Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

39 minut temu

elektryka sklep

45 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:09:53

hej ! mam pytanko do wszystkich tych dziewczat ktore cwiczyły z Ewka. Po jakim czasie u Was było widac róznice w wygladzie po cwiczeniach ? ja dzis robilam fotke sylwetki po 2 tyg cwiczen z Ewka i nie widze zadnej róznicy ! :( Cwicze po 45 min , poty ze mnie leca jak nie wiem , totalnie odrzuciłam słodycze i wszystkie slodkie napoje . pije 2 litry dziennie wode i jem duzo jogurtów naturalnych z płatkami fitnes , jem co 3 godz male posilki wieczorem juz nie jem i nic ani małej różnicy ;(
jestem juz gotowa zrezygnowac ;(

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:11:44

Po dwóch tygodniach... Co chciałaś zobaczyć, sześciopak? Minimalne zmiany widać po miesiącu. Jak ćwiczycie kobiety to z głową i dla lepszego samopoczucia! A nie po to, żeby się mierzyć i ważyć co drugi dzień.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:11:53

Fakt, 2 tygodnie to kupa czasu. Powinnaś ważyć 2 razy mniej, a tu taka kicha.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:17:11

spodziewasz się cudów po 2 tygodniach?

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:21:03

ja pierwsze efekty zobaczyłam po miesiącu. pare centymetrów zniknęło na brzuchu i udach. no i z wagi pierwsze 2/3 kg:) nie poddawaj się:)

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:22:34

jasne ze nie mysle ze po 2 tyg z rozmairu L zejde na S ale jak czytam nie które wypowiedzi dziewczyn to pisza ze po 2 tyg skóra wyglada juz inaczej bardziej jedrniejsza a u mnie nawet tego nie widac .

Dzieki;)
Jedna miła odpowiedz na tym forum :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-26 21:24 przez xmagdmodx.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:24:14

Dorzuć sobie do ćwiczeń peeling kawowy to na skórze efekty zobaczysz dużo szybciej ;)

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:25:12

Z fusów po kawie ?

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:25:31

Nie przytylas w 2 tygodnie więc nie licz na to, że w tyle schudniesz.

Nie przytylas w 2 tygodnie więc nie licz na to, że w tyle schudniesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-26 21:25 przez Zuosnica.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:27:51

Cytat
ajmfree
Po dwóch tygodniach... Co chciałaś zobaczyć, sześciopak? Minimalne zmiany widać po miesiącu. Jak ćwiczycie kobiety to z głową i dla lepszego samopoczucia! A nie po to, żeby się mierzyć i ważyć co drugi dzień.
A czy ja napisałam ze mierze sie co 2 dzien , czytaj uwarzniej , dokladnie napisałam ze mineły juz 2 tyg od ciezkiego wysilku i jak na rzie ani jedrnej skóry nie mam , cudów tez nie oczekuje po 2 tyg. ale wydaje mi sie ze jednak jakis maly cm powinno ubyc.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:28:03

Dwa tygodnie? Mi waga ruszyła dopiero po dwóch miesiącach ciężkiej pracy. A nie po dwóch tygodniach. ....

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:29:51

co to jest dwa tygodnie kochana:) ja cwicze ok miesiaca i tez nie widac ale nadal trwam, bo wiem, ze wkoncu sie ukażą jakiekolwiek efekty :)

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:31:38

Cytat
Zuosnica
Nie przytylas w 2 tygodnie więc nie licz na to, że w tyle schudniesz.

Nie przytylas w 2 tygodnie więc nie licz na to, że w tyle schudniesz.[/ Dlatego stad moje pytanie po jakim czasie widac roznice i na to pytanie chce znac odpowiedz bo mnie interesuje ...

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:37:37

dodaj jeszcze inne cwiczenia.np.zumba lub aerobic .plus ta chodakowska.efekty szybko widac.sama chodakowska to czekasz miesiac zanim cos ruszy.a jedz normalnie.czesto i w malych porcjach.jedz co lubisz.pamietaj:czesto w malych porcjach,np.5 posilkow dziennie.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:40:28

Zatem odpowiedź otrzymałaś w pierwszym poście - ćwiczyłam z Ewką 3 miesiące, pierwsze efekty (minimalne, ale jednak) widać było po miesiącu. Potem dorzuciłam peeling kawowy i to połączenie zdziałało cuda. Tak, peeling z fusów po kawie, normalnej parzonej, dodajesz szczyptę cynamonu, możesz wymieszać z oliwką dla dzieci albo z żelem pod prysznic żeby się łatwiej rozprowadzało, możesz na całym ciele łącznie z twarzą. 10-15min i zmywasz. Skóra jest gładsza już po pierwszym użyciu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cwiczenia