Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sport a kontuzje?

02 cze 2015 - 13:01:59

No własnie wiele osób mysli, że jak prywatna przychodnia to zaraz niewiadomo jakie ceny będą. A ja np. chodzilam kiedyś na zabiegi z nfzu a i tak za krio musiałam dopłacać coś koło 17zł za zabieg, więc tak na prawdę wolę iść prywatnie i wiem, że sprzęt maja dobrej jakości i wykonaja fachowo zabieg bez marudzenia.

sport a kontuzje?

02 cze 2015 - 21:35:30

na rehabilitację zapisałam się dopiero pod koniec czerwca, jak już będę na miejscu w wawie na dłużej, niedługo wybieram się na urlop :) a rehabilitacja raczej powinna odbywać się systematycznie. A te kolejki na państwowe rehabilitacje to naprawdę tragedia...moja mama na rehabilitacje dzienną kręgosłupa czekała jakieś 7-8 miesięcy, totalna porażka.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

sport a kontuzje?

17 cze 2015 - 08:09:28

Rehabilitacja czasem jest koniecznością, ale w przypadkach doraźnych warto stosować różnego typu maści, takie jak np. Maść niedźwiedzia <moderacja-spam>. To maść chłodząca, która doskonale pomaga w walce z kontuzjami i siniakami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-02 20:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sport a kontuzje?

18 cze 2015 - 15:24:09

Wiadomo, że dobrze jest się wspomagać różnymi maściami. Ja np. oprócz rehabilitacji stosowałam jeszcze w domu okłady żelowe oraz dicloziaję maść na obrzeki itp własnie sam rehabilitant z profemedu mi to polecił jako uzupełnienie rehabilitacji.

sport a kontuzje?

04 lip 2015 - 08:37:28

u mnie już po wakacjach i rehabilitacja w pełni :) jeszcze za wcześnie, żeby mówić o rezultatach oczywiście, ale czuję progres, także polecam i ja dziewczyny ;)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sport a kontuzje?

10 lip 2015 - 15:36:00

Ja też juz jestem po i musze powiedziec, że jestem bardzo zadowolona :) Gdybym miała (odpukać) znowu jakąś kontuzje, na pewno do nich się udam w pierwszej kolejności :D

sport a kontuzje?

11 lip 2015 - 19:17:57

w ogóle po tej rehabilitacji czuję się bardziej fit :D wzmacniam mięśnie, które lepiej mnie dziwgają, jednak co specjaliści to specjaliści :)

sport a kontuzje?

11 lip 2015 - 22:26:58

no i super, że coś ruszyło u Was :) ja to byłam pod wrażeniem sprzętu jak u nich byłam

sport a kontuzje?

13 lip 2015 - 11:09:26

noo, sprzęt naprawdę robi wrażenie :) ale czego się spodziewać jak też tacy prawdziwi sportowcy z niego korzystają

noo, sprzęt naprawdę robi wrażenie :) ale czego się spodziewać jak też tacy prawdziwi sportowcy z niego korzystają



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-13 11:09 przez kisiyah.

sport a kontuzje?

14 lip 2015 - 20:06:51

właśnie podobno więcej amatorów do nich przychodzi z kontuzjami teraz, szczególnie teraz kiedy wszyscy są fit i biegają na potęgę, żeby w endomondo się zgadzało :)

sport a kontuzje?

18 lip 2015 - 10:39:10

hahaha o przepraszam, ja się załatwiłam na rowerku stacjonarnym :D ale, bardzo celna uwaga ;) no fajnie, że zwykli śmiertelnicy też mogą skorzystać

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

sport a kontuzje?

18 lip 2015 - 12:25:19

Warto ćwiczyć na siłowniach plenerowych http://www.silownieplenerowe.pl/ poprawiajac nam kodycje i przeciwdzialajac bolowi plecow czy miesni. Fajne że sport odbywa sie na swiezym powietrzu. Ja bym mogla na siłownii plenerowej cwiczyc i cwiczyć.

sport a kontuzje?

19 lip 2015 - 19:28:41

noo, to jest w sumie fajne rozwiązanie na jakąś rozgrzewkę porządną, która o zgrozo! jest tak ważna, jeśli już jesteśmy w temacie kontuzji :) w innym wypadku później czekać Was może rozgrzewka u rehabilitanta :D tak jak mnie aktualnie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

artroskopia