Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:34:30

Witam,

Nie dawno w mojej miejscowości zrobili plac zabaw i siłownię zewnętrzną z wieloma przyrządami do ćwiczeń na barki, nogi, brzuch itp. Byłam tam wczoraj i fajne wrażenie. Obciążenie to swoje własne ciało, które podnosi się razem z krzesełkiem. Chciałabym się dowiedzieć co o takich siłowniach myślicie? Czy ruch na takich sprzętach coś daje? Będą jakieś efekty ?

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:38:01

Każdy ruch daje efekty -,-

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:38:53

Wazne zeby nie siedziec bezczynnie na tylku :)

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:39:03

Czemu ma nie dawać efektów?U mnie na Bulwarach są dwa takie miejsca z siłownią i widać,że ćwiczą.A przy okazji jak się pięknie dotlenisz,nie to co w zamkniętym spoconym pomieszczeniu.

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:44:01

A czemu ma ich nie być? Trochę systematyczności i na pewno się pojawią ;)

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:46:28

Nie wiem, myślałam że to taka raczej zabawka ;)

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:48:18

Uwielbiam te siłownie :D ..ja ustaliłam sobie konkretną ilość serii i powtórzeń na każdy przyrząd, i konsekwentnie ćwiczę. Co jakiś czas zwiększam serie jak już wiem, że dam radę :) Także osobiście polecam, bo efekty są, ćwiczenia na świeżym powietrzu + za darmochę. Czego chcieć więcej

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:48:44

Cytat
kamejla2
Nie wiem, myślałam że to taka raczej zabawka ;)

Każdą zabawą się ćwiczy, czy to siatkówka, koszykówka. Wysiłek fizyczny przynosi efekty. Lepsza kondycja się znajdzie, lepsze ciało.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:49:10

a co za różnica czy masz dach nad głową czy swieze powietrze ? dziwne pytanie zadajesz:)

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:50:20

Cytat
nemo2006
a co za różnica czy masz dach nad głową czy swieze powietrze ? dziwne pytanie zadajesz:)

Nie chodzi mi o świeże powietrze tylko o sprzęty. Przecież są inne niż na siłowni

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:50:34

SIłownia to siłownia. Plus masz taki, że ruch na świeżym powietrzu wpływa pozytywniej na nasz organizm. Napisałabym, że minusem jest gapiartswo ludzi, ale coraz więcej osób akceptuje i sama się zachęca pod wpływem innych do ruchu. Już sie nie śmieją, że ktoś chodzi z kijkami (ja^^), biega albo jeździ na rowerze.

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:52:50

Cytat
SunFlower23
SIłownia to siłownia. Plus masz taki, że ruch na świeżym powietrzu wpływa pozytywniej na nasz organizm. Napisałabym, że minusem jest gapiartswo ludzi, ale coraz więcej osób akceptuje i sama się zachęca pod wpływem innych do ruchu. Już sie nie śmieją, że ktoś chodzi z kijkami (ja^^), biega albo jeździ na rowerze.

Wczoraj narzeczony zabrał mnie w to miejsce nic mi wcześniej o tym nie mówiąc. Jak wysiadłam z samochodu to wszyscy się na nas gapili a ja pewnie buraka zjarałam. Po chwili "przyzwyczaiłam się" do nich i nawet nieźle się ćwiczyło ;)

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 10:54 przez kamejla2.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownia zewnętrzna

17 lip 2015 - 12:37:04

Siłownie plenerowe http://www.silownieplenerowe.pl/ są the best ! Jestem nimi zachwycona, jest to najlepsza teraz jak dla mnie forma spędzania aktywnego wypoczynku. Mogą ćwiczyć też na nich nasze dzieci. Na siłowniach plenerowych człowiek czuje się bezpieczne i usprawnia swą kondycję

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-18 12:33 przez Extremis.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fitness Platinium karnet open