Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

buty na fitness pomocy!!!

23 paź 2015 - 09:35:17

Ktoś polecam buty Nike i ja też polecam. Sama korzystam z air max'ów i nike studio wrap. Modeli jest sporo - rzućcie okiem tutaj <moderacja, spam>i jest w czym wybierać. Do fitnessu trzeba wybrać buty o giętkiej, antypoślizgowej podeszwie. Dobrze, gdy mają odpowiedni system amortyzacji. Materiał powinien być "oddychający" i chyba tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:41 przez moderator.

buty na fitness pomocy!!!

17 lis 2015 - 19:23:01

Wydawało mi się, że buty muszą być po prostu wygodne. Widzę, że to było złe myślenie.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

buty na fitness pomocy!!!

20 sty 2016 - 11:59:57

Zgadza się, lepiej zwrócić uwagę na takie szczegóły, później się wygodniej biega i nie bolą tak stopy i stawy. Ja mam do biegania buty new balance, bardzo wygodne i co najważniejsze bardzo dobrze amortyzują, są w miarę giętkie i lekkie, biega się dynamicznie i wygodnie.

buty na fitness pomocy!!!

20 sty 2016 - 12:14:06

buty muszą mieć wygodną wkładkę oraz ciut większe bo będziesz miała sine palce.

buty na fitness pomocy!!!

18 lut 2016 - 15:46:46

najlepiej jest przymierzyć obuwie w sklepie zamiast od razu kupować w internecie. no chyba, że najpierw sprawdzi się w sklepie, a koniec końców kupi przez neta, bo tak jest taniej itd.
trzeba zwrócić uwagę na sztywność obuwia, nie powinno być za miękkie, ale też nie za twarde, najlepiej ze skórzanymi wstawkami. po drugie podeszwa - nie może być supercienka, bo chodzi w końcu o amortyzację nóg uderzających o twarde podłoże. po trzecie przepuszczalność powietrza, chociaż patrząc na oferty butów sportowych w sklepach nie powinno być z tym problemu, bo większość teraz korzysta z pianek i siatek specjalistycznych (akurat zapomniałam, jak one się nazywają). a na końcu tak naprawdę design, choć wiadomo, że to on przyciąga naszą uwagę w pierwszej kolejności.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

buty na fitness pomocy!!!

28 lut 2016 - 17:04:37

Widzę, że znasz się na rzeczy. Rozpadły mi się chińskie buty i szczerze mówiąc moje stop nie za bardzo je lubiły. Chcę więc kupić coś porządniejszego, nawet za większa kaskę. Pomyślałam o
<moderacja, spam>
Pisza o nich dużo dobrego: zastosowanie technologii TRAXIONTM w podeszwie ma dawać lepszą przyczepność - także na śliskich nawierzchniach.Podeszwa środkowa z pianki EVA absorbuje wstrząsy.System ADIPRENE® zwiększa amortyzację pięty, zapobiegając bolesnym uderzeniom o twarde podłoże.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:41 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

buty na fitness pomocy!!!

28 lut 2016 - 17:28:38

a ja mam takie lekkie z siateczki, z 4F, za 99zł i dobrze smigają :P

buty na fitness pomocy!!!

21 cze 2016 - 20:19:31

Ja tutaj kupowałem i sobie bardzo chwalę http://sklep.zumbasklep.pl/buty-c-42.html Szczególnie, że z butami trzeba szczególnie uważać.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

buty na fitness pomocy!!!

11 lip 2016 - 11:21:12

Te nowe modele Nike są fajniej wyprofilowane i nie jest to zwykły chwyt marketingowy czy prosta poprawa estetyczna, ale faktyczna poprawa jakości, którą te buty i tak juz posiadają http://herrero.pl

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

buty na fitness pomocy!!!

07 sie 2016 - 17:20:21

Tutaj masz spory wybór butów do fitnessu. Dużo rozmiarów, kolorów, modeli i marek. Dużo taniej niż w innych tego typu sklepach. Nie ma problemów ze zwrotami/ wymianą. Polecam REEBOK REALFLEX TRAIN 4.0 do biegania. Teraz są za 169 zł :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

buty na fitness pomocy!!!

14 gru 2017 - 08:46:46

Buty na fitness powinny byc wygodne i co najważniejsze przewiewne. Nie kupujcie sobie grubych butów, tkóre jak najbardziej sprawdzą się na zewnątrz ale w siłowni oraz na fitness juz tak średnio...
Firmy które polecam to na pewno Adidas oraz Asics ( są mniej znane ale mają wygodne buty, no i niektóre sklepy miewają na nie dobre promocje)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poznań-karta multisport