Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć wszystkim!
Jakiś czas temu, w bardzo brzydki sposób, złamałam nogę. Bardzo długo dochodziłam do siebie, ale już wiem, że bez fizjoterapeuty się nie obejdzie. Mam jednak spore obawy, ponieważ po prostu nie znam żadnego fizjoterapeuty osobiście, a ponadto nie fizjoterapii i rehabilitacji się po prostu nie znam. Pytałam wśród znajomych czy ktoś zna jakiegoś rehabilitanta – i tutaj również porażka. Nikt z moich znajomych nigdy nie korzystał z takich usług. Bardzo mi zależy na tym, aby rehabilitacja odbywała się u mnie w domu, ponieważ nie mamy w domu samochodu, którym mogłabym dojeżdżać, a korzystanie z komunikacji miejskiej to jakiś koszmar! W necie znalazłam stronę: <moderacja, spam>- chciałabym zapytać czy ktoś zna tych rehabilitantów? Ewentualnie czy ktoś z Was posiada swojego sprawdzonego rehabilitanta z Wrocławia? Za wszystkie odpowiedzi bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:36 przez moderator.

Lux Med ma ponoc dobra oferte. Sporo znajomych i ich rodzin korzystalo i sa bardzo zadowoleni.

Polecam firmę Sanitas z Wrocławia skupiającą tylko dobrze wykształconych rehabilitantów. <moderacja, spam>

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

Jeżeli chciałabyś przeprowadzać rehabilitację w domu to polecam stronę http://www.juventas.pl/kozetki-lekarskie/. Znajdziesz tam cały sprzęt do tego potrzebny, od łóżek rehabilitacyjnych poprzez kozetki lekarskie i drabinki do ćwiczeń a kończąc nawet na olejkach do masażu. Jest akurat zniżka na wiele artykułów więc warto zajrzeć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przygotowania do wypadu w Bieszczady