Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Hiszpania

40 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

43 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 00:01:09

Chodzę od jakiegoś czasu na basen aby wejść i wyjść na basen musze przejść przez pomieszczenie gdzie są natryski - nie ma żadnych kabin. Co przechodze przez to pomieszczenie widze kobięty które stoją nago i się obmywają po basenie. Najczęciej są to kobiety 50+. Moim zdaniem powinny być w stroju a nie jakięś kąpiele na golasa. Przecież niekiedy sa tam dzieci też. Ja sama jak najszybciej wtedy wychodzę. Może jestem za bardzo przewrażliwiona. hmm?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 00:01 przez julcia2229.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 00:14:25

Powinny być w stroju. Też tak uważam. Umyć to się można w domu a nie epatowac golizna, tym bardziej gdy ciało już niedoskonałe. Ale co zrobić, różni są ludzie..

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 00:15:17

Ja właśnie jako dziewczynka 10-11 letnia trafiłam na taką sytuację :/ Wchodzę z koleżankami pod natryski a tam stoi taka babka 50+++ cała zarośnięta (zwłaszcza między nogami) fuuuuu, te zwisające piersi :/ Byłyśmy w szoku i megazawstydzone tą całą sytuacją. Uważam, że pod takimi natryskami powinno się obmywać będąc w kostiumie a w domu urządzać kąpiele na golasa. Ja wiem jak wygląda ciało kobiety, ale naprawdę nie mam potrzeby go oglądać w takiej sytuacji, bo to dla mnie krępujące i "niesmaczne" :D

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 00:17:56

No włąśnie, brakowało mi tego słowa "niemaczne", dziś wchodze tam i aż 3 kobiety tak się myły. bUUU

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 00:18:49

Cytat
mandi222
Ja właśnie jako dziewczynka 10-11 letnia trafiłam na taką sytuację :/ Wchodzę z koleżankami pod natryski a tam stoi taka babka 50+++ cała zarośnięta (zwłaszcza między nogami) fuuuuu, te zwisające piersi :/ Byłyśmy w szoku i megazawstydzone tą całą sytuacją. Uważam, że pod takimi natryskami powinno się obmywać będąc w kostiumie a w domu urządzać kąpiele na golasa. Ja wiem jak wygląda ciało kobiety, ale naprawdę nie mam potrzeby go oglądać w takiej sytuacji, bo to dla mnie krępujące i "niesmaczne" :D


No można doznać szoku i traumy. Póki co jestem młoda, ale takie "widoki" mnie jeszcze nie nawiedzily i chyba bym nie chciała tego oglądać. Na widok zwisajacych piersi przyjdzie czas.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 00:25:46

jak dalej tak będzie - a obwawiam się że tak po są one w tej samem grupie co ja na aqua fitnes to chyba dam sobie jeszcze 10 min na popływanie po zajęciach aż one się ogarną.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 00:29:36

Haha i to jest świetny pomysł julcia2229 :D

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 02:05:42

Ja nie widze w tym nic zlego czy niesmacznego. Cialo jak cialo, wszystkie wygladamy tak samo.
A czy dzieci to widza.. No coz, nie jestem za epatowaniem seksualnoscia ( jak np w tv rihanna czy minaj) ale nie uwazam, aby bylo cos zlego w widoku starszej, nagiej kobiety.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 02:33:38

trochę to śmieszne co piszecie, że jest to niesmaczne i że te kobiety mają obwisłe piersi. Wybaczcie ale chyba się nie łudzicie że w ich wieku będziecie piękniejsze? A poza tym niesmaczne to by było gdyby te kobiety chodziły nago wokół Waszego stolika gdybyście jadły w restauracji ale widząc nagą kobietę pod prysznicem nie powinnyście być zdziwione i "zniesmaczone", chyba jesteście już duże, co? ;)
osobiście uważam że żyjemy w jakimś chorym świecie. Gdy Doda pokazuje tyłek i cycki to jest ok ale gdy robi to dojrzała kobieta (w miejscu przeznaczonym do bycia nago) to już jest niesmaczne. Albo tak samo modelki, gdy widzimy je nago, w jakiś sesjach (nie mówię tu o playboyach)to jest to fajne i artystyczne a reszta to już beee. Powinnyście zaakceptować fakt że ciało zmienia się z wiekiem. No nie wiem Waszym zdaniem te kobiety nie mogą chodzić do sauny bo mają już nie takie ciało "jak trzeba"?
A co do dzieci, wiadomo każdy wychowuje dziecko jak chce ale ukrywanie przed dzieckiem co ma kobieta i mężczyzna między nogami prowadzi do tematów tabu i niezdrowego zainteresowania ze strony dziecka. A poza tym w większości krajów UE kąpiel nago pod prysznicem na basenie jest czymś zupełnie normalnym.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 05:27:54

Dla mnie to jest normalne, choć ja tak nie robię. Po basenie trzeba wziąć prysznic zmyć z siebie chlor, itd. A jak to zrobić w kostiumie? Nie da się. A później zdziwienie, że "skąd ta grzybica?! skąd to zapalenie?!", itd. Nie chodzą tak po szatni, tylko stoją pod prysznicem i na pewno nie stoją tam nie wiadomo ile, lecz po prostu się spłukują. No moim zdaniem to grubo przesadzasz.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 07:59:42

Od dziecka chodzę na basen, może na początku mnie to szokowało ale teraz to normalne.Ja osobiście nigdy nie ściągam stroju ale nie przezkadza mi jak ktoś się cały myje nago obok. To jest damska szatnia, wszystkie mamy to samo tylko może w innej postaci bo wiadomo raz ,że wiek dwa ,że uroda jest inna i tyle. Co innego jakby szatnie były koedukacyjne.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 08:10:13

Cytat
simonka26
Umyć to się można w domu

Panienki chyba nie oglądają wiadomości: http://kontakt24.tvn24.pl/przed-plywaniem-prysznic-nago-co-sadzicie-o-tym-obowiazku,91,gt

I bardzo dobrze, brudasy będą siedzieć w domach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 08:11 przez JolajnaLoja.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 08:42:13

Tu nie chodzi o bycie brudasem. Ja wiem, że kiedyś się zestarzeje i moje ciało też sie może zrobić sflaczale, ale nie muszę tym widokiem nikogo uszczesliwiac..
Chyba są jakieś granice intymności. Bo głównie w tym kontekście jest napisany post autorki.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 08:51:55

Wypięte na plakatach tyłki i cycki są super, ściśnięte legginsami jądra i penisy cacy, ale naga kobieta myjąca się pod prysznicem uraża wasze wydelikacone oczęta? Ogarnijcie się - karmiąca piersią kobieta jest ble, myjąca się pod prysznicem kobieta też ble - może w ogóle zamknijcie wszystkie brzydkie i stare babki w obozie koncentracyjnym, żeby nie raniły waszych wielkopańskich guścików?

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 08:55:07

Mnie to w ogóle nie bulwersuje. Zajmuję się sobą, a nie innymi. Poza tym wydaje mi się, że to nawet dobrze, że dziewczynki zobaczą jak wyglądają normalne kobiety, w różnym wieku, a nie będą widziały tylko wyretuszowane piękne ciała w teledyskach i gazetach- może dzięki temu będą miały zdrowe, a nie wypaczone spojrzenie na ciało i pozbędą się kompleksów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pas - elektrostymulacja