Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

35 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moje ćwiczenia:)

05 paź 2014 - 10:25:29

Hejka;) od ponad tygodnia cwicze z Ewą Chodakowską, również ograniczylam fast foody, chleb jasny, niezdrowe rzeczy.. obiady jem normalne nie jem wieczorami staram sie ogolnie mniej jesc i codziennie jakiegos owoca.

po ilu tygodniach/ miesiacach widzialyscie efekty? dodam, ze waze 51kg mam 156cm wzrostu. chcialabym schudnac z 3kg i wyrzezbic ladnie sylwetke mam nadzieje, ze sie uda ;)

moje ćwiczenia:)

05 paź 2014 - 10:30:29

..no to wytrwalosci :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-05 10:31 przez lenkovv.

moje ćwiczenia:)

05 paź 2014 - 10:41:35

dzięki.. czy ktos rowniez ćwiczy P. Ewe?

moje ćwiczenia:)

05 paź 2014 - 10:45:50

z Chodakońską nie ćwiczę, jest paskudna i nie mogę jej znieść. no ale na pewno miesiąc minie, żebyś zdrowo schudła, choć to tylko 3 kilo. No ale na ładną rzeźbę ludzie pracują miesiącami.

moje ćwiczenia:)

05 paź 2014 - 11:08:51

ja też nie mogę patrzeć na Chodakowską :P 3 kilo to nie dużo ale nad rzeźbą trzeba troszkę popracować, ja schudłam ale rzeźbić mi się nie chcę, leń ze mnie spoczełam na laurach (od stycznia 15 kg w dół- cwiczenia, regularne małe posiłki i zdrowa dieta, z 70 na 55) :)

moje ćwiczenia:)

05 paź 2014 - 11:12:12

okropnie chuda ta Chodakowska, sama powinnaś wiedzieć co poprawić a waga to nic nie znaczy , wejdz na tabelę prawidłowego wyglądu zmierz obwody ud pasa itd.

moje ćwiczenia:)

05 paź 2014 - 11:12:53

Z Ewą napewno schudniesz bez problemu ;)

moje ćwiczenia:)

05 paź 2014 - 19:05:43

dziewczyny a mozna na przemiennie cwiczyc? raz robie turbo skalpel i killera czy trzymac sie jednego treningu??

moje ćwiczenia:)

06 paź 2014 - 14:26:21

Pamiętaj, ze z E.Chodakowską ćwiczysz na własne ryzyko. Kobieta ma bardzo stare metody z epoki kamienia łupanego. I jak myśli większość młodych kobiet i nie tylko, Pani Ewa wcale nie zna się na tym co robi aż tak świetnie. Zrobisz sobie tylko krzywdę i nabawisz się kontuzji począwszy od łagodnych po poważne. Fizjoterapeuci i ortopedzi mają dużo roboty po ćwiczeniach z Panią Chodakowską.
Może spróbuj czegoś innego? To, że jest popęd na nią, to nie znaczy, że ćwiczenia z nią dobrze wpływają na kondycję zdrowotną.

3 kg schudniesz z odstawienia masła i słodyczy oraz z regularnych posiłków. Jedz to samo tylko w mniejszych ilościach i częściej.

Pozostawiam sprawę do przemyślenia ;)

Poza tym uważam, że jej ćwiczenia są masakrycznie nudne i słabo zachęcające, ciężko wraca się kolejnego dnia do ćwiczeń z nią- a jednak nie o to chodzi. Ćwiczenia powinny sprawiać przyjemność i przede wszystkim motywować.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-06 14:31 przez Majka1108.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 5/5

moje ćwiczenia:)

09 paź 2014 - 16:38:08

Rzeczywiście ćwiczenia z ewą trzeba robić bardzo rozważnie żeby nie zrobić sobie krzywdy. Ja jak chciałam wyrzeźbić swoje ciało po prostu ćwiczyłam na siłowni. Tutaj można znaleźć także trenerów z całej Polski, którzy mogą pomóc w uzyskaniu fajnego efektu: http://metasport.pl/trenerzy/baza

moje ćwiczenia:)

10 paź 2014 - 08:25:17

Ciężko powiedzieć kiedy zobaczysz efekty, ponieważ nie opisałaś zbyt szczegółowo swojej diety, która jest podstawą do zrzucenia wagi - choć jest to niemiarodajny wyznacznik, istotne są obwody i poziom tkanki tłuszczowej. Znasz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, starasz się go trzymać? Jeśli jesz za mało, efekt będzie najprawdopodobniej odwrotny od zamierzonego. Co do wyrzeźbienia ciała - w zależności od tego jak rozumiesz to słowo - najlepsze będą ćwiczenia siłowe :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jillian Michaels