Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hula Hop

02 cze 2014 - 22:13:40

Widzę, że jeszcze nie ma takiego tematu :) Kieruję go do wszystkich dziewczyn, które hulają, hulały, a może dopiero zaczną !
Ten wątek jest po to, żeby dzielić się swoimi doświadczeniami z hula hop, możecie wstawiać zdjęcia swoich kół, a także efekty jakie osiągacie :)
Ja właśnie zakupiłam na allegro hula hop z magnetycznymi kulkami, mam nadzieję, że będzie warto :)
Jak tylko przyjdzie, zaczynam ostro ćwiczyć, w końcu zbliża się lato !
Czekam na Wasze opinie i zdjęcia :)



Hula Hop

02 cze 2014 - 22:18:17

taki sam efekt osiągniesz bez wydawania kasy na hula hop- wystarczy regularnie kręcić biodrami w prawo i lewo wyrabiając mocno pas, zataczać szerokie kółka- np. zacząć od 40 dziennie w każdą stronę.

Hula Hop

02 cze 2014 - 22:19:41

Dzięki wielkie za przypomnienie o hula hop.
Na początku najgorsze są siniaki. Ale po paru dniach skóra się przyzwyczaja. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać jakiś czas :)

Po ciąży muszę troszkę popracować nad brzuchem - maleństwo śpi to można trochę pokręcić.

Hula Hop

02 cze 2014 - 22:21:57

Cytat
Mellody87
taki sam efekt osiągniesz bez wydawania kasy na hula hop- wystarczy regularnie kręcić biodrami w prawo i lewo wyrabiając mocno pas, zataczać szerokie kółka- np. zacząć od 40 dziennie w każdą stronę.
Myślę jednak, że hula hop z masażerem zdziała więcej, niż zwykłe kręcenie biodrami, poza tym te 35zł to żaden wielki wydatek :) jedna pizza mniej :P

Hula Hop

02 cze 2014 - 22:22:41

Na pewno nie osiągniesz takich samych efektów bez hula hopu co z...
Dziś właśnie wyciągnęłam swój stary hula hop i kręciłam. Tyle tylko że mam taki zwyczajny, dziecięcy, chyba muszę się zaopatrzyć w ten z wypustkami dla lepszych efektów.

Hula Hop

02 cze 2014 - 22:25:24

Ja nigdy nie umiałam kręcić hula hop ;p Kupiłam kiedyś i stoi za szafą, bo mnie wnerwiło ;)

Hula Hop

02 cze 2014 - 22:35:31

mi się nudzi szybko :/

Hula Hop

02 cze 2014 - 22:40:21

Cytat
puma73
Ja nigdy nie umiałam kręcić hula hop ;p Kupiłam kiedyś i stoi za szafą, bo mnie wnerwiło ;)
Masz takie duże? O wiele łatwiej się kręci niż małym.

Hula Hop

03 cze 2014 - 09:04:27

Cytat
Yucca
Cytat
puma73
Ja nigdy nie umiałam kręcić hula hop ;p Kupiłam kiedyś i stoi za szafą, bo mnie wnerwiło ;)
Masz takie duże? O wiele łatwiej się kręci niż małym.

Duże mam, ja już nawt filmiki na yt oglądałam i nic. Albo coś źle robię, albo nie wiem ;)

Hula Hop

03 cze 2014 - 09:17:16

Cytat
puma73
Ja nigdy nie umiałam kręcić hula hop ;p Kupiłam kiedyś i stoi za szafą, bo mnie wnerwiło ;)
Ej mam tak samo :D to jest chyba dla mnie zbyt skomplikowany sprzęt :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-03 09:42 przez dyzio_marzyciel.

Hula Hop

03 cze 2014 - 09:26:33

Cytat
dyzio_marzyciel
Cytat
puma73
Ja nigdy nie umiałam kręcić hula hop ;p Kupiłam kiedyś i stoi za szafą, bo mnie wnerwiło ;)
Ej mam tak samo :D to jest chyba dla mnie zbyt skomplikowany sprzęt :D

Uf a już myślałam, że tylko ze mną coś nie tak jest :D

Hula Hop

03 cze 2014 - 09:58:34

Dla mnie również było problemowe kręcenie hula hop , ale obejrzałam świetny filmik na yt na którym dziewczyna wyraźnie tlumaczy jak to robić . Wzięłam koło i za pierwszym razem udało się kręcic :)

Hula Hop

03 cze 2014 - 10:03:20

mam i nie używam bo mi ciągle spada i nie chce się kręcić :(

Hula Hop

03 cze 2014 - 10:13:04

Tak teraz sobie myślę, że może i mi by się przydało... Tylko nigdy jakoś nie umiałam za dobrze tym kręcić :D

Hula Hop

11 wrz 2014 - 10:08:53

szukam na wymiane hula hop

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jillian 30 dni piekła :)