Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

zakupy internetowe

16 minut temu

Budowa domu

21 minut temu

Projekt wnętrza

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Walka z cm - Chodakowska

19 mar 2015 - 10:22:20

Mnie martwi fakt, że ja np nie umiem tych zadan wykonac poprawnie, nie umiem ulozyc sie w odpowiedniej pozycji, utrzymac rownowagi itd.

Napewno nie zrezygnuje, bo czu robie dobrze czy zle to robie i normalnie nie mialabym tego ruchu.
Mnie mocno rozkojarza fakt ze ona robi to szybciej a ja sie wleke, mam problem z ogarnieciem kiedy wdech a kiedy wydech i nie umiem na dłuższa mete tego zsynchronizować..

Walka z cm - Chodakowska

19 mar 2015 - 12:11:19

Cytat
martusia0312
Mnie martwi fakt, że ja np nie umiem tych zadan wykonac poprawnie, nie umiem ulozyc sie w odpowiedniej pozycji, utrzymac rownowagi itd.

Napewno nie zrezygnuje, bo czu robie dobrze czy zle to robie i normalnie nie mialabym tego ruchu.
Mnie mocno rozkojarza fakt ze ona robi to szybciej a ja sie wleke, mam problem z ogarnieciem kiedy wdech a kiedy wydech i nie umiem na dłuższa mete tego zsynchronizować..

Musisz za każdym razem patrzeć jak ona to wykonuje i jak ty, w końcu wszystko dokładnie załapiesz i będziesz wiedziała kiedy jest wdech a kiedy wydech:) Ja też nie robię to tak szybko jak ona, mam swoje tempo, ale z każdym treningiem staram się zrobić więcej powtórzeń, ale poprawnie.

Walka z cm - Chodakowska

19 mar 2015 - 12:35:07

Właśnie dodatkowo wydrukowałam sobie wszystkie notatki Ewy odnosnie jedzenia, picia, treningow ktore publikowala a wydają mi się pomocne :)

Może to też dodatkowo mi coś pomoze :)

Walka z cm - Chodakowska

19 mar 2015 - 13:07:08

Ktoś kto nie lubi ćwiczeń dywanowych (a na pewno tutaj są takie osoby) niech chodzi! Spacer jest bardzo niedoceniany, a świetnie spala tłuszcz. Codziennie 6 km i zobaczycie bardzo szybko efekty, bez obciążania stawów, nadwyrężania kręgosłupa.

Walka z cm - Chodakowska

19 mar 2015 - 13:20:21

Aż takie efekty daje chodzenie? Jakim tempem?

Walka z cm - Chodakowska

20 mar 2015 - 17:21:31

Ja ćwiczę od 28.02 srednio 4 razy w tygodniu. Napewno mam lepsza kondycję i podniosły mi się pośladki:)

Cytat
martusia0312
Mnie martwi fakt, że ja np nie umiem tych zadan wykonac poprawnie, nie umiem ulozyc sie w odpowiedniej pozycji, utrzymac rownowagi itd.

Napewno nie zrezygnuje, bo czu robie dobrze czy zle to robie i normalnie nie mialabym tego ruchu.
Mnie mocno rozkojarza fakt ze ona robi to szybciej a ja sie wleke, mam problem z ogarnieciem kiedy wdech a kiedy wydech i nie umiem na dłuższa mete tego zsynchronizować..

Wydech robisz zawsze przy wysiłku, czyli np. robisz wydech podnosząc nogę.
Rób najpierw powoli póki nie załapiesz, ona mowi zeby najpierw wykonać poprawnie a potem przyśpieszyć. Mnie też to trochę zajeło:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-20 17:25 przez truskawka_ang.

Walka z cm - Chodakowska

23 mar 2015 - 09:16:47

Ja jestem po bardzo intensywnym weekendzie, ktory tym razem rozpoczął mi się w czwartek wieczorem.
Czwartek - jazda na rowerze przez 1/2 h
Piatek - Jazda na rowerze 3 h, Skalpel Ewy Chodakowskiej
Sobota - Program Ewy dla Skape oraz ćwiczenia z Moje Malinowe Love
Niedziela - Skalpel Ewy ale tylko 30 min.

Zakwasy mam, ale nie jakieś tragiczne. Najgorzej było w niedziele po sobotnich ćwiczeniach bo to był dla mnie bardzo duży wysiłek.

Powiedzcie jak częśto nalezy robić sobie przerwy w ćwiczeniach? "zeby nie przedobrzyć " :D

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Walka z cm - Chodakowska

18 kwi 2015 - 13:48:24

przy mojej diecie (1400 kcal, wzielam ja z netab oj est pelno pryzkladowych jadlospisow na cale dnie) i suplemencie acetomale , zaznacze ze zero cwiczen bo porstu nie lubie moze jak schudne to wtedy dla ujedrnienia skory troche pochodze na silke, ale wracajac do tematu... moje cm lecą na maxa bardziej niz kg, dlatego to chyba nawet lepiej. mam juz talie osy ;d uda sie zmniejsyzly ipupa tez ;d dzieki acetomale moj metabolizm na maxa przyspieszyl ;))) i odchudzanie idzie latwiej, szybciej przyjemniej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przy czym biegacie