Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chodzi mi o to czy kupujecie takie ubrania buty w specjalnych sklepach albo specjalnie pod uprawianie sportu. Na przykład buty do biegania, koszulki do biegania, spodnie do sportów.
Czy na przykład raczej biegacie w butach no name, byle by wygodne i w dresie z sieciówki?
a te co miały doświadczenie i z jedną i z drugą opcją, to widzicie róznice?

Ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś chce uprawiać sport to nie potrzebuje specjalnego sprzętu czy ubrania. Ja ćwiczę w normalnych ubraniach typu bawełniane szorty sportowe buty i top. Chociaż ostatnio dostałam top sportowy z wbudowanym stanikiem. Rewelacyjna sprawa bo świetnie trzyma biust, więc nic nie "lata".

no własnie ja też nie kupuje takich ubrań, bo po prostu szkoda mi na nie kasy, bo nie uprawiam aktywności fizycznej bardzo regularnie, tylko jak mam czas.
nawet moje buty nie są specjalne do biegania czy coś, tylko takie o.. sportowy
http://oryginalnebuty.pl/zx-500-2-0-cocktail-pack-b25903
nie zrobie sobie w nich krzywdy na przykład w stawach?
Bo chyba tylko na tym mi zależy, żeby ten cały sport nie wyszedł mi bokiem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-07 14:24 przez marcellana.

e nie, raczej sobie nei zrobisz, zwłaszcza, ze piszesz, ze nie uprawiasz sportu jakos specjalnie często, tylko one chyba nie mają wielkiej amortyzacji. więc jeżeli przez lata sie ich bedziesz trzymać, to nie zdziw sie jak po latach ci padną kolana. więc ja radzę przy najbliższej okazji je zmienić.

mam pare takich rzeczy :) koszulka przeciwpotna , bluza , adidasy amortyzujace :) napewno przyjemniej tak cwiczyc :) ale nie jest to jakies mega koniecznie bo to nie o to chodzi
teraz sie czaje na spodenki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty NIKE