Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:34:30

Witam,

Nie dawno w mojej miejscowości zrobili plac zabaw i siłownię zewnętrzną z wieloma przyrządami do ćwiczeń na barki, nogi, brzuch itp. Byłam tam wczoraj i fajne wrażenie. Obciążenie to swoje własne ciało, które podnosi się razem z krzesełkiem. Chciałabym się dowiedzieć co o takich siłowniach myślicie? Czy ruch na takich sprzętach coś daje? Będą jakieś efekty ?

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:38:01

Każdy ruch daje efekty -,-

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:38:53

Wazne zeby nie siedziec bezczynnie na tylku :)

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:39:03

Czemu ma nie dawać efektów?U mnie na Bulwarach są dwa takie miejsca z siłownią i widać,że ćwiczą.A przy okazji jak się pięknie dotlenisz,nie to co w zamkniętym spoconym pomieszczeniu.

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:44:01

A czemu ma ich nie być? Trochę systematyczności i na pewno się pojawią ;)

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:46:28

Nie wiem, myślałam że to taka raczej zabawka ;)

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:48:18

Uwielbiam te siłownie :D ..ja ustaliłam sobie konkretną ilość serii i powtórzeń na każdy przyrząd, i konsekwentnie ćwiczę. Co jakiś czas zwiększam serie jak już wiem, że dam radę :) Także osobiście polecam, bo efekty są, ćwiczenia na świeżym powietrzu + za darmochę. Czego chcieć więcej

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:48:44

Cytat
kamejla2
Nie wiem, myślałam że to taka raczej zabawka ;)


Każdą zabawą się ćwiczy, czy to siatkówka, koszykówka. Wysiłek fizyczny przynosi efekty. Lepsza kondycja się znajdzie, lepsze ciało.

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:49:10

a co za różnica czy masz dach nad głową czy swieze powietrze ? dziwne pytanie zadajesz:)

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:50:20

Cytat
nemo2006
a co za różnica czy masz dach nad głową czy swieze powietrze ? dziwne pytanie zadajesz:)

Nie chodzi mi o świeże powietrze tylko o sprzęty. Przecież są inne niż na siłowni

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:50:34

SIłownia to siłownia. Plus masz taki, że ruch na świeżym powietrzu wpływa pozytywniej na nasz organizm. Napisałabym, że minusem jest gapiartswo ludzi, ale coraz więcej osób akceptuje i sama się zachęca pod wpływem innych do ruchu. Już sie nie śmieją, że ktoś chodzi z kijkami (ja^^), biega albo jeździ na rowerze.

Siłownia zewnętrzna

12 cze 2014 - 10:52:50

Cytat
SunFlower23
SIłownia to siłownia. Plus masz taki, że ruch na świeżym powietrzu wpływa pozytywniej na nasz organizm. Napisałabym, że minusem jest gapiartswo ludzi, ale coraz więcej osób akceptuje i sama się zachęca pod wpływem innych do ruchu. Już sie nie śmieją, że ktoś chodzi z kijkami (ja^^), biega albo jeździ na rowerze.

Wczoraj narzeczony zabrał mnie w to miejsce nic mi wcześniej o tym nie mówiąc. Jak wysiadłam z samochodu to wszyscy się na nas gapili a ja pewnie buraka zjarałam. Po chwili "przyzwyczaiłam się" do nich i nawet nieźle się ćwiczyło ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 10:54 przez kamejla2.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownia zewnętrzna

17 lip 2015 - 12:37:04

Siłownie plenerowe http://www.silownieplenerowe.pl/ są the best ! Jestem nimi zachwycona, jest to najlepsza teraz jak dla mnie forma spędzania aktywnego wypoczynku. Mogą ćwiczyć też na nich nasze dzieci. Na siłowniach plenerowych człowiek czuje się bezpieczne i usprawnia swą kondycję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-18 12:33 przez Extremis.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Siłownia zewnętrzna

10 maj 2021 - 10:05:08

Nie wiem osobiście czy jest sens budowania takich siłowni
Po pierwsze jest to bardzo duzy koszt wybudowania takiej atrakcji
Po drugie wiele osób z nich nie korzysta i jesli ktos korzysta to są to jedynie małe dzieci oraz osoby starsze....

Sam ćwiczę ale chodziłem na początku na standardową siłownie, ostatnio stawiam na elektrostymulację, na tej stronie mozecie sobie poczytać na czym polegają ćwiczenia:
https://www.intime20.pl/
Dobra opcja z uwagi na to, że można znacznie wzmocnić organizm i wystarczy jedynie jedna sesja w tygodniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-27 13:54 przez mmass.

Siłownia zewnętrzna

02 lis 2021 - 00:09:58

Nie są złe ale nie korzystam z nich ponieważ mam własną siłownię u siebie w domu. Ćwiczę tam regularnie i dla poprawy wyników zażywam sterydy zamówione ze strony https://esterydy.pl/winstrol/ działają jak powinny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fitness Platinium karnet open