Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odżywka przed treningiem !

20 kwi 2015 - 13:58:55

wszystko zależy od celów treningowych, jeśli po prostu chcesz schudnąć, to możesz wziąć jakiś spalacz tłuszczu, ale je najczęściej się bierze 2x w ciągu dnia bo ograniczają też łaknienie, z tanich PONOĆ dobrze wypada Activlab (zestawienie tanich spalaczy - http://fitnessowy.net/top-5-tanie-reduktory-tluszczu/ ) ale nie brałam więc cięzko mi się wypowiedzieć czy działa, brałam za to kiedyś Scorch'a i efekty były, ale przede wszystkim było wielkie adhd

jeśli nie chodzi nam o spalanie a bardziej o odżywienie mięsni / poprawę wydolności treningowej to można pójść w "klasyczne' przedtreningówki, przy czym ja zawsze unikałam tych z kreatyną, bo po nich trochę "puchłam" i mięśnie bardzo szybko rosły a na wyglądzie Shrekowej mi nie zależało ;-)
Z takich bezkreatynowych to brałam IHS High Kick i był OK

jeśli chodzi o samo białko to to jest podstawa jeśli chcemy budować mięśnie i chronić się przed ich utratą w trakcie diety (tzn to + trening obwodowy/funkcjonalny), bo łatwo obok tłuszczu stracić też trochę masy mięśniowej i zostać tyczką ;)
Tylko tak jak wspomniano wcześniej - trzeba dobrać odpowiednie białko do tego co chcemy robić. Osobiście jeśli akurat mam okres większego obciążenia treningowego to stosuję po treningu białko Nitro Pure Whey Gold + na noc białko kazeinowe z Ostrovii czy jakoś tak (tanie w każdym razie). Ale to głównie w okresie jesienno-zimowym, bo w lecie więcej biegania, rolek i rowera więc raczej bazuję na białku z pokarmu.

mam nadzieję że się przydało:)

Odżywka przed treningiem !

24 sty 2018 - 00:01:30

odświeżony widzę temat :) ja tylko białko piję, bo chcę troszkę nabrać mięśni a nie mam do tego genetycznych predyspozycji i trochę czasu mi brak, żeby dostarczać odpowiednią ilość w normalnej diecie. i bardzo rzadko węglowodany do wody dodaję na trening, jeśli naprawdę mam słaby dzień. i nic więcej. nie jestem zwolenniczką suplementów, ograniczam się więc do minimum.

Odżywka przed treningiem !

12 lut 2018 - 22:28:18

Moim zdaniem białko jest dobrym rozwiązaniem.

Odżywka przed treningiem !

06 cze 2018 - 14:49:41

WITAM POLECAM WSZYSTKIM BCAA SPORT DAJE SIŁĘ WYTRZYMAŁOŚĆ REGENERUJE MIĘŚNIE

WITAM POLECAM WAM RÓWNIEZ PRZED TRENINGÓWKĄ MOLECULAR NITRO ZAJEFAJNY ŚRODEK NA TRENINGI DAJE WYTRZYMAŁOŚĆ WYDOLNOŚĆ W CZASIE TRENINGU MA DUŻO BETA-ALANINY ZAJEBIST.... POMPA TLENOWA

Witam ja piję przed treningówkę molecular nitro jest rewelacja mam więcej energii siły do działania na treningu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-11 14:46 przez izka12345678.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obwisła skóra brzucha