Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sport a kontuzje?

18 maj 2015 - 07:54:58

szkoda tylko, że pomimo braku problemów z terminami chcesz z tą wizytą w przychodni czekać do czerwca, bo może do czerwca miałabyś już mniejsze problemy z barkiem i kolanem :)

sport a kontuzje?

19 maj 2015 - 10:20:42

ryzyk fizyk, zadzwonię tam dziś, dam znać co i jak :)

sport a kontuzje?

21 maj 2015 - 23:40:56

i co tam w temacie słychać? :) dzwoniłaś do przychodni? ciekawi mnie czy Cię naprawią ;)

sport a kontuzje?

22 maj 2015 - 10:28:42

hehe mam taką nadzieję :D wizyta w poniedziałek, mogła być nawet wcześniej ale mam dość napięty harmonogram zajęć ;) trochę się stresuję !

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sport a kontuzje?

22 maj 2015 - 12:20:57

no własnie ja ostatnio biegam bardzo dużo i niestety napuchło mi kolano, kiedys miałam je skrecone na nartach jak byłam młodsza - poszłam do internisty,a ten dał skierowanie do ortopedy i powiedział, że pewnie bedzie potrzebna rehabilitacja, ale muszę to potwierdzić. Poszłam zarejstrować sie w swojej przychodni do ortopedy i zwaliło mnie z nóg, bo najblizszy termin to koniec czerwca :/ a rehabilitacja o ile da skierowanie to kolejne kilka miesiecy czekania.... pani w okienku powiedziala zebym prywatnie poszukala lepiej jakiegos specjalisty jak mi zalezy na czasie... ehh co za kraj. A jak w tym Profemedzie? Rozumiem, ze wizyty sa praktycznie od reki?

sport a kontuzje?

23 maj 2015 - 12:46:03

no wiem ale wczesniej nie mam kompletnie jak, kazdy wolny dzien zajety niestety, ale do czerwca juz zostalo tyle pare dni wiec dam rade:) tak tak @aniutka wizyta od reki praktycznie
a Ty daj znac jak po wizycie, co Ci powiedzieli:)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sport a kontuzje?

25 maj 2015 - 14:15:49

No własnie muszę się zapisać - mama ma jeszcze jedną przychodnie na fundusz sprawdzić i jak tam będa takie długie kolejki, to chyba rzeczywiście odwiedzę Profemed.

sport a kontuzje?

25 maj 2015 - 15:44:42

jestem już po :) po pierwsze - rozeznałam się w opcjach z tym masażem leczniczym i już wiem jaki prezent sprawię mojemu piłkarzowi :D myślałam, że ceny będą jakieś bardziej wygórowane ! po drugie - widzę światełko w tunelu dla mojego kolana :D cieszę się, że w końcu jakiś ortopeda nie chciał faszerować mnie lekami tylko przedstawił konkretny plan rehabilitacji, dał mi też sporo wskazówek dotyczących takiego codziennego funkcjonowania - co mi wolno, czego unikać, jak wspomóc kolana. Także na pewno jest na plus

sport a kontuzje?

25 maj 2015 - 22:47:37

i kiedy nastepna wizyta? bo za jakis czas pewnie musisz sie stawic, czy jak to dalej u Ciebie?

sport a kontuzje?

26 maj 2015 - 00:38:14

o, to super wiadomość :) ej, tak sobie teraz myślę, jakie to smutne że uciekamy się po prywatnych przychodniach bo państwowo nie można się doczekać wizyty... byłabym chyba strasznie znerwicowanym człowiekiem, gdybym tak musiała odliczać miesiące do wizyty nie a jak lekarze no i ceny?

sport a kontuzje?

26 maj 2015 - 22:28:28

wiesz co ok chodzisz prywatnie, ale czekasz Bog wie ile! taka prawda, a w sumie wydajesz pozniej na leki, masci, jakies dodatkowe badania nie raz.. a tak to kurcze zaplacisz za wizyte, nie czekasz, oszczedzasz przede wszystkim swoj czas - a on tez jest cenny- no i swoje zdrowie. masz wiztyte, kosnultacje, wiesz co Ci jest, ktos traktuje Cie powaznie!

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sport a kontuzje?

27 maj 2015 - 09:44:31

Zwłaszcza, że w niektórych przypadkach nie ma na co czekać, bo pomoc i rehabilitacja potrzebna jest jak najszybciej. Na fundusz dowiadywałam się juz w kilku miejscach i minimum 2-3 miesiące niestety. W takim razie dzwonię do tego Profemedu i się umawiam, bo szkoda czasu i moich nerwów przy okazji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-27 09:44 przez AniutkaSz.

sport a kontuzje?

27 maj 2015 - 22:45:29

ja np za pierwszym razem z kolanem na nfz dostalam rehabilitacje na miesiac po zabiegu hahah gdzie przciez najwazniejsze sa dni po zabiegu:) no ale coz... dlatego wole zaplacic niz pozniej plakac ze chodzic nie moge! daj znac kiedy idziesz:)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sport a kontuzje?

28 maj 2015 - 10:31:34

Skąd ja to znam :( na szczęście zabiegi rehabilitacyjne w tej przychodni nie są drogie jak sie okazuje np. laser czy krio to ceny rzędu ok 20zł, więc jeszcze do przeżycia. Na nfz straciłam czas i nerwy szukając wolnych terminów, szkoda że wcześniej o nich nie wiedziałam - do tego są całkiem blisko mojej pracy, więc po mogę od razu śmigać na rehabilitację. Następnym razem nawet nfztem nie bede sobie głowy zawracać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-28 10:31 przez AniutkaSz.

sport a kontuzje?

29 maj 2015 - 23:28:18

nieźle to nawet nie wiedziałam, że tam aż takie ceny konkurencyjne są



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-29 23:29 przez Gocha007.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ankieta