Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bieżnia ELEKTRYCZNA

30 sty 2015 - 18:13:31

Kochane mam pytanko :)
W związku z tym , że nie znalazłam nigdzie wątku na temat bieżni elektrycznej , więc zakładam w nowy , jeśli cos przeoczyłam proszę o przeniesienie.

A więc do sedna :)
Posiadacie w domu bieżnię elektryczną ? Ile czasu dziennie biegacie ? z jaką pr ędkością ? no i najważniejsze , jak efekty :)? Wygląd pośladków poprawia się ? Chodzi mi o bieganie na przestrzeni miesięcy .
Ja biegam regularnie ale od niedawna :)
Samopoczucie lepsze i mięśnie napięte :)

naprawdę nikt ?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 18:28 przez Bang_Bang_Bang.

Bieżnia ELEKTRYCZNA

30 sty 2015 - 21:49:12

Biegalam codziennie przez 2 miesiace.efekt.4 kg mniej.jedrniejsza pupa i nogi.biezni nie mam w domu.ale mam laweczke.wioslarza.ciezarki.worek.obciazniki.nawet pilke lekarska.wole takie cwiczenia niz bieganie jednak.oczywiscie do tego stworzona specjalnie dla mnie dieta.bo nie wszystko moge jesc.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżnia ELEKTRYCZNA

12 cze 2015 - 19:01:43

Na siłce używam bieżni i spoko było. Moja koleżanka chce teraz sobie kupić i będę mieć bliżej do niej na ćwiczenia :D U mnie efekty były po jakiś 3 miesiącach ćwiczenia. Wgl chłopak mówił mi, że na <moderacja, spam> mają dobry sprzęt sportowy i tak teraz patrze, że bieżnie też są. Myślę, że jakby ktoś chciał sobie kupić to tak z 3 tys. lekko, ale warto, kurcze mieć w domu takie coś super!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:31 przez moderator.

Bieżnia ELEKTRYCZNA

29 lip 2015 - 15:46:18

podbijaaam, ktoś moze polecic jakas bieznie?niestety na taka za 3 tysiaki mnie nie stac, szukam czegos chociaz troche tansszego…:( chcialabym sobie buegac w domu jak jest brzydka pogoda i na dwor nie bardzo da sie wyjsc

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Bieżnia ELEKTRYCZNA

30 lip 2015 - 20:49:19

Dwukrotnie tańsza jest na przykład bieżnia <moderacja, spam>marki Sapphire, rozpędza się do 12 km/h więc do treningów dla osób początkujących i średniozaawansowanych powinna w zupełności wystarczyć:) Jeśli chciałabyś o coś dopytać to służę pomocą, czy to tutaj, czy w wiadomości prywatnej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:31 przez moderator.

Bieżnia ELEKTRYCZNA

09 paź 2015 - 11:29:06

A nie lepiej na świeżym powietrzu?

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Bieżnia ELEKTRYCZNA

24 lis 2015 - 18:47:23

Jak zaczynałam biegać wiosna była już na tyle zaawansowana, że bieganie w terenie było czystą przyjemnością. Wcześniej korzystałam z bieżni ale to ramach treningu areobowego - samo w sobie bieganie mnie nie interesowało, jak to się zmieniło to jakoś automatycznie przeniosłam się na świeże powietrze. Ostatnio ciężko mi się zmieścić w czasie, żeby wyjść pobiegać jak jest widno (słabo oświetlony las nie zachęca), więc postanowiłam skorzystać z bieżni.

Bieżnia ELEKTRYCZNA

02 sty 2018 - 15:23:29

Ja biegam rekreacyjnie na bieżni z hop-sport, biegam głównie po to, żeby być w dobrej formie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie za pózno na naukę jazdy na nartach??