Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

celulit boże POMOCY

13 mar 2015 - 14:37:52

peeling z oliwki i kawy ;-) + masazer pod prysznic!

polecam jeszcze cala serie z ziaji antycellulitowa !

celulit boże POMOCY

05 maj 2015 - 11:27:17

dziewczyno ćwicz, ćwicz i ćwicz choćby pól godziny dziennie, ogranicz tłuszcze i słodycze, pij sporo wody niegazowanej, a fajnym sposobem jest masaż bańką chińska pomaga...

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

celulit boże POMOCY

26 lis 2015 - 14:55:00

Dziewczyny słyszałam że jazda na rowerze i trening na stepperze są dobrymi sposobami na cellulit. Co tym sądzicie?

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

celulit boże POMOCY

16 gru 2015 - 15:13:30

Cellulit sprawia, że nie chcemy się pokazywać w krótkich spodenkach i spódniczkach. Jednak jest na niego rada. Najskuteczniejszym rozwiązaniem są ćwiczenia. Trening aerobowy powinien być odpowiednio dostosowany do możliwości osoby ćwiczącej. Warto wygospodarować sobie minimum 35 minut by zachować ciągłość ćwiczenia. Ćwiczenia na cellulit powinny być wykonywane regularnie. Mogą to być proste ćwiczenia jakie kojarzymy z zajęć wychowania fizycznego. Ważne by zacząć pracować nad sobą. Oprócz ćwiczeń powinniśmy także stosować peelingi, które zadziałają na naszą skórę.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

celulit boże POMOCY

17 gru 2015 - 21:22:00

Biegi i ćwiczenia tak jak ktoś jest systematyczny i ma dużo czasu. Ja skorzystałam z terapii antycellulitowej zwanej endermologią, jestem mega zadowolona. Zabieg ten wykonywałam w gabinecie <moderacja, spam>ie zdawałam sobie sprawy ze w tak łatwy sposób można nie tylko zlikwidować cellulit ale również poprawić elastyczność i napięcie skóry.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:35 przez moderator.

celulit boże POMOCY

17 gru 2015 - 21:41:38

nie patrzeć.

celulit boże POMOCY

28 gru 2015 - 16:51:31

Cytat
kkoolloo91
nie patrzeć.

To, że my nie będziemy widzieli problemu to nie znaczy, że on zniknie. Przecież nie da się zakazać wszystkim patrzenia na nasze nogi. Lepiej zacząć działać i spróbować zredukować widoczność cellulitu. Dużo dają ćwiczenia, masaże i odpowiednia dieta. Jednak trzeba pamiętać, że efekty nie pojawią się po tygodniu. Aby w lato cieszyć się ładnymi nogami trzeba już teraz zacząć pracować nad sobą. Tak samo z dietami. Tydzień diety nie da wyników w postaci kilku kilogramów mniej. Na wszystko potrzeba czasu.

celulit boże POMOCY

07 sty 2016 - 08:48:16

bieganie pomaga z cellulitem, albo jazda na rowerze, sama latem uprawiam ten sport i widzę różnicę. Poza tym jeśli możesz cwicz w domu, lub różne ćwiczenia. Uważaj też co jesz, bo to też ma wpływ.

celulit boże POMOCY

07 sty 2016 - 09:33:53

Cytat
AgnieszkaKrakow
bieganie pomaga z cellulitem, albo jazda na rowerze, sama latem uprawiam ten sport i widzę różnicę. Poza tym jeśli możesz cwicz w domu, lub różne ćwiczenia. Uważaj też co jesz, bo to też ma wpływ.
Masz rację, że to co spożywamy wpływa na naszą skórę. Ten defekt skóry nie jednej z nas uprzykrza życie. Cellulit to głównie tłuszcz, powiększone komórki tłuszczowe. W czasie naszego ruchu komórki te uciskają naczynia krwionośne i limfatyczne. Powoduje to pogorszenie się krążenia i gorszą przemianę materii. Cellulit jest spowodowany w większości przypadków złą dietą. Spożywamy za dużo tłuszczów zwierzęcych, a w naszej diecie brakuje warzyw i owoców. Potrawy są wysokokaloryczne i składają się z wysoko przetworzonych produktów.

celulit boże POMOCY

07 sty 2016 - 09:37:46

mi pomogła bańka chińska

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

A6W wasze efekty ;)))