Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

myślę ze każde regularne ćwiczenia dadzą rezultaty, nie chodzi o sprzet bo można ćwiczyć i bez niego ale o systematyczność i o to żeby się do ćwiczeń przyłożyć......

podbijam, ktoś coś o tym orbitreku? parametry wydają się dziwnie wysokie jak na taką cenę, opinii nigdzie a sprzedanych dużo sztuk. hmm?

Ja mam orbitrek kupiony w Biedronce i jest super. Schudłam na nim 5 kg. Ten kosztuje dwa razy więcej niż mój wiec powinien być jeszcze lepszy. Ja bym brała :-)

mam orbiego, koło chyba mam 9 kg, Ćwiczyłam regularnie przez 3 miesiace, schudłam 7-8 kg.Ale: nie bylam zadowolona z ciała, byłam pewna ze pewne częsci się wyrzeźbią, ale niestety, ramiona trzeba ćwiczyć oddzielnie, tak samo z brzuchem...najwięcej wkładu jest na nogi, moze trochę na pupę jak sie dobrze powyginasz, np w między czasie zrobić po kilka przysiadów, i znów biec ;- ) uważam ze orbitrek jest dla osob które mają więcej ciałka i , niż te co chcą zgubić kilka kilo, bo ciało się nie ujędrni. Polecam takim osobom Chodakowską , mam takie ciało przy jej ćwiczeniach jakie chciałam miec na orbim. Ćwicze na orbim z nudów ;)

ps: to moja opinia, wiec ...

dzięki dziewczyny,na tej aukcji na pewno nie kupie,bo ma dużo negatywnych komentarzy.Szukam dalej,ale myślałam,że ręce tez można na nim wyrzeźbić.Ja mam wiecej ciałka,wiec mam co gubic :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Orbitrek zapewnia kompleksowy trening, dba o różne partie mięśni i oczywiście jest efektywny jeśli chodzi o spalanie kalorii. Ręce oczywiście też można wyrzeźbić - chwytając ramiona orbitreka intensyfikujemy ćwiczenia i angażujemy właśnie górne partie mięśni. Jeśli szukasz sprzętu dobrego jakościowo, a przy tym konkurencyjnego pod względem ceny to zapoznaj się z tym oferowanym przez firmę Sapphire:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze blogi :D