Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 19:05:59

Witam może ktoś mi polecić coś na obwisłą skórę na brzuchu?

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 19:30:31

ćwiczenia

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 19:48:24

ćwiczenia to wiem ale jakie? bo tylko mam możliwość w domu ćwiczenia wykonywac

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 20:04:33

Siłowe jakieś, żeby mięśnie wzmocnić :)
Spięcia brzucha, scyzoryki i tym podobne

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 20:24:00

a jakąś strone z ćwiczeniami może ktoś podać? i w ogóle to od razu się zapytam co można położyć na panelach żeby się nie ślizgać przy ćwiczeniach?

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 20:27:57

zaopatrz sie w mate do ćwiczeń, hantelki i małą piłkę- idealny zestaw do ćwiczeń mięśni brzucha:)

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 20:36:17

ale jakbyście mogły dokładniej pokazac strone gdzie takie ćwiczenia sa bo dopiero chce zacząć w sumie za bardzo nie wierze w to ale spoko;p

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 20:48:49

Poszperaj w internecie. Dużo jest tego, ale wiadomo cudów nie ma i trzeba niezwykle silnej woli, żeby uzyskać jakiekolwiek efekty.

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 21:24:21

Matę do ćwiczeń radzę kupić- najtańsza myślę koło 10 zł.. No ewentualnie jakiś koc :)
Na internecie wiele filmików jest z gotowców to osobiście mogę polecić
Mel B, albo Insanity ABS. Albo samemu coś połączyć ;) Tylko, żeby ćwiczyć wszystkie partie mięśni brzucha.
No i jak się ćwiczy brzuch to trzeba też plecy.. Bo mimo wszystko to obciąża kręgosłup :/

obwisła skóra brzucha

22 kwi 2015 - 21:34:46

najpierw kup potrzebny sprzet, bo dobrze cwiczyc nie da sie przy "kaloryferze"- podstawowy blad "brzuszkujacych" jest taki, ze zapieraja nogi lub ciągną rękoma za głowę, a to lopatki i mięśnie brzucha maja pracowac, nie lydki, klatka ma być otwarta:) nogi tylko na lawce skośnej dozwolone jest zaprzeć aby nie spaść:)

obwisła skóra brzucha

23 kwi 2015 - 08:41:36

Tak, zaopatrz się w matę do ćwiczeń, hantelki nie koniecznie, mogą tą być butelki z wodą np. Wpisz w You Tube Mel B poniedziałek, tam masz 50min zestaw ćw na różne partie ciała i tak do soboty...

obwisła skóra brzucha

23 kwi 2015 - 09:01:19

Witam,

Możesz zacząć ćwiczyć z tipsforwomen
Stronka: http://tipsforwomen.pl/ ;p

Wydaje mi się żeby spalić skórę z brzucha trzeba nie tylko na sam brzuch ćwiczyć ale całe ciało i wtedy ten tłuszczyk też się spala ;)

A teraz znalazłam że tipsi coś pisała na ten temat:
http://tipsforwomen.pl/poradzic-skora-odchudzaniu/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Damy radę! ;)