Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jillian 30 dni piekła :)

07 cze 2014 - 22:04:08

Zapewne wiele z Was zna ćwiczenia Mel B i Ewy, ja jednak chcę spróbować z Jillian Michaels i jej programem na 30 dni "Ripped 30 day week 1, 2, 3, 4"
Ćwiczyłam z Mel B, ale trochę mnie drażni i wydaje mi się, że jej ćwiczenia nie są wyzwaniem. Ewy nie próbowałam, poza ćwiczeniami na wewnętrzną stronę ud - niezłe :)
Wiadomo każda dieta i ćwiczenia dają efekty, ja zrobię to z Jillian ;)

Stan: waga: 60kg
uda: 100cm
biodra: 91cm
talia: 76cm
udo: 58cm

Cel: 4 razy w tygodniu "Ripped 30 day week 1" - potem kolejne tygodnie
1 raz w tygodniu "Cardio Kickbox"
dieta- czyli zdrowy i zrównoważony sposób odżywiana stosuję już od dawna więc dochodzą tylko ćwiczenia

Dziś 1 dzień za mną, było świetnie, całe ciało pracuje, ćwiczenia nie są nudne, a Jillian nieźle motywuje - przynajmniej mnie ;) Trzymajcie kciuki, zdjęcia metamorfozy pokażę po całej rundzie. chyba że wolicie się pośmiać ;)

Kto się przyłączy? zachęcam, w grupie raźniej.

Jillian 30 dni piekła :)

07 cze 2014 - 22:06:42

Wytrwałości !

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Jillian 30 dni piekła :)

07 cze 2014 - 22:10:53

mamy grupę na fb, którą trzeba rozruszać i zmotywować :D podeślesz linka do ćwiczeń? wracam do domu na parę dni i nie będę miała zajęć na siłowni, więc muszę coś ćwiczyć, co będzie wyzwaniem :)

Jillian 30 dni piekła :)

07 cze 2014 - 22:22:31

Cytat
Slyth
mamy grupę na fb, którą trzeba rozruszać i zmotywować :D podeślesz linka do ćwiczeń? wracam do domu na parę dni i nie będę miała zajęć na siłowni, więc muszę coś ćwiczyć, co będzie wyzwaniem :)

polecam ćwiczenia są różnorodne ;) no i babeczka jest fajna, Ewa przy niej to sztywniara a Mel chichotka :)


Jillian 30 dni piekła :)

07 cze 2014 - 22:29:13

Czasem z nią ćwiczę :) Jest całkiem spoko! Kochana, zrobiłaś błąd w swoich wymiarach- masz dwa razy uda wpisane :)

Jillian 30 dni piekła :)

07 cze 2014 - 22:38:31

ja ćwiczę z Mel B i powiem szczerze, że efekty są rewelacyjne ;d mi osobiście bardzo fajni się z nią ćwiczy, bardzo pozytywna osóbka :) a Jillian niestety nie znam, może warto spróbować ćwiczeń z nią

Jillian 30 dni piekła :)

07 cze 2014 - 23:39:21

21Kasia

moim zdaniem warto się zainteresować, bo ćwiczenia są fajne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siłownia zewnętrzna