Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

20 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:05:51

Za niedługo zaczynam chodzić do klubu fitness. Nigdy wcześniej nie chodziłam itp także mam znikomą wiedzę na ten temat:D Największy problem mam z butami. Proszę doradźcie jakie buty będą najlepsze. Mam zamiar chodzić na różne zajęcia zumba, step, czasem pobiegać itp. Nie ubieram sie sportowo więc mam problem. Myślałam o air max, ale przeczytałam, ze one się nie nadają, bo łatwo w nich skręcić kostkę poprzez grubą podeszwę i nie nadają się do ćwiczeń... Nie ukrywam, ze wolałabym wydać nie dużo na te buty może któraś z was ma na sprzedaż nowe bądź ubrane kilka razy prawie nowe? Z góry dzięki dziewczyny:D Pomóżcie, bo od kilku dni przeglądam buty i nie mogę nic znaleźć...:)Na pewno wiele z was ma buty odpowiednie do ćwiczeń i doradzi:D

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:14:25

Ja swoje buty kupiłam w decathlonie. Są bardzo wygodne. Wydałam na nie coś ok. 70zł. W decathlonie napewno wybierzesz coś dla siebie ;)

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:15:27

Cytat
Onyksowa
Ja swoje buty kupiłam w decathlonie. Są bardzo wygodne. Wydałam na nie coś ok. 70zł. W decathlonie napewno wybierzesz coś dla siebie ;)
a jakie kupiłaś?:) firmowe? bo ja bym raczej chciała firmówki:)

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:17:07

ja chodzę regularnie na siłownie + pare razy w miesiącu na fitness i buty które wtedy nosze to Air Max Thea. Polecam w 100%, sama zamierzam jeszcze zainwestować w takie same w innym kolorze właśnie typowo na ćwiczenia, bo bardzo dobrze się w nich pracuje.



buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:19:27

Nie wiem jakie, nie zwracałam uwagi. Nie rajcuje mnie "firma". Wybrałam wygodne i polecone przez znajomych biegaczy.
Mogę Ci sprawdzić jaka to marka po powrocie do domu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-15 13:20 przez Onyksowa.

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:22:04

Cytat
Onyksowa
Nie wiem jakie, nie zwracałam uwagi. Nie rajcuje mnie "firma". Wybrałam wygodne i polecone przez znajomych biegaczy.
Mogę Ci sprawdzić jaka to marka po powrocie do domu ;)
mnie tez nie rajcuje mieć "firmę" tylko chodzi o to, ze chciałabym, zeby te buty mi posłużyły, a jednak nie firmowe to większe ryzyko, ze się rozlecą, albo nie będą dobrze wyprofilowane:)
Cytat
alekssis29
ja chodzę regularnie na siłownie + pare razy w miesiącu na fitness i buty które wtedy nosze to Air Max Thea. Polecam w 100%, sama zamierzam jeszcze zainwestować w takie same w innym kolorze właśnie typowo na ćwiczenia, bo bardzo dobrze się w nich pracuje.

Czyli wcale air max nie są takie złe? z tym, ze jest duzo rodzajów air maxów i nie wiem które muszę poszukać takich jak Ty masz...znalazłam nike air max hyperfuse, ale niewiem czy się nadają... jestem totalnie zielona, bo chodzę raczej elegancko bądź dziewczęco ubrana:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-15 13:24 przez Magduss.

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:32:15

Za firmowe zaplacisz skoro. A z Decathlonem jest taki myk, że mają swoje marki i swoje magazyny, więc ominają marże wielu pośrednikow. Mają rzeczy dostosowane min do poziomu zaawansowania, częstotliwości itp.

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:36:28

Cytat
Asztarte
Za firmowe zaplacisz skoro. A z Decathlonem jest taki myk, że mają swoje marki i swoje magazyny, więc ominają marże wielu pośrednikow. Mają rzeczy dostosowane min do poziomu zaawansowania, częstotliwości itp.
Dlatego szukam na szafie, vinted i tego typu portalach, bo czesto mozna znaleźć firmówki w dobrej cenie praktycznie nie uzywane badz całkowicie nowe:)Widziałam tez w galeriach spore przeceny gdzie buty po 150-60zł mozna kupic z 2-3 stów przecenione:) Chodzi o to, ze ja kompletnie niewiem jakie, a ponoc nie kazde się nadają, bo jedne są tylko do biegania inne tylko do chodzenia, a inne do fitnessu itp:D Są tez takie które nadają się i do biegania i fitnessu i takie by mnie najbardziej urządzały:D Spróbuję się zorientować czy jest w moich okolicach decathlon:) Także dzięki:)

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:45:33

A jaki rozmiar poszukujesz? Ja mam Reeboki Easy Tone, ale nie wiem czy się na fitness nadają. Może ktoś się wypowie na ten temat :)

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:52:48

z tymi rozmiarami to różnie, ale wkładkę mam 23.5 czyli takie 36/37. Ogólnie buty nosze 36, ale widziałam, ze nike np ma 36 wkładkę mniejszą niż 23cm.

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:54:39

Oj niee, to ja mam rozmiar 41 na sprzedaż :)

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 13:57:18

a co powiecie o nike free run:D?

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 15:39:52

Cytat
Magduss
a co powiecie o nike free run:D?
O tak! Bardzo polecam!

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 15:48:16

Również bardzo polecam nike free run :)

buty na fitness pomocy!!!

15 wrz 2014 - 16:22:54

Fajne są, już słyszałam pozytywne opinie na ich temat. Ale dla mnie są trochę za drogie :( czekam na jakieś promocje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wybór koszulki termoaktywnej