Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->

To ja w takim razie jestem blonnikozerca pogaduszki wszystko z obrazka jem.

Ja ostatnio uśmiałam się słysząc od znajomej, że można schudnąć w mgnieniu oka pijąc jedynie ocet, a dokładnie 2 łyzki przed posiłkiem.
Innym razem ta sama znajoma, spijała litry slimcoffe(czy cóś takiego) ponoć też rewolucja w ochudzaniu, jeszcze kiedy indziej była na diecie gwiazd 5G, czyli jadła 5 posiłków wielkości 1 garści... w rezultacie odchudza się ona od kiedy pamiętam, ale widocznych efektów żadnych dosłownie nuci

W odróżnieniu do niej nie szaleję z takimi wynalazkami, odchudzam się co jakiś czas(zadarza sie że mnie ponosi;)) rozsądnie-mż i ruch, efekty nie są spektakularne, bo chudnie się wolniej ale zdrowo, a co zabawne nie mieści się to w maleńkiej główce znajomej, że można w ten sposób zrzucić kilogramy no bo jak? rower

Cytat
Ola
Jakie macie plany na weekend? W sobotę wiele z Was pewnie spotka się ze znajomymi. Takim wieczorom często towarzyszą tłuste przekąski i alkoholowe napoje. tańczy

Zanim kupisz swojego ulubionego kolorowego drinka sprawdź, ile łyżeczek cukru najprawdopodobniej zawiera.

[attachment 962926 cukier_drinki_infografika_610.jpeg]
źródło: infografika.wp.pl


To jak? Piwo, wino czy słodki drink? :)

mozna wybrac wino czerwone wytrawne, ma zdecydowanie mniej kcal a w umiarkowanych ilosciach korzystnie wplywa na organizm i wzmaga produkcje krwinek czerwonych:)

zgadzam sie z tym co napisala szafa_roksany, najzdrowsza dieta polega na tym, aby jesc produkty jak najmniej przetworzone, z jak najmniejszą iloscią chemii.....Sama stosuje taką dietę i odkąd ją stosuję mimo ze jem duzo, jem nawet po 18stej, a jak napisze ze jem 7 posilkow dziennie, z tego jeden o połnocy(!) a drugi ok 3 w nocy(!) i jem weglowodany na noc (nie pracuje na nocnej zmianie jak by ktos pytał tylko nie zasne jak nie uzupelnie w nocy poziomu cukru, muszę byc najedzona przed snem, tak juz mam) przy regularnym ruchu schudlam o 2 rozmiary w ciagu 2 miesiecy, jedząc i duzo pieczywa, i kasze, i ryz brazowy, i mieso i jajka i tłuste ryby i sery, malo tego w duzych ilosciach, bez zagladania w tabele i liczenie kcal, łamiąc stereotypy niejedzenia na noc, niejedzenia owoców po 12-stej itp, jak mam ochote w nocy na jabłko czy banana to je zjadam, nie zadręczam sie tym że to "węglowodany", mam ważniejsze zzmartwienia:) Przekonałm się że wystarczy przejsc z gotowców i smazonych na zdrowe jedzenie gotowane czy pieczone , "biale" odp[owiedniki zamieniac na brązowe, tluste typu majonez na chudsze typu jogurt, i przy dlugotrwalym stosowaniu takich zasad kazdy na pewno wysmukleje nie ma opcji zeby nic się z figurą i samopoczuciem nie zadzialo......A jak do tego wprowadzi się regularne cwiczenia to figura laseczki murowana, bez durnych zasad typu "nie jedz po 18" lub "pij 3 litry wody dziennie"- woda tez jest w kawie, herbacie, owocach i zupach, ja nie bede pic jak mi sie nie chce, organizm sam sygnalizuje takie rzeczy a ja wole wypic 2 litry roznych rodzajów herbaty niz wody i mam w nosie takie "durne" zasady......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 16:51 przez szafiarka_.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Może nie mam w nosie tych 'durnych' zasad, ale dostosowuję je do mojego stylu życia i poczucia rozsądku. I co najważniejsze - gotując w domu zawsze WSZYSTKO robię od PODSTAW i nie używam półproduktów.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Powoli wracamy do aktywności na świeżym powietrzu.

Bieganie vs jazda na rowerze - co wybieracie? :)



niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

Fajne porady, na pewno jakies wdrożę do swojej diety. Odchudzam się już miesiąc i 7 kg za mną. Metabolizm przyspieszył odkąd wspomagam się acetomale. Czuje się lekka, w końcu pozbyłam się wzdęć i nie mam ochoty na słodyczę. ;)

Aktywność fizyczna i dobra dieta = piękne ciało , które pokażemy na plaży :)

Cytat
Ola
Powoli wracamy do aktywności na świeżym powietrzu.

Bieganie vs jazda na rowerze - co wybieracie? :)
rower :)!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

@Bang_Bang_Bang ja też wybieram rower. Najwyższy czas wyciągnąć go z piwnicy, odkurzyć i zrobić przegląd przed sezonem ;)

wlasnie :) dzis juz bylo tak wiosennie :) niedlugo mozna jezdzic :) jeszcze rolki :)

Cytat
Ola
Powoli wracamy do aktywności na świeżym powietrzu.

Bieganie vs jazda na rowerze - co wybieracie? :)

dla mnie najlepszy jest rower. przed ślubem w 5 miesięcy schudłam 8 kg tylko jeżdżąc na rowerze.
niestety kg po 2 latach mi wróciły z lenistwa, z intensywnej pracy i ze złego żywienia
Chcialbym się przyłączyć do wątku i pozbyc się około 6kg.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

O tak rower to świetny sposób na schudnięcie :) Ja kiedyś jeździłam całe wakacje i zrzuciłam 15 kilo :) We wrześniu lekarz się zdziwił jak mnie zobaczył bo przy niedoczynności tarczycy podobno trudno schudnąć :) Teraz mam zamiar wrócić do jazdy na rowerze. Upatrzyłam sobie bardzo dobrej jakości rower miejski na <moderacja - spam> i chcę go kupić w kwietniu :) Będę jeździła do pracy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-02 15:13 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyzwanie! tłuszczu spalanie!