Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 08:55:05

Nagosc nie jest mi obca wiec skoro czuja potrzebe dokladnego sie umycia niech to robia.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 08:56:56

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
simonka26
Umyć to się można w domu

Panienki chyba nie oglądają wiadomości: http://kontakt24.tvn24.pl/przed-plywaniem-prysznic-nago-co-sadzicie-o-tym-obowiazku,91,gt

I bardzo dobrze, brudasy będą siedzieć w domach.


Z jednej strony obrzydliwe bakterie, włosy łonowe, wydzieliny w wodzie a z drugiej paradowanie ludzi nago...
DLATEGO NIE CHODZĘ NA BASEN WCALE. ;]

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 08:59:44

Mnie to nie razi, bo zajmuję się moją babcią i starczej nagości się już naoglądałam. To taki sam cyc i pupa, jak my będziemy mieć w przyszłości. Rozumiem, że teraz jest kult piękna, a po 40stce powinno się ludzi kłaść do grobu.

Jednak u mnie na basie są kabiny wydzielone przed wejściem na basenn i te dla kąpiących się po i sa zakryte zwykłą folią prysznicową. Nic nie widać. Proste rozwiązanie.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 09:08:05

Nie jest to nietypowe zachowanie. W dużych miastach jest to normalne i często się z tym spotykam. A zresztą co Cię to obchodzi? Jesteś taką cnotką? Po prostu się nie patrz, nie zwracaj na to uwagi. Nie przeprowadzisz rewolucji,bo to się nie zmieni.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 09:17:25

Cytat
SunFlower23
Mnie to nie razi, bo zajmuję się moją babcią i starczej nagości się już naoglądałam. To taki sam cyc i pupa, jak my będziemy mieć w przyszłości. Rozumiem, że teraz jest kult piękna, a po 40stce powinno się ludzi kłaść do grobu.

Jednak u mnie na basie są kabiny wydzielone przed wejściem na basenn i te dla kąpiących się po i sa zakryte zwykłą folią prysznicową. Nic nie widać. Proste rozwiązanie.


O i to by było super, żeby każdy basen miał takie rozwiązanie. Też bym nie chciała żeby ktoś mnie nago oglądał. Taka jestem i już. Rzadko chodzę na basen, ale jeśli już idę to czuję się skrepowana jeśli nie ma intymnosci pod prysznicem czy w kabinie i tyle. Ludzie są różni i trzeba to też uszanować

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 09:29:09

mieszkam w Danii i tu ludzie odkad wyjda z basenu az do czasu kiedy sie ususza itp stoja nadzy... dla mnie to strasznie niesmaczne i krepujace. Nie lubie patrzec na nagich ludzi i sama nie lubie sie tak pokazywac wiec zakrywam sie recznikiem

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 09:40:58

Akurat obwisłe cycki zrobiły na mnie najmniejsze wrażenie a tak się tego uczepiłyście :D
W wieku 11 lat nie miałam np. zarośniętych miejsc intymnych i chociażby to było dla mnie dużym zaskoczeniem. Nie rozumiem naprawdę po co paradować na golasa. Mogłaby tam równie dobrze stać młoda "piękna" sylikonowa lala na golasa i też bym nie chciała jej oglądać. Po prostu pod takim natryskiem zmywa się mocno nachlorowaną wodę a nie urządza się kąpiele :D To w końcu jest przecież miejsce publiczne.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 09:59:01

przecież po to są natryski żeby obmyć się nago :)

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 10:08:55

Mnie tam nie dziwi i nie bulwersuje widok nagiego ciała pod prysznicem. Wręcz odwrotnie: to zupełnie normalna sprawa, bo przecież myjemy się na golasa a nie w ubraniu. Właśnie po to (o czym już wspomniano wcześniej), żeby umyć się dokładnie.
Niestety żyjemy w taki kraju gdzie jest dziwne poczucie wstydu i tak nas wychowano, że rzeczy, które są normalne, zdrowe i higieniczne uchodzą, za dziwne.
A co do dzieci: akurat dla dzieci nagość jest czymś normalnym i naturalnym, więc o nie nie trzeba się martwić.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 10:23:32

Uważam że to normalne zachowanie. Basen pełen zarazków, bakterii, prątków, grzybów-normalne że po pływaniu należy się umyć. Po to są tam natryski. Kobiety mają różne ciała, różne rozmiary, różne lata za sobą. Przebieram się, płuczę pod natryskiem, pływam, płuczę pod natryskiem, przebieram i wychodzę. To jest dla mnie normalne higieniczne zachowanie. Nie chodzę tam żeby postać i popatrzeć jak myją się inne osoby i porównać sobie cokolwiek.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 10:46:40

a może zakazać korzystania z basenu osobom 50+ oraz wszystkim nie spełniającym kryteriów 175/50kg, przecież wszystkie Dodo i Rubikoidy mogą mieć koszmary nocne zobaczywszy pośladek czy cyc bez śladu silikonu, fe!boję się

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 10:54:01

Jak mialam 10 lat i chodzilam na basen to tez tak bylo lol

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 10:57:46

Mnie dziwią poglądy takie jak ma autorka.Naprawdę przekonuję się,że żyjemy w ciemnogrodzie.
W Niemczech do sauny w stroju nie wejdziesz,przed ściągasz kostium ,klapki.Wchodzisz - rozkładasz ręcznik i siadasz na nim na golasa i to normalne.
W Niemczech na plaży przebierają się bez zakrywania genitaliów i nikt się temu nie dziwi.
Tu w Polsce tez się już z tym spotkałam,ale niestety rzadko.
Wychodzi na to,że piękne kobiety maja prawo świecić cyckami gdzie popadnie,a kobiety mniej idealne muszą siedzieć w domu,tak?

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 12:13:02

Zamiast obrażać starsze dbające o siebie kobiety, udaj sie do dyrekcji , powiedz jaki masz problem i zapytaj czy kabiny nie mogą być oslonięte. Skoro aż tak jesteś zbulwersowana takim widokiem, załatw to jak trzeba a nie na forum.

Szatnia - nietypowe zachowanie wg mnie

30 paź 2014 - 13:42:43

Cytat
aiden4
Mnie dziwią poglądy takie jak ma autorka.Naprawdę przekonuję się,że żyjemy w ciemnogrodzie.
W Niemczech do sauny w stroju nie wejdziesz,przed ściągasz kostium ,klapki.Wchodzisz - rozkładasz ręcznik i siadasz na nim na golasa i to normalne.
W Niemczech na plaży przebierają się bez zakrywania genitaliów i nikt się temu nie dziwi.
Tu w Polsce tez się już z tym spotkałam,ale niestety rzadko.
Wychodzi na to,że piękne kobiety maja prawo świecić cyckami gdzie popadnie,a kobiety mniej idealne muszą siedzieć w domu,tak?
Dokładnie - wszystkie te delikatne panienki wzdychające z oburzeniem na widok myjącej się kobiety albo karmiącej matki są godne pożałowania. Udają wielkopańskie szlachcianki, przewracają oczkami, a w rzeczywistości są ograniczone - zero tolerancji i inteligencji, zero "nic, co ludzkie"...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 13:45 przez Crewedka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pas - elektrostymulacja