Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

tabernakula sklep

14 minut temu

zakupy internetowe

39 minut temu

Budowa domu

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:21:07

Hej od dłuższego czasu mam straszny problem, mianowicie meczę się z grubymi nogami szczególnie udami łydkami no i oczywiście pupa teraz zaczął denerwować mnie również brzuch i te fałdki. Niedługo idę na studniówkę jako osoba towarzysząca mojego chłopaka . On mi wmawia że nie jestem gruba ale ja mam zdanie własne na ten temat i jednak z 60 kg przy wzroście 173 chciałabym zejść do 48 kg :) nie lubię diet bo nie mam czasu ich stosować wstaję o 06 i do szkoły później wracam po 15 i od razu lekcje nauka muszę rozwiązywać testy na oceny do szkoły a codziennie dostaje takich około 5 i jest to bardzo czasochłonne . Dziewczyny ratujcie co ja mam zrobić żeby wyglądać cudownie i schudnąć :C miałam stosować reduktory tłuszczu ale wiele osób mi mówi ze to tylko strata pieniędzy i zdrowia. Macie jakieś pomysły co powinnam ćwiczyć? dodam ze nie jadam słodyczy no czasami mnie skusi na małego batonika . Może powinnam ćwiczyć z Mel B? bo za Chodakowską niestety nie mogę nadążyć . :';( ratunku

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:27:52

ćwiczenia to 30% sukcesu,a dobra dieta to 70%. Bez względu na styl życia dietę łatwiej wprowadzić w życie niż ćwiczenia. Choć jak się jest na garnuszku rodziców to ciężko czasem mieć w kuchni produkty niezbędne, aby dietę zastosować.
Ja bym Ci proponowała jednak zastanowić się nad dobrą dietą, a jak nie to chociaż na zmniejszenie dotychczasowych porcji + nie jedzenie po 19 + 2 litry wody dziennie.
Dodatkowo może rób sobie 30-40 minut ćwiczeń z Mel B na różne partie nie zapominając o rozciąganiu.

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:29:49

Wagę masz w porządku. A ćwiczenia nigdy nie zaszkodzą. Polecam Mel B. Ale nie wszystko na raz.

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:30:23

Serio chcesz sobie zafundowac niedowage? Jestem nizsza i to sporo, ważę więcej niż Ci się marzy i nosze 32/34. Więc serio? Weź Ty się jednak za tą nauke.

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:33:00

Jedz te same posiłki o jednakowych porach (chociaż się staraj w podobnych) tylko w mniejszych ilościach i częściej. Czyli 5 posiłków dziennie i tak jak post wyżej pij dużo wody, wprowadź owoce i warzywa. Jedz mniej masła, a zwykły cukier zamień na brązowy. Do tego ćwiczenia. Waga sama zleci o kilka kg.

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:34:02

masz 173 cm wzrosty i chcesz wazyc 48 ? zartujesz chyba . Cwiczyc ok ,zdrowo sie odzywiac ok ale schudnac do takiej wagi ? masakra.

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:37:30

Ja mam 160 i ważę 45 kg, więc przy Twoim wzroście 48 kg to sporo za mało. Zejdź do 55 kg i tylko modeluj poszczególne partie ciała.

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:39:26

zapomniałam dodać że od 5 miesięcy nie jem masła nie używam tłuszczy typu olej i wgl :) moi rodzice mieli ze mną problemy bo bylam wegetarianką ;) teraz czasem zjem coś z piersi kurczaka nie jadam wołowiny , wieprzowiny, koniny, cielęciny i innych

ćwiczenia i odchudzanie

28 wrz 2014 - 12:49:59

Nie używanie tluszczy w ogóle też nie jest zdrowe. Nie można popadac w skrajnosci.

ćwiczenia i odchudzanie

14 paź 2014 - 21:14:42

tluszcze sa potrzebne do produkcji hormonow, mozna jednak pojsc w kierunku zdrowych tluszczy - awokado, oliwa, orzeczy, ryby :)
wiadomo,że frytki z maka to co innego,ale czego sie nie robi :P

ćwiczenia i odchudzanie

14 paź 2014 - 21:19:51

Chyba jesteś niepoważna!!!! 48 KG?!!! JA mam też 173 cm wzrostu i jak schudłam do 61 kg to wyglądałam za chudo i niezdrowo....

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 5/5

ćwiczenia i odchudzanie

21 paź 2014 - 13:50:01

A może zerknij tutaj: <moderacja-spam> ja też jak zaczynałam to było mi ciężko ale teraz jest już dużo lepiej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 11:19 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ćwiczenia