Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

celulit boże POMOCY

30 sty 2015 - 13:55:31

dziewczyny właśnsie stanęłam przed lustrem i ze zgrozą pomyślałam o swoich udach i pupie boże jaki koszmar. co zrobić żeby pozbyć się tego okropieństwa?

celulit boże POMOCY

30 sty 2015 - 14:00:18

ćwicz, zmień dietę, balsamuj.

celulit boże POMOCY

30 sty 2015 - 14:52:57

Bieganie redukuje w dużym stopniu cellulit. Wiem sama po sobie.

celulit boże POMOCY

30 sty 2015 - 14:59:10

Odpowiednia dieta cwiczenia masaze.z czegos sie wzial to teraz trzeba sie za siebie ostro zabrac.

celulit boże POMOCY

30 sty 2015 - 15:01:01

Pij wodę.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

celulit boże POMOCY

30 sty 2015 - 15:06:01

Rusz. A dokladnie rusz te miejsca gdzie masz cellulit

celulit boże POMOCY

30 sty 2015 - 16:34:32

Eveline serum antycelulit polecam

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

celulit boże POMOCY

09 lut 2015 - 18:34:50

Na cellulit najlepsze są ćwiczenia i zdrowa dieta. Poza tym warto iść do salonu kosmetycznego na zabieg np. Venus Freeze. Słyszałam, że jest bardzo skuteczny i można go wykonać m.in tutaj [Moderacja - nieopłacona reklama] Ja chcę iść w marcu bo teraz nie mam kasy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:50 przez moderator.

celulit boże POMOCY

09 lut 2015 - 18:38:12

bańka chińska pomaga:) jesli któraś chce to mogę oddać swoja bo uzywałam tylko jedna została mi największa i najmniejsza tylko trzeba pokryc koszt wysyłki:)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

celulit boże POMOCY

13 lut 2015 - 10:49:35

Wprowadź w swoje życie więcej ruchu. Wykonuj ćwiczenia mięśni ud, bioder i pośladków. Wykonywane regularnie z pewnością przyniosą wymierne efekty. W walce z cellulitem również może pomóc zmiana diety na bogatą w wartości odżywcze i nieprzetworzoną. Pij dużo wody, gdyż często zatrzymywanie wody w organizmie jest przyczyną powstawania “pomarańczowej skórki”. Do tego stosuj balsamy antycellulitowe, oraz zabiegi poprawiające ukrwienie skóry. Wszystko zależy również od Twojego stylu życia. Pamiętaj, efekty nie przyjdą od razu – walka z cellulitem jest długotrwała, jednak przynosi rezultaty.

celulit boże POMOCY

13 lut 2015 - 10:57:33

Ja cwiczyłam codzienne mel b po miesiacu juz była róznica:)

celulit boże POMOCY

13 mar 2015 - 13:58:04

Dieta, ogranicz słodycze, ćwiczenia i zabiegi w miarę możliwości. Ja byłam na Velashape i jestem zadowolona, oprócz redukcji cellulitu ujędrnia ciało. Zrobiłam tez Kriolipolizę, bo mi koleżanka to poleciła i miała rację, polega to na zamrożeniu tkanki tłuszczowej dzięki czemu rozpada się ona. Robiłam te zabiegi w salonie Piękne Ciało w Opolu, ładne, czyściutkie miejsce i miła obsługa. Podobno idąc tam tylko na np. manicure dostaje się rady dotyczące dbania o cerę.
A tak to wygląda:)


celulit boże POMOCY

13 mar 2015 - 14:22:37

Po 1 więcej się ruszaj - nawet te domowe czynności to pierwszy krok do sukcesu. Po 2 ogranicz jedzenie smażonych rzeczy, słodyczy i napoi gazowanych jak i kolorowych - zawsze to zdrowiej napić się herbaty z brązowym cukrem jeśli ktoś nie przepada za wodą i balsamuj swoje ciało - na rynku dużo jest dostępnych kosmetyków redukujących cellulit i z własnego doświadczenia jak to już któraś szafowiczka wyżej napisała naprawdę bardzo polecam serum Eveline Extreme 3D rozstępy i cellulit. Kupiłam go głównie ze względu na rozstępy aczkolwiek po niespełna 2 tyg regularnego smarowania 2x dziennie byłam po prostu w szoku jak ten krem zredukował cellulit, który też został po ciąży pomimo, iż nawet tego nie oczekiwałam. Efekt - przed używaniem cellulit na udach i pośladkach widoczny był gołym okiem jak stałam oczywiście nie był też spory - po niespełna 2 tyg nie było go widać praktycznie w ogóle ale nie każdy organizm jak i skóra są takie same, więc dostosuj krem pod siebie :) Powodzenia tym bardziej, że lato tuż tuż :)

celulit boże POMOCY

13 mar 2015 - 14:26:09

ja z cellulitem walcze 15 i nic

celulit boże POMOCY

13 mar 2015 - 14:31:14

Po pierwsze pij dużo wody !! po drugie zrób sobie peeling z kawy pomaga a skóra robi się milutka w dotyku :) po trzecie rób przysiady fajnie wyrzeźbi twoją pupe i zredukuje cellulit a po czwarte ja brałam hydrominum i too tez duzoo pomaga :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bieżnia ELEKTRYCZNA