Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 16:40:56

Cytat
kajamajaula
Fajne są, już słyszałam pozytywne opinie na ich temat. Ale dla mnie są trochę za drogie :( czekam na jakieś promocje.
Cytat
Magduss
Chodzi o to, ze ja kompletnie niewiem jakie, a ponoc nie kazde się nadają, bo jedne są tylko do biegania inne tylko do chodzenia, a inne do fitnessu itp

Tutaj masz chyba jeszcze przez tydzień promocję na Nike Free
http://www.fitnesstrening.pl/pol_m_promocja-buty-fitness-fall-2014-10939.html
Ja sama mam Nike studio trainer i jestem zadowolona.

A Magduss tam przy każdych butach masz napisane które do czego się nadają jak na dół w opisie zjedziesz ;) No i masz rację, jak ja kupowałam pierwsze buty do fitnessu też nie wiedziałam czym się kierować :D Generalnie ja staram się wybierać takie, które się nadają na siłkę ale też bieganie po asfalcie, warto poczytać różne poradniki, na przykład
http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/stroj-i-akcesoria/buty-do-fitnessu-jak-wybrac-dobre-buty-na-fitness_42220.html

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 16:44:22

Ja chodzę na zumbe w air max i nie narzekam;). Są bardzo bardzo bardzo wygodne. Jeśli nie chcesz wydać to na www.czasnabuty.pl są tanie sportowe buty. Moja siostra kupiła i jest zadowolona.

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 16:47:53

Ja ostatnio kupiłam buty w kauflandzie za 30 złoty bez grosza. Ćwiczę w nich od dwóch tygodni, buty są bardzo wygodne i jak na razie nie zniszczyły się i nie popękały, czego się obawiałam. Dla niektórych ważna jest marka, ale do ćwiczeń nie trzeba pięknie wyglądać, więc ja polecam wybrać się do jakiegoś marketu i zaoszczędzić.

<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:42 przez moderator.

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 16:54:33

Piszesz, że chcesz air maxy a za chwilę, że nie chcesz dużo wydać...? Moim zdaniem idź do sklepu sportowego, przymierz, popytaj, wybierz coś a później wróć do domu i szukaj na necie w promocji albo używanych...

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 16:54:37

patrycjapatii dziękuję popatrzę:) ja właśnie tez chcę takie uniwersalne, zebym mogła w nich biegać ćwiczyć:)

to, ze niechcę wydać nie znaczy, ze chcę kupić buty za 50-70zł:) zalezy mi na jakości:) no, ale 200-300zł nie dam. Myślałam tak do 150-60 :) Znalazłam super air max za 120zł ubrane raz czy dwa i wyglądają naprawdę jak nowe:) a nowe kosztują 350zł...tylko przeczytałam, ze air maxy nie bardzo, ale widze, ze niektórzy sobie chwalą;/ no nic pozostaje mi poszukać poszukać free run, a jak nie znajdę w dobrej cenie to wtedy kupię chyba te air maxy;/ no chyba, ze jeszcze coś polecicie:) reebok, new balance itp:)?

Cytat
Zuosnica
Piszesz, że chcesz air maxy a za chwilę, że nie chcesz dużo wydać...? Moim zdaniem idź do sklepu sportowego, przymierz, popytaj, wybierz coś a później wróć do domu i szukaj na necie w promocji albo używanych...
Pisałam już, ze nie muszą być nowe...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-15 16:56 przez Magduss.

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 17:10:29

hmm... może najpierw zacznij ćwiczyć, wkręć się, a potem inwestuj w ciuszki?:D Nie boisz się, że wydasz full kasy na ubrania a po miesiącu ci się fitness znudzi? :D

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 17:18:39

Cytat
nicolenkaa
hmm... może najpierw zacznij ćwiczyć, wkręć się, a potem inwestuj w ciuszki?:D Nie boisz się, że wydasz full kasy na ubrania a po miesiącu ci się fitness znudzi? :D
:) Do tej pory ćwiczyłam w domu:) Może nie zawsze, ale robiłam sobie treningi czasem szłam pobiegać i rolki jak było ciepło:) Także jakaś tam aktywność była, a teraz mam możliwość chodzić do klubu fitness za darmo:) więc czemu nie:) Znudzić mi się nie znudzi z resztą mam motywację, bo za rok biorę ślub i w koncu trzeba dobrze wyglądać:) Muszę mieć w czym iść na ten fitness:) Dlatego nie chcę dużo wydać:) a sportowych rzeczy nie mam:)

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 17:30:24

Magduss Ja też zapisałam się na siłownię ze względu na dobrą motywację - ślub :) Ja kupiłam Nike dual fusion run 2 http://allegro.pl/buty-nike-dual-fusion-run-2-gs-007-40-eur-lato-i4580801132.html Ćwiczyłam w nich kilka razy i naprawdę było ok :)

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 17:30:33

Cytat
lokatora
Ja ostatnio kupiłam buty w kauflandzie za 30 złoty bez grosza. Ćwiczę w nich od dwóch tygodni, buty są bardzo wygodne i jak na razie nie zniszczyły się i nie popękały, czego się obawiałam. Dla niektórych ważna jest marka, ale do ćwiczeń nie trzeba pięknie wyglądać, więc ja polecam wybrać się do jakiegoś marketu i zaoszczędzić.

_______________
Tanie nocleg białystok

to, że nie popękały w ciągu 2 tygodni nie oznacza, że dobrze wydałaś pieniądze :D
Ja nie jestem zwolenniczką marek, posiadania logo czy metki, ale akurat jeśli chodzi o buty to uważam, że warto zainwestować, bo twoje buty może pożyją jeszcze miesiąc, może rok, tego nie wie nikt, ale gdy kupujesz porządne buty to sam komfort ich noszenia jest inny, inaczej odprowadzają wilgoć, inaczej zachowuje się podeszwa już o kilkuletnich gwarancjach nie wspominając.
i mówię tu nie tylko o obuwiu sportowym, ale też o botkach, kozakach, sandałach itd. Niestety różnicę można poczuć dopiero jak się te kilka stów(czy czasem nawet jedną) wyda. A to cieszy jak but służy nam od 2,3,4 lat, nigdy nie przemókł, noga się nie poci, nie trzeba wymieniać fleków itd. itd.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 17:39:57

Jeżeli chodzi buty o ćwiczeń, to idź do profesjonalnego sklepu (ale nie nike czy reebok) i tam ci doradzą. Jest mnóstwo sklepów dla biegaczy itp, gdzie POWINNI obsługiwać profesjonaliści.
I jeszcze taka sprawa - każdy Ci powie, że albo buty do biegania albo do ćwiczeń. Buty do biegania mają podeszwę przeznaczoną do ruchu do przodu i do tyłu, dodatkowo inaczej usztywniają nogę.
Buty do ćwiczeń mają podeszwę dwufazową umożliwiającą skrętny ruch i zapewniają dobre usztywnienie w razie skoków itp.
Także przemyśl sobie to.

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 17:41:10

ja mam Pumy faas 300 http://brand.puma.com/fitness/products/faas-300-wns
Od 2 lat w nich ćwiczę co najmniej 3 razy w tygodniu, używam ich na rower, a także ostatnio biegam. Buty są rewelacyjne, leciutkie, wygodne. Piorę je w pralce bez wkładek i spokojnie jeszcze posłużą :) Cena niewygórowana, ja swoje kupiłam akurat w promocji w tk maxx za 129zł.

buty na fitness pomocy!!!

16 wrz 2014 - 17:10:02

Dzięki dziewczyny:D już mam buciki:) byłam dziś w sklepie sportowym i pani doradziła mi buty a te co mi się spodobały w ślicznych kolorkach okazało się, ze to buty, które idealnie nadadzą się na fitness czy bieganie tyle, że są to buty "dziecięce" i zapłaciłam 149zł:)Jak dobrze mieć małe stópki:) Tak więc taniutko:) Buty są przewiewne, leciutkie idealne:) Takie same jak na dorosłą osobę tyle, ze bardziej kolorowe:) Są z adidasa na dwuletniej gwarancji więc powinny mi posłużyć:) Dostałam od narzeczonego spodnie do ćwiczeń więc mogę iść spokojnie na różne zajęcia:)

buty na fitness pomocy!!!

16 wrz 2014 - 17:37:38

Ja mam nike revolution 2 i są super ;)

buty na fitness pomocy!!!

24 lut 2015 - 21:53:04

buty na fitness i siłkę muszą mieć giętką część z palcami :) często promocje na buty sportowe są tutaj http://www.sk-sport.pl/, jednak częściej widziałam te do biegania, czyli ze sztywną podeszwą.

buty na fitness pomocy!!!

24 lut 2015 - 22:12:24

Cytat
Magduss
Dzięki dziewczyny:D już mam buciki:) byłam dziś w sklepie sportowym i pani doradziła mi buty a te co mi się spodobały w ślicznych kolorkach okazało się, ze to buty, które idealnie nadadzą się na fitness czy bieganie tyle, że są to buty "dziecięce" i zapłaciłam 149zł:)Jak dobrze mieć małe stópki:) Tak więc taniutko:) Buty są przewiewne, leciutkie idealne:) Takie same jak na dorosłą osobę tyle, ze bardziej kolorowe:) Są z adidasa na dwuletniej gwarancji więc powinny mi posłużyć:) Dostałam od narzeczonego spodnie do ćwiczeń więc mogę iść spokojnie na różne zajęcia:)

jaki to model? :) pokaz jakies zdjecie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wybór koszulki termoaktywnej