Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Do posiadaczek małego biustu :)

28 maj 2015 - 15:06:55

Witajcie dziewczyny :) czy mając mały biust, ćwiczycie ? nie boicie się,że piersi całkowicie Wam zmaleją ? nie podoba mi się mój brzuszek i boczki...słyszałam, że skakanka jest bardzo dobra ale nie chcę żeby mi cycki spadły a wiadomo cycki to w dużej ilości tkanka tłuszczowa..
Chyba muszę wybrać albo cycki albo ładna figura :D

Wypowiadajcie się czy bardzo Wam piersi zmalały podczas ćwiczeń :)

Do posiadaczek małego biustu :)

28 maj 2015 - 15:15:42

Od ćwiczeń to jedynie mogą zrobić się pełniejsze jak bedziesz cwiczyc miesnie podtrzy,ujace biust, od odchudzania spada biust bo wtedy leci tkanka tluszczowa.

Do posiadaczek małego biustu :)

28 maj 2015 - 15:20:04

Głownie zależy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej z brzucha..nie chcę schudnąć bo,wagę mam prawidłową ale brzuszek przeszkadza mi

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Do posiadaczek małego biustu :)

28 maj 2015 - 15:37:15

Ja mam mały biust i niezależnie od wagi (a wahała się w granicach 5-10 kg) nie zmieniał się. Myślę, że jak schudniesz te parę kg to biust pozostanie taki sam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-28 15:37 przez justa_str.

Do posiadaczek małego biustu :)

28 maj 2015 - 15:44:33

Od zawsze mam ten dylemat: albo szczupła jak lubię, ale bez biustu, albo z nadprogramowymi kilogramami i cyckami. Niestety mam tak, że jak tylko spadnie mi parę kilo, to w pierwszej kolejności widać to w rozmiarze piersi- na brzuchu jeszcze wałki, a stanik już pustawy.Strasznie to wkurzające. Teraz powinnam wziąć się za siebie, bo przestaję już się mieścić w swoje ubrania, ale biustu żal i jakoś nie mogę się zebrać...Też mnie ciekawi, czy da się tylko wymodelować ciało bez zrzucania kg, żeby tłuszcz w cyckach pozostał.

Do posiadaczek małego biustu :)

29 maj 2015 - 07:38:37

Ktoś jeszcze się wypowie ?:)

Do posiadaczek małego biustu :)

20 lut 2016 - 06:42:01

skup się na mięśniach brzucha przede wszystkim,wtedy spalisz tłuszcz wlasnie tam,mysle ze biust ci nie zmaleje,rob tez ćwiczenia na klatke piersiowa,popmki np.,powinno być ok ;)

Do posiadaczek małego biustu :)

23 lut 2016 - 14:10:43

Nawet, jeśli biust zmaleje to pod wpływem wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń stanie się pełniejszy. Mięśnie będą go lepiej podtrzymywały i będzie krągły. Da to efekt pełniejszego i wizualnie większego biustu. Pamiętaj też, że lepiej wygląda mniejszy, ale jędrny biust niż większy, ale wiszący. Jeśli planujesz schudnąć tylko kilka kilogramów to nie będą to zauważalne różnice w rozmiarze. Nie każda z kobiet podczas ćwiczeń traci centymetry w obwodzie biustu. Może akurat to Ty będziesz tą szczęściarą.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

Do posiadaczek małego biustu :)

24 paź 2016 - 19:39:40

Witam. Jest może jakiś konkretny zestaw ćwiczeń rozwijających biust. Takie, żeby urósł?

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 5/5

Do posiadaczek małego biustu :)

10 lis 2016 - 10:09:36

Trzeba jeść piętki ;P moja babcia tak mówiła :D

Moje piersi nie zmieniły się jak zaczęłam ćwiczyć..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

artroskopia