Obecnie rozmawiamy o:

Dbanie o zęby

gorący temat

kosmetyki samochodowe

34 minut temu

dresy na ulice

44 minut temu

Studia online

57 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

ja też jestem tego zdania. jeżeli ćwiczysz 2-3x w tygodniu i zjesz np dwa pączki, świat się nie zawali ;) grunt to rozsądek i luz. stres nie zawsze odchudza ;)

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Chcę zacząć dbać o siebie. Czy możecie mi polecić jakiś dobry sklep rowerowy? Nie chce kupować byle czego i zależy mi na jakości.

Ja po prostu nie jem mięsa i codziennie ćwiczę i czuję się świetnie warze niecałe 50 kg ale jakoś bardzo nie zastanawiam się nad tym co robić żeby trzymać wagę ;)

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Odrobina mięsa mnie akurat nie szkodzi, ale też staram się ćwiczyć.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
minimysz
ja też jestem tego zdania. jeżeli ćwiczysz 2-3x w tygodniu i zjesz np dwa pączki, świat się nie zawali ;) grunt to rozsądek i luz. stres nie zawsze odchudza ;)

TO jest podejście które mi się podoba. Nie możemy być zakładnikami diety :) Lubię odwiedzić jakiś sklep sportowy online i by mieć naczym ćwiczyć ale też chodzić do kawiarni ze znajomymi.

No i to jest zdrowe podejście. Jeżeli z reguły ćwiczysz, zdrowo się odżywiasz itp to małe grzeszki w ciągu tygodnia tego nie zaburzą! Jak ćwiczysz właśnie te 3-4 razy w tygodniu to twój metabolizm powinien być na takim poziomie, że pączek czy dwa nie zrobią żadnej różnicy. Po prostu trzeba ten metabolizm trochę podkręcić :)

Zgadzam się z koleżanką wyżej :) Nie trzeba wcale mieć jakiegoś rygoru i specjalnej diety rozpisanej co do każdego posiłku. Wystarczy zdrowo podchodzić do życia. Ja tam słodycze odstawiłam w 100% ale zdarza mi się za to czasem zjeść kebaba. Nie rozpaczam z tego powodu bo wiem, że bardzo szybko mój metabolizm to zwalczy.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

No niby tak ale wiele zalezy od tego jaką ma sie przemiąnę materii. Sama mam dość kiepską przemiąnę. Muszę się naprawdę naprawcować aby nie przytyć. Z kolei widzę,ze niektóre moje koleżanki mogłyby codziennie wpierniczać kebaby i nie przytyłyby ( zazdroszczę im). Już nie pamiętam kiedy jadłam ostatni raz kebaba. Zjadłąbym ale nie kupię bo wiem, ze jak zjem to od razu pójdzie mi w bioderka. Nie po to walczyłam aby pozbyć się tłuszczu aby teraz to wszystko zaprzepaścić. Cwiczę , zapisałam sie na fitness. No i wspomagam się Fibra Vitale ( chyba najlepszy suplement jaki do tej pory przyjmowałam). Zauwazyłam,że od kiedy biorę ten rodzaj błonniku to tak jakby mniej mi się jeść chce.

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

Takie w końcu jest działanie błonnika. Wspomaga organizm, oczyszcza oraz sprawia,ze odczuwasz znacznie mniejszy apetyt. Jednak błonnik błonnikowi nierówny ponieważ są skuteczniejsze i mniej skuteczne środki. Sama również jestem z fibra vitale zadowolona. Chociaż biorę bardziej na oczyszczanie organizmu niż na odchudzanie ( nie jestem gruba, ale trzymam dobrą kondycję).

witam,

mój sposób na odpowiednią sylwetkę, to odpowiednie odżywianie. Nauczyłem się jeść sześć posiłków dziennie oraz do tego aktywność fiztczna, pozdrawiam

Jak słyszę 6 posiłków dziennie to mam ochotę walnąć czołem w blat biurka.

Najważniejsze jest aby zgadzała się pula KCAL w skal dnia. Źródło pokarmu musi być jak najświeższe i nie przetworzone. Do tego zachowanie odpowiednich proporcji makroskładników + odpowiednia suplementacja, ruch kilka razy w tygodniu i jesteśmy w stanie się cieszyć na prawdę dobrym zdrowiem i kondycją.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

A ja mam ochotę walnąć czołem w blat biurka gdy czytam, że najważniejsza jest ilość KCAL w skali dnia :P. Owszem ważne jest, żeby nie przesadzać z jedzeniem, ale ja wolę zjeść 6 mniejszych posiłków i nie liczę tak kcal. Po prostu jem bardzo dużo warzyw, trochę mniej owoców, nigdy na kolację bo mają dużo cukru i dużo się ruszam i cieszę się ze swojej figury

Jakieś ciekawe blogi godne polecenia ? Z dieta i motywacjami ? ;)

ja mam codziennie motywacje na pintereście :D wpisz sobie tam fit to zobaczysz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szorty na spalanie tłuszczu