejszych. Można mieć naturalnie dużą pupę, ale kosztem bioder, ud i rozmiaru.
Niestety chude uda nie idą w parze z wielką pupą (naturalną), którą faceci lubią.
Ja tam mam fajną pupę, jędrną, odstajcą, ale nie tak wielką jak na zdjęciach. Po prostu mi się to nie podoba :/
No właśnie zazwyczaj tak jest duza pupa duże uda i nogi grube.I ta ciotka tak ma ,ale wierz mi mimo rozmiaru 42 /44 to ona niema fałdek tłuszczu, tylko jak pisze do pasa szczuplejsza a od pupy już szeroka .

ja w to wierzę :) bo też znam takie osoby które dół mają szeroki a talię wąska. Tyle, że pupa mimo że duża, to.... sflaczała, że tak to nazwę :)
Poza tym nie uważam, żeby było to zdrowe. Tak samo jak duże piersi obciążają kręgosłup i mięśnie międzyżebrowe, tak samo duże pośladki i uda obciążają stawy. No ale co kto lubi. Nie moje ciało, nie mój problem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ja jestem aktywna a ty ?