Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Sklep internetowy

6 minut temu

Biznes

10 minut temu

tabernakula sklep

29 minut temu

zakupy internetowe

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przy czym biegacie

29 mar 2015 - 13:01:08

Dziewczyny, jakie są wasze ulubione piosenki podczas biegania/innych ćwiczeń? Ja staram się biegać 3-4 razy w tygodniu, ale jak tylko nie mam nowej porcji piosenek to zaczynam się nudzić. Skończyły mi się już pomysły i dawne wątki na forach. Podzielcie się kawałkami, przy których ćwiczenia mijają Wam szybciej;)

Przy czym biegacie

05 maj 2015 - 11:13:18

na pewno takie które dodają energii i bardziej mobilizują...

Przy czym biegacie

20 maj 2015 - 13:02:03

Polecam coś z gatunku Trance np.


Best of Progressive & Melodic Trance 2013 Yearmix lub też


Muzyka do biegania vol. 5 jest tego naprawdę dużo w sieci wystarczy w wyszukiwarkach porzucać hasłami typu "Muzyka do biegania" itp.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Przy czym biegacie

27 lip 2015 - 10:43:08

W bieganiu najważniejszą sprawą są buty biegowe, zegarki, stopery i inne bajery nie zapewniają bezpieczeństwa, od tego są buty. New Balance ma bardzo dobre buty z serii Fresh Foam Zante, któ®e bardzo dobrze amortyzują, specjalna pianka w środku daje duży komfort podczas biegania, ja mam NB model 1980 jakby ktoś chciał sprawdzić.

Przy czym biegacie

13 wrz 2015 - 22:48:33

A ja polecam audiobooki, normalnie za nimi nie przepadam ale do biegania są idealne - zasłucham się i nawet nie wiem kiedy przebiegnę swoją trasę :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Przy czym biegacie

30 wrz 2015 - 14:59:38

Ja się wsłuchuje w otoczenie ;) i kontroluje wszystko na pulsometrze. Zainwestowałam ostatnio w taki http://www.bikershop.pl/Produkty/Pulsometr-SIGMA-PC-15_11/637/157413 i jestem niesamowicie zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uszkodzona chrząstka kolanowa