Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 10:32:45

Hej, jak w temacie, pijecie jakieś odżywki przed treningiem? Jeśli tak, to jakie, czy są bezpieczne i czy działają?

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 10:40:48

Tez bym była ciekawa..^^

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 12:27:25

Nikt nic na ten temat? :P

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 12:41:30

odżywki po co ci? dostarcz białko do organizmu ser bialy jogurty naturalne i wiele innych naturalna odżywka białko pomoże szybciej splaic tłuszczyk

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 13:00:00

a białko takie do picia?? jakie polecacie? bo wiadomo,że tyle co w takim szejku jest białka to nigdzie dużo by trzeba było jesc:D różnych produktów.

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 13:02:12

Czytałam kiedyś, że przed treningiem warto zjeść banana- daje energię, potas, białko i jest naturalnym składnikiem diety.
Nie warto inwestować dość dużych sum pieniędzy w odżywki, ponieważ są niezdrowe, kosztowne i nigdy nie wiadomo jakie skutki wywołają.

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 13:03:56

heh widze że szkoda czasu na ta rozmowa albo jesteś młoda albo bardzo głupiutka za przeproszeniem dobrze że masz internet i potrafisz z niego korzystać powodzenia w życiu...

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 13:12:34

Cytat
edekzkrainykredek2
odżywki po co ci? dostarcz białko do organizmu ser bialy jogurty naturalne i wiele innych naturalna odżywka białko pomoże szybciej splaic tłuszczyk
Cytat
edek
heh widze że szkoda czasu na ta rozmowa albo jesteś młoda albo bardzo głupiutka za przeproszeniem dobrze że masz internet i potrafisz z niego korzystać powodzenia w życiu...
Widzę, że Ty wiesz o wiele lepiej. Ser biały to kazeina, czyli białko wolno przyswajalne, je się na noc lub rano, kiedy trening jest wieczorem. Przed treningiem nic nie da. Jogurt naturalny to jakieś słabe białko.
No oczywiście pomijając fakt, że nabiał nam nie służy.
Ale co ja się będę z Tobą kłócić.

A ty, autorko, zadaj to pytanie na forum sfd, a nie tutaj, bo tu to Ci nikt nie pomoże.

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 13:48:08

Nie, nie spalam nie wiadomo ile, zeby sie czymś faszerować. Ale kolezanka pije białko. Poki co, cieszy sie ze kupila tylko na 10 porcji, bo jest obrzydliwe. I bierze jeszcze cos na mikrourazy (?) mięśni.

Odżywka przed treningiem !

11 lut 2015 - 14:16:01

Przed treningiem 2 h nic nie jem i nie pije bo pozniej w czasie mam kolke i nie moge cwiczyc.po treningu jem np kanapke z jajkiem i lososiem.lub serek wiejski z miodem i orzechami.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

Odżywka przed treningiem !

18 lut 2015 - 00:16:20

Ja od tygodnia biorę suplement ACETOMALE i powiem wam, że już 1,5widzę różnicę. 2 kilogramy za mną ;o nie wiem jak to się stało, ale zauważyłam że często się wyprózniam więc moja przemiana materii musiała przyspieszyć! jestem mega zadowolona bo w końcu pozbyłam się wzdęć i czuję się lekka. poza tym w ogole nie mam ochoty na wiecej posilkow niz glowne moje dania i nie jem zadnych slodyczy bo nie mam na nie ochoty

Ja od tygodnia biorę suplement ACETOMALE i powiem wam, że już 1,5widzę różnicę. 2 kilogramy za mną ;o nie wiem jak to się stało, ale zauważyłam że często się wyprózniam więc moja przemiana materii musiała przyspieszyć! jestem mega zadowolona bo w końcu pozbyłam się wzdęć i czuję się lekka. poza tym w ogole nie mam ochoty na wiecej posilkow niz glowne moje dania i nie jem zadnych slodyczy bo nie mam na nie ochoty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 00:16 przez liliszczecin.

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Odżywka przed treningiem !

23 lut 2015 - 19:26:46

Witam, przed treningiem trzeba spożyć węgle aby mieć siłę na ten trening - czyli np. banan i możesz coś jeszcze dorzucić. (Oczywiście wszystko zależy od tego w jakich godzinach trenujesz)
Po treningu należy dostarczyć białko potrzebne do regeneracji mięśni - tutaj polecam odżywkę jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości białka w posiłkach. Mogę polecić KFD 100% WPC 80 - Białko, znajdziesz na ich stronie w dostępnej cenie, pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Odżywka przed treningiem !

26 lut 2015 - 15:40:54

Ja biorę przed treningiem (jakies 30 minut) spalacz tłuszczu devil shred i daje mi takiego kopa na treningu, że nie chce mi się wychodzić z siłowni. I kg lecą! Oczywiscie wszystko racjonalnie i połączone z dietą :)

Odżywka przed treningiem !

19 kwi 2015 - 21:48:04

Ja widziałam taką odżywkę do stosowania przed treningiem http://www.uns-supplements.com/pl/p/LOADER-II-375g/137 no ale wydawało mi się jak dotąd, że głównie panowie coś takiego biorą, to "poprawia wydolność i koncentrację podczas treningu". W sumie... może powinnam to brać, bo moja kondycja to na minusie jest :D

Odżywka przed treningiem !

19 kwi 2015 - 22:34:29

aby zregenerować mięśnie potrzebne jest BCA, aby je budować- odzywki białkowe, wszystko zależy od tego czy chcesz sobie zrobic rzezbe i spalic tluszczyk (wtedy radze nie stosowac odzywek) czy też zbuudowac masę mieśniową (wtedy bialko jest w duuużych ilosciach wskazane), jesli tylko chcesz schudnac i wysmuklic sylwetke wystarczy białko z pozywienia:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyzwanie! tłuszczu spalanie!