Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:09:53

hej ! mam pytanko do wszystkich tych dziewczat ktore cwiczyły z Ewka. Po jakim czasie u Was było widac róznice w wygladzie po cwiczeniach ? ja dzis robilam fotke sylwetki po 2 tyg cwiczen z Ewka i nie widze zadnej róznicy ! :( Cwicze po 45 min , poty ze mnie leca jak nie wiem , totalnie odrzuciłam słodycze i wszystkie slodkie napoje . pije 2 litry dziennie wode i jem duzo jogurtów naturalnych z płatkami fitnes , jem co 3 godz male posilki wieczorem juz nie jem i nic ani małej różnicy ;(
jestem juz gotowa zrezygnowac ;(

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:11:44

Po dwóch tygodniach... Co chciałaś zobaczyć, sześciopak? Minimalne zmiany widać po miesiącu. Jak ćwiczycie kobiety to z głową i dla lepszego samopoczucia! A nie po to, żeby się mierzyć i ważyć co drugi dzień.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:11:53

Fakt, 2 tygodnie to kupa czasu. Powinnaś ważyć 2 razy mniej, a tu taka kicha.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:17:11

spodziewasz się cudów po 2 tygodniach?

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:21:03

ja pierwsze efekty zobaczyłam po miesiącu. pare centymetrów zniknęło na brzuchu i udach. no i z wagi pierwsze 2/3 kg:) nie poddawaj się:)

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:22:34

jasne ze nie mysle ze po 2 tyg z rozmairu L zejde na S ale jak czytam nie które wypowiedzi dziewczyn to pisza ze po 2 tyg skóra wyglada juz inaczej bardziej jedrniejsza a u mnie nawet tego nie widac .

Dzieki;)
Jedna miła odpowiedz na tym forum :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-26 21:24 przez xmagdmodx.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:24:14

Dorzuć sobie do ćwiczeń peeling kawowy to na skórze efekty zobaczysz dużo szybciej ;)

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:25:12

Z fusów po kawie ?

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:25:31

Nie przytylas w 2 tygodnie więc nie licz na to, że w tyle schudniesz.

Nie przytylas w 2 tygodnie więc nie licz na to, że w tyle schudniesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-26 21:25 przez Zuosnica.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:27:51

Cytat
ajmfree
Po dwóch tygodniach... Co chciałaś zobaczyć, sześciopak? Minimalne zmiany widać po miesiącu. Jak ćwiczycie kobiety to z głową i dla lepszego samopoczucia! A nie po to, żeby się mierzyć i ważyć co drugi dzień.
A czy ja napisałam ze mierze sie co 2 dzien , czytaj uwarzniej , dokladnie napisałam ze mineły juz 2 tyg od ciezkiego wysilku i jak na rzie ani jedrnej skóry nie mam , cudów tez nie oczekuje po 2 tyg. ale wydaje mi sie ze jednak jakis maly cm powinno ubyc.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:28:03

Dwa tygodnie? Mi waga ruszyła dopiero po dwóch miesiącach ciężkiej pracy. A nie po dwóch tygodniach. ....

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:29:51

co to jest dwa tygodnie kochana:) ja cwicze ok miesiaca i tez nie widac ale nadal trwam, bo wiem, ze wkoncu sie ukażą jakiekolwiek efekty :)

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:31:38

Cytat
Zuosnica
Nie przytylas w 2 tygodnie więc nie licz na to, że w tyle schudniesz.

Nie przytylas w 2 tygodnie więc nie licz na to, że w tyle schudniesz.[/ Dlatego stad moje pytanie po jakim czasie widac roznice i na to pytanie chce znac odpowiedz bo mnie interesuje ...

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:37:37

dodaj jeszcze inne cwiczenia.np.zumba lub aerobic .plus ta chodakowska.efekty szybko widac.sama chodakowska to czekasz miesiac zanim cos ruszy.a jedz normalnie.czesto i w malych porcjach.jedz co lubisz.pamietaj:czesto w malych porcjach,np.5 posilkow dziennie.

Chodakowska nie działa ?

26 paź 2014 - 21:40:28

Zatem odpowiedź otrzymałaś w pierwszym poście - ćwiczyłam z Ewką 3 miesiące, pierwsze efekty (minimalne, ale jednak) widać było po miesiącu. Potem dorzuciłam peeling kawowy i to połączenie zdziałało cuda. Tak, peeling z fusów po kawie, normalnej parzonej, dodajesz szczyptę cynamonu, możesz wymieszać z oliwką dla dzieci albo z żelem pod prysznic żeby się łatwiej rozprowadzało, możesz na całym ciele łącznie z twarzą. 10-15min i zmywasz. Skóra jest gładsza już po pierwszym użyciu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cwiczenia