Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Diewczyny sama zaczynam bieganie.Od tego tygodnia pogoda ma być o wiele ładniejsza tak więc trzeba sie w koncu ruszyć oraz poprawić swoją kondycję. Zastanawiam się nad kupieniem sobie skarpetek kompresyjnych. Jak tutaj. Rok temu biegałam i miałam problemy z dwiema rzeczami
z regeneracją po treningu
oraz ze skurczami

Słyszałam, ze takie skarpetki znacznie pomagaja w tych dwóch rzeczach......

Czy któras z Was może miała okazję to przetestować?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 08:05 przez pania344.

Jak widze tych Lekarzy dietetyków to się żygać chce po za przeproszeniem. Ja choruje na Żylaki Lekarze przepisywali mi pełno leków na żylaki na krążenie krwi itp. i nic nie dało. Poszłem do Lekarza prywatnie do Chirurga i co prawda zapłaciłem za wizyte prywatna ale doradził super noszenie Rajstop Przeiw Żylakowych i jazde na rowerze, pływanie i efekty sa zadawalające super juz po paru dniach jestem bardzo zadowolony a na odchudzanie najlepsza terapia to jest duzo jazdy na rowerze pływanie i owoce jesc duzo i pic duzo wody mineralnej. Pozdrawiam wszystkich na Portalu :):):)

Ostatnio zajawiłam się na ćwiczenia na drażkach gimnastycznych. Jest tutaj jakaś fanka street workoutu? :D

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Widziałam takie cwiczenia, jednak wydaje mi się, ze same w sobie wymagają już posiadania dostatecznie dużej sprawności fizycznej i nie jest to dla wszystkich.
Polecam również zwrócić uwagę na to co jecie po treningu. Zaraz po treningu najlepiej sprawdzi się niewielka przekąska zawierająca węglowodany proste, które odbudują zapasy glikogenu w mięśniach, oraz białko szybkowchłanialne.
Moze być to:
- Odżywka białkowa
- Serek wiejski z owocami i orzechami
- Batonik energetyczny

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

wszystko dziala dobrze jak sie po prsotu cwiczy trzeba sie duzo ruszac bo od samego jedzenia sie nie schudnie

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Nie zapominajcie o suplementacji witaminy C. Witamina C odpowiedzialna jest za budowanie tkanki łącznej i sprzyja wchłanianiu kolagenu. Wykazuje też dodatkowe działanie niwelując oznaki zmęczenia po treningu i hamując działanie wolnych rodników.
Jeśli chodzicie na siłownie czy fitness, warto się przekonać do aminokwasów egzogennych. Ich spożywanie dostarcza organizmowi energii, przyczyniając się do zmniejszenia zmęczenia. Oraz sprawia,ze trening przynosi o wiele lepsze i szybsze rezultaty.

Ja polecam owsianki z bakaliami i mlekiem roślinnym :) w przerwach owocki i warzywa, obiady nieco sytsze, a kolacje to już można sobie odpuścić :) dieta działa - serio :D

W kwestii zdrowego odżywiania polecam skorzystać z pomocy kogoś kto się na tym zna, bo samemu fakt, możemy się zacząć zdrowo odżywiać, ale bez odpowiedniej wiedzy nie osiągniemy w 100% tego co chcemy.
Ja korzystałam z ogólnodostępnych diet, ale nie były spersonalizowane pode mnie i słabe efekty uzyskałam. Trafiłam na platformę labonitafit trenuj w domu i znalazłam tam połączenie spersonalizowanej diety i ćwiczeń z filmikami instruktażowymi i muszę przyznać, że efekty są wooow. A na dodatek cały czas mam kontakt z trenerką, która mnie mega motywuje. To nie jest platforma, jak każda inna, że wykupujesz dostęp i rób sobie co chcesz.
Bardzo polecam ;)

Ktoś u góry podał szklankę wody z cytryną i się zgadzam ja też tak robię :D

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

Sok pomidorowy dobrze odchudza mozna pic duzymi ilosciami bo ma najmniej cukru ze wszystkich sokow, ma tylkko 17kcal / 100ml jak jest gesty to szybko zapelnisz żołądek a nie przytyjesz



Pomidorowe są zdrowe, ale nie każdy je lubi. Mi bardziej podchodzą marchwiowe i jabłkowe.

Ehh i znów wszystko zamykaja :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-12 12:47 przez Mirabelka90.

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

Jeśli szukacie zdrowych przepisów na śniadania, ale nie tylko, to zajrzyjcie na bloga https://mojemusli.pl/blog/domowa-granola-fit-prosty-przepis/ znajdziecie na nim świetne przepisy. Dla mnie bardzo posmakowała granola właśnie z tego przepisu i robię sobie ją codziennie na śniadanie.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Trzeba na pewno żyć aktywnie. Prawda jest że bez ruchu człowiek kapcieje ;) Ważne też jest odpowiednie odżywianie. A na temat zdrowego odżywiania bardzo fajnie napisane tez jest tutaj https://www.dzienniknowy.pl/wiadomosci/s/12606,jak-zaczac-zyc-zdrowo-6-przydatnych-wskazowek

Dla odmiany w ramach aktywnego trybu życia pomagam mężowi przy remoncie. Nawet pomagałam mu montować rusztowanie aluminiowe.

Lubię gotować świeże potrawy, dobrze się odżywiać i być aktywna. Uważam, że jeśli stosuję odpowiednią dla siebie dietę, czuję się lepiej i rzadziej choruję.

_____
Osoby chore na cukrzycę, które chcą jeść ciasta i desery, nie muszą się martwić. Ciasto dla diabetyków można przygotować ze składników odpowiednich dla diabetyków i można je bezpiecznie spożywać... http://diabetyk24.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta